Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vyzbrojen trapnými dotazy a nulovou sebereflexí se Zach Galifianakis ve svojí show s minimálním rozpočtem vydá najít slavné lidí, se kterými by mohl natočit rozhovor. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

silentname 

všechny recenze uživatele

"Between Two Ferns: The Movie" si skutočne zobral pod jeden film veľké množstvo celebrít vo veľmi zvláštnom Road trip filme so Zachom Galifianakisom a jeho dvoma kvetináčmi s kapradinami. Poviem to celkom otvorene. Najlepšie časti filmu sa odohrajú po filme. Keď uvidíme nepodarené zábery ako sa herci sami na tom smejú. To ma vždy vie pobaviť. No nakoľko to nesúvisí s filmom ako takým nijako, tak to nemôžem do celkového hodnotenia započítať. Film ako taký má niekoľko lepších fórov, no celkovo by som povedal, že funguje z nich asi tak štvrtina. A najsmutnejšie je, že väčšina z nich nejde skrz Galifianikisa. Skôr skrz jeho kolegovcov. Najmä Willa Ferrella a Lauren Lapkus. Ak dokážu robiť lepšiu komédiu než hlavný aktér, ktorý nás má v tomto filme rozosmievať, tak to je trošku smutné. Čo sa jeho týka, najvtipnejšie je asi, keď schytá revanš od Johna Legenda. Nebudem hovoriť čo sa stane, no to ma pobavilo. Lenže hlavne z toho titulu, že Zach nie je veľmi sympatický v tomto filme. Ak hrá sám seba, tak to nie je zrovna človek, s ktorým by som sa chcel stretnúť. Myslím si, že za pár dobrých fórov a časti kde som sa zasmial dokážem povedať, že som rád, že som film videl aspoň raz. Ale nemyslím si, že ho môžem odporúčať a určite by som sa k nemu nevrátil. To veľké množstvo hviezd mu podľa mňa moc nepomohlo. "Update 21.2.2020" Po tom, čo som na internete našiel niekoľko epizód zo šou, podľa ktorej tento film vznikol už som mal jasnejšiu predstavu čo sa vlastne dialo a o aký humor malo ísť. Super. Lenže to celé podtrháva prečo tento film reálne nefunguje. Keď si totiž pozriete tie krátke skeče a "Interview" v jeho šou, tak je vám jasné, že to nikto neberie seriózne. Z toho ako sa scénky vyvíjajú, je vám to ako divákom jasné. A nakoľko vidíme, že to nemáme brať vážne, ale obaja to v tom interview berú vážne, z toho vzniká ten humor. Problém filmu je, že to pôsobí ako keby sme to skutočne mali brať vážne. A to nie je spôsob, akým chcete tento film robiť. Lebo ak máme z toho celého mať seriózny dojem, tak ten humor proste nefunguje a vďaka tomu Zach Galifianakis pôsobí divne. Čiže realita, mali z toho urobiť uvoľnenú komédiu. A nemali to brať tak vysoko seriózne. Potom z toho mohlo niečo byť. Takto nie. Hodnotenie: C ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

Ne že bych se nudil, plejáda hvězd a Zachovo cvičení v trapnosti mě vždycky potěší, jenom ani já moc nechápu, proč tohle nebyla radši další řada samotných interview v dosavadním formátu, anebo prostě třeba 40-minutový speciál... Jako film působí narychlo spíchlý a absurdní, což je možná ten point. Celý je to tak jako tak vtip. (x) ()

Reklama

luka4615 

všechny recenze uživatele

Pořad "Between Two Ferns" patří k mým nejoblíbenějším pořadům. To, jak Zach Galifianakis pokaždé neuvěřitelně naloží různým celebritám se zkrátka neomrzí. Naprosto tedy nechápu, jak někoho vůbec napadlo, že tato látka, jejíž největší síla tkví v krátké stopáží snese přetavení do filmové podoby. Jistě, i zde je různá plejáda celebrit a některé gagy dopadnou na úrodnou půdu Vaší bránice, nicméně je to celé vyplněno nezajímavým příběhem, který po většinu času útrpně nudí. Tohle se moc nepovedlo, bohužel. (Netflix) „You have twelve million Instagram followers. How long did it take for you to apologize to each one of them for Bumblebee?“ ()

becki_tu 

všechny recenze uživatele

Samotné rozhovory s celebritami jsou vesměs vtipné a v rámci kanálu Funny and Die by jako jednotlivá krátká videa fungovaly skvěle. Spojit je hodinovou vatou do jakéhosi filmu však nebyl úplně šťastný nápad, protože už po půlhodině začně být Galifianakis spíše otravný, protože opět hraje Galifianakise, který se mi v této komediálně-trapné poloze už začíná pomalu přejídat. ()

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Tohle je trapné - jak někoho vůbec napadlo, že je to dobrý nápad na film? Může to být vtipné jako skeč, pět minut za dva týdny. Být s tím 80 minut je neúnosné. Jak kvůli nenosnosti námětu, tak i proto, že člověk začne víc uvažovat o tom, jak nepříjemné je sledovat populární celebritu předstírat, že je neúspěšná a vysmívaná. Působí to nakonec jen zle vůči všem, co nemají podobné štěstí jako Galifianakis, zvlášť když veškerý "sebereflektivní" humor je mířený proti těm aspektům jeho osobnosti, které jsou fiktivní. Všichni přece víme, že ve skutečnosti o žádného losera nejde - jde o bohatého, úspěšného muže, který má dost moci k tomu získat na tuhle pitomost ty největší světové celebrity. Takže to působí nakonec docela arogantně a veskrze falešně. A jinak se o tom uvažovat nedá, protože "děj" tohohle filmu se ani nesnaží být koherentní a tvořit nějaký uvěřitelný příběh. Je to opravdu veskrze zoufalý produkt nefunkčnosti a nerozmyslu. PS: Jedno z kouzel show bylo, že se některé naivnější diváky bavilo dohadovat o tom, nakolik to je nahrané - to u filmu nejde jednak z principu toho, jak jsou scénky zasazovány do "příběhu", a nakonec i tím, že jsou u titulků puštěné bloopers, které ukazují, jak to byla pro všechny přítomné sranda. Jakákoliv iluze transgrese je pryč. ()

Galerie (59)

Reklama

Reklama