V době útoku na americkou ambasádu přijíždí do Hongkongu na dovolenou losangeleský detektiv James Carter. Jeho přítel, zdejší policejní inspektor Lee, se domnívá, že explozi má nejspíše na svědomí gang Rickyho Tana. Večer jdou společně do nočního podniku, který patří Tanovi. Zatímco Lee pátrá v zákulisí, Carter se dobře baví. Lee zahlédne v klubu obávanou gangsterku Hu Li. Pokusí se ji pronásledovat, ale žena unikne. Krátce nato se stává cílem útoku hongkongská policejní stanice. Lee se domnívá, že Carter zahynul v troskách. Ten se pustíl do pronásledování Rickyho Tana až k jachtě, kde se právě začíná večerní párty. Dostane se na palubu a seznámí se tam s Isabellou, milenkou amerického milionáře Reigna. Pak narazí na přítele, který na loď tajně pronikl. Jsou zajati a předvedeni před Tana. Chce, aby mu Lee pomohl opustit město, je však náhle zastřelen Hu Li. Rozzlobený policejní náčelník odvolá detektiva z vyšetřování a přikáže mu, aby Cartera dovezl na letiště a posadil do nejbližšího letadla směrem do Spojených států. Muži se dohodnou, že budou pokračovat v pátrání. Než se jim podaří případ uzavřít, čeká je ještě řada životu nebezpečných situací, nečekaných zvratů a překvapení. (TV Nova)

otík

Tohle jim neodpustím - tak to zpackat a natočit takovou slátaninu. Je to totální hovadina a vůbec se mi to nelíbilo. Nebýt opět skvělých gumových čísel Jackieho Chana, asi bych musel tu televizi rozmlátit. Chris Turcker byl ubohý. ()

Radiq

Nevím, nezdálo se mi to o nic lepší ani horší než jednička. Oproti prvnímu dílu ale musím jednu hvězdu ubrat, protože tady už mě ani nebavila ta propojovací ústřední dvojice (stačilo jednou, ne?) Děj mi byl dost u chlupaté prdele, takže jediný, co mě tam bavilo, byly hlášky Ch. Tuckera a bitky J. Chana. Takže co mělo zaujmout, zaujalo a zbytek byl shit. Obzvlášť trapný mi přišly ty jejich různý tanečky a tak. Naopak dokonalej byl buzerantskej prodejce hader v podání Jeremyho Pivena, chch. Krásu Ziyi Zhang není třeba opětovat, ale jinak role to byla hrozná. ()

hans500

Mírně slabší než první díl, stále však kvalitní a zábavná Chanovka. Chris Tucker je lepší než byl v prvním díle a Jackie je standartně velmi dobrý. ()

Lachtaan

Ve svých dobách populární prohláškovaná hloupá komedie, kterou si po letech budete chtě nechtě zaměňovat s prvním dílem. Takže vám přijdou buďto obě části obdobně pitomé nebo na obě budete vzpomínat spíše v dobrém. Kvůli Jackiemu se protentokrát klaním k té druhé možnosti. ()

lennyd

James Carter (Chris Tucker) a Inspektor Lee (Jackie Chan) jsou znovu spolu, tentokráte na stopě případu tisku a distribuci falešných peněz. Opět jim jejich nadřízení nevěří, a přitom by mohli (už podle prvního dílu) vědět, že nikdo jiný než tito dva případ nevyřeší (i když jim pomáhá krásná agentka tajné služby Isabella (Roselyn Sanchez)). Takže - Hongkongu i Las Vegas, třeste se ... Vše co jsem napsal o prvním díle by mohlo platit i zde. Tucker více mluví než jedná (a to šíleně uječeným hlasem) a naopak Chan více jedná než mluví (a ještě k tomu stíhá svoje srandičky uprostřed soubojů). Brett Ratner asi chtěl udělat ještě bombastičtější dvojku, ale bohužel je tento film typickou dvojkou. O třídu horší než jednička, což v kombinaci s uječeným Tuckerem nevyjde víc než na dvě hvězdičky... ()

