Typicky příjemný "feel-good" Reiner, u něhož je (opětovně) třeba kašlat na reálie (v tomto případě strašidelný odklon od politické reality a praxe) a naopak upřít pozornost na romanticko-dramatickou dimenzi, která je - jako obvykle - velice výživná a zábavná. Annette Bening v bílé košili je extrémně sexy! 8/10!(7.10.2014)

Příjemný film, oba dva představitelé hlavních roli (M.DOUGLAS a Annette BENINGOVÁ) podali velmi slušný výkon. Režisér mohl vybrat na místo ochrankyně přírody nějakou svůdnou vamp, aby divák snáze pochopil, jak těžké to má prezident ( a ještě k tomu vdovec) se takové ženě ubránit. Místo toho zvolil velmi příjemnou zcela průměrnou tvář A.Beningové, která ovšem svou duší a inteligenci očarovala prezidenta Spojených států. Proto se na to tak dobře koukalo, proto by tomu člověk i uvěřil, že se to může přihodit. Překvapuje mě takové nízké hodnocení, ale zřejmě se u nás už solidní společenské filmy tolik nenosí. Škoda.(13.10.2007)

Dvomi slovami - príjemná romantika. Film držiaci sa klasickej šablóny romantických filmov 90. tych rokov, kedy autori na divácky atraktívny zážitok nepotrebovali nakopiť gagy a humorné situácie. Stačili im dvaja kvalitní herci, medzi ktorými fungovala chémia a ich posadenie do zaujímavého prostredia, akým biely dom určite je. Kvitujem hlavne herecké obsadenie - Dreyfuss na nepoznanie, Sheen a Fox skvelí, Bening očarujúca a Douglas u mňa možno prvýkrát za sympaťáka... 70%(13.7.2015)

Romantika v Bielom dome, tak by sa to mohlo tiež volať. Michael Douglas hrá skvelo, nanešťastie Annette Bening som až tak nemusel a musím sa priznať, že nielen popularita prezidentského úradu vo filme zaznamenávala prepad a opätovný vzbĺknutie ako z popola, ale aj moje sympatie k tomuto sa vyvíjali ako na horskej dráhe a ustálili sa niekde okolo priemeru.(13.6.2012)

Průměrný film. Takový romantický oddechový snímek po obědě. Snaží se vykreslit státníka, který není ve skutečnosti jen povrchní politik, ale také muž se srdcem a lidskými touhami. A musím říct, že Douglas mi na tuto roli sedne jako ušitý. On the other hand, ani on se svým hereckým talentem to nezvedne z průměru.(17.12.2007)

• - Natáčanie v bielom dome bolo povolené samotným Billom Clintonom. Pre lepšie pochopenie diania v Bielom dome sprevádzal režisér Reiner vtedajšieho prezidenta Clintona a pozoroval jeho prácu. (rador)

• - Pôvodne mal hrať prezidenta Robert Redford, avšak po nezhodách s režisérom dostal úlohu Michael Douglas. (rador)

• - Číslo, ktoré Shepherd dáva v jednej scéne Sydney, je skutočne číslo do Bieleho domu. (rador)