Epizody(17)
-
Chanukah (S04E01)
-
Mother's Day (S04E02)
-
Vacation (S04E03)
-
Spike's Babies / Chicken Pops (S04E04)
-
Radio Daze / Psycho Angelica (S04E05)
-
America's Wackiest Home Movies / The 'Lympics (S04E06)
-
The Carwash / Heatwave (S04E07)
-
Faire Play / The Smell of Success (S04E08)
-
Dust Bunnies / Educating Angelica (S04E09)
-
Angelica's Last Stand / Clan of the Duck (S04E10)
-
Potty Training Spike / The Art Fair (S04E11)
-
Send in the Clouds / In the Naval (S04E12)
-
The Mattress / Looking for Jack (S04E13)
-
Ransom of Cynthia / Turtle Recall (S04E14)
-
Angelica Orders Out / Let It Snow (S04E15)
-
The Turkey Who Came to Dinner (S04E16)
-
Angelica Nose Best / Pirate Light (S04E17)
Hrají
Elizabeth Daily
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Kath Soucie
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Melanie Chartoff
USA
Nejlepší seriály:
K.O. OK! Prostě koukej (2017) (seriál)
Wonder Woman (1975) (seriál)
Záměna (2011) (seriál)
Cheryl Chase
USA
Nejlepší seriály:
Ren a Stimpy (1991) (seriál)
Lumpíci (1991) (seriál)
Jack Riley
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Michael Bell
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Christine Cavanaugh
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
David Doyle
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Modrá a šedá (1982) (seriál)
Letohrátky (1990) (seriál)
Tara Strong
Kanada
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Tress MacNeille
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál) - herec, a.z.
Rick a Morty (2013) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Phil Proctor
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Grim & Evil (2001) (seriál)
Cree Summer
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Tony Jay
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál) - herec, a.z.
Grey Griffin
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Pantheon (2022) (seriál)
Banda (2019) (seriál)
Gregg Berger
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Rychlá rota (1989) (seriál)
Erv Immeman
Nejlepší seriály:
Duckman: Private Dick/Family Man (1994) (seriál)
Lumpíci (1991) (seriál)
Aladinova dobrodružství (1994) (seriál)
Mona Marshall
USA
Nejlepší seriály:
Centurions (1986) (seriál)
Městečko South Park (1997) (seriál)
Šmoulové (1981) (seriál)
Nathan Carlson
Nejlepší seriály:
Kostrouni (1994) (seriál)
Lumpíci (1991) (seriál)
Extreme Ghostbusters (1997) (seriál)
Jesse Corti
Venezuela
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Hrdinové (2006) (seriál)
Cheryl Carter
USA