haj

Téměř to stejný co první díl, jen je zde o trochu víc akce. Bohužel je vidět, že Jackie neměl na bojové scény moc času, takže ničeho originálního nebo výrazně nadprůměrného se člověk nedočká (s výjimkou proklouznutí okénkem na žetony). Naštěstí těchto průměrných bojových scén je zde celkem dost, takže se člověk nenudí, jen škoda, že s humorem je to podobně. Některé scény jsou sice opravdu vtipné, ale bohužel často se dočkáme jen dlouhého a otravného žvanění Chrise Tuckera, který zde kecá ještě o něco víc než v jedničce. Celkově je to podle mě lehce nadprůměrný americký film, ale podprůměrný Jackieho. Jen doufám, že nevznikne další díl. ()

JohnSmith

Slabší než první díl a přibližně srovnatelný s třetím. Akce nebyla špatná, choreografie byla celkem fajn, ale to je vše. Humor nic moc a příběh o rádoby pomstě děravej jak cedník. ()

zdenny

Slušná a zábavná policejní komedie typu „dva rozdílní policajti“ a kupa legračních scén vyplývajících z jejich vzájemné rozdílnosti. Komedie s Jackie Chanem jsou vždy zábavné a to díky choreografii akčních a kaskadérských scén. Druhý díl se nese v duchu prvního, což je dobře, protože tím neztratil na kvalitě. ()

lykan9

Nestává se to často, ale pár výjimek existuje a Rush Hour 2 patří mezi ně. Dvojka je prstě lepší než jednička. Je vtipnější, je tu víc akce a k tomu dvě nádherné ženy ve vedlejších rolích. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale Křižovatka smrti 2 je prostě pecka plná skvělých hlášek a nezapomenutelných scén. Jackie Chan je v nejlepší formě a Chris Tucker jede jak namydlenej. Pět hvězd a nemohu jinak ;-) ()

fabecc1222

Neni to úplně pravidlem, že by dvojka překonala jedničku, ale pro mě je toto jeden z těch případů. Jackie tu sází jednu bitku za druhou, a fyzicky i nápaditě je tu opravdu na vrcholu, takže se dočkáme bitek na bambusech, proskakování skrze mřížky, a desítek zmlácených nepřátel. Tucker je tu pochopitelně stále ten ukecanej, ale musim říct, že jeho charakter je v rámci těch klasických černošských ukecanců pro mě jeden z těch nejlepších, a jeho imitace Jacksona, nebo "rasistické" narážky jsou vážně super. Pro mě je tohle jeden z nejlepších Jackieho filmů. "Kdo umřel? - Ty! - Detektiv Ty?" ()

cross

Ze začátku jsem měl velikou chuť opravdu nadávat, ale po chvíli se to celé pěkně rozjelo, Jackie začal lítat vzduchem a ke všemu jsem se párkrát pořádně zasmál...Stejně dobré jako jednička! ()

Blackberry

Zabával som sa rovnako ako pri jednotke. Toto duo je výborné na akčnú komédiu a okrem toho s vynikajúcim dabingom Martina Kaprálika (Chris Tucker). ()

Ravi

Ve dvojce je záruka minimálně stejné kvality, jako v jedničce, avšak v osobních exscesech poněkud přibržděný Trucker mi vyhovoval více. 65% = 3/5 ()

Ludivitto

Škoda, mohla to být nejlepší akční komedie roku...bohužel tentokrát zklamal Chris Tucker, který neakční pasáže vyplňuje svým troubovstvím (tentokrát mu to fakt nežeru:/ ) ()

Luksa

Průměrná akční buddy movie, na Jackieho Chana je to slabota. Raději se znovu podívám na Rytíře ze Šanghaje a na toto velmi rychle zapomenu. ()