milford

Británie, humor, podvody, zvraty a to celé zabalené v, nečekaně, Britském hávu. Aneb jak se může i ten nejlepší plán posr*t, a přece jen to nedopadne zas tak špatně, jak to zprvu vypadalo. ()

Hrobař

Můj první Ritchie s vybroušeným scénářem, který se znenadání výborně protne a vyústí v nejotevřenější (a hlavně nejvtipnější) konec co jsme kdy viděl. ()

fanda_filmu

Plný počet hvězd za naprosto úžasný konec!! Otevřeným koncům úplně nefandím, připadá mi pak to pak jako nedodělané dílo , ale tady by to si nešlo ... ()

Toki_ nek

Taková parádní zmotaná zmakonita!... Napjatej jako guma od trenek celej film.. Zážitek, jinak se tomu ani říct nedá... O.o Jooo Snatch je asi lepší, jak už tu bylo řečeno, ale To je jako říct že Zonda F je lepší než Zonda. Joo je! ALE! ()

mentos.

Humornou formou vyprávěný příběh s milionem navzájem propletených zápletek, skvělým scénářem a fantastickou hudbou. V podobný roli jsem si Stathama oblíbil už v Snatch. Tenhle snímek pro mě ale trošku lepší. ()

Domtchaa

Totálně zamotaná gangsterka, skvělý scénář a pro mně největší klad tkví v jednotlivých scénách, luxusních dialozích s kultovními hláškami. Postava, na kterou už nikdy nezapomenu díky tomuto filmu je Plenk a hlavně jeho český dabing v podání Jaroslava Sypala. Auuu, voni mě střelili, je hláška, u které se tlemíme s kamošema znova a znova..navíc originální neukončený konec. Skvělá hudba, zápletka, kterou jsem pořadně pochopil až asi po druhém, třetím shlednutí a vždycky tam objevim něco nového. apropo.... kdo je sakra ''Bílej snih'' ? :D ()

90125

Rovnako ako ma onehdy nebavil Snatch, ma nebavil ani tento film. Nezabrala ani udajna originalita, ani cierny humor, ani gangsterske typky. Mne toto scenario neprislo ani tak premakane, ako skor riadne umele a vykonstruovane. Uznavam, estetika filmu a strih maju nieco do seba. Aj tak, toto proste nie je moj salok kavy. 52% ()

pan_Bily

Na Podfu(c)k to nemá. Bohužel pro tento film jsem Podfu(c)k viděl dřív a v provnání s ním byl můj první pocit na 3*. Ale to by bylo nefér. Později jsem tomu přišel víc na chuť. Scénář je výbornej. A fakt jsem se u toho bavil. 80%. ()

Stinger78

Tady to všechno začalo, první z Ritchieho filmů, kde se jde z jednoho průšvihu do druhého, zamotávají se do toho další a další lidi. Tohle je klasika, kterou si dám kdykoliv. ()

chicotomas

U Snatche jsem se zasmál daleko víc. Ale tenhle snímek mi zase přijde, že má lepší scénář. Protože takhle krásně propletený (a nakonec zase hezky rozpletený) - tohle je snímek pro chvíle špatné nálady - nenáročný film s trošku složitějším dějem, ale za to s krásnou zápletkou! ()

Tomik9

Jedním slovem naprosto GENIÁLNÍ!!! Ve filmu je sice spousta postav a dá se v něm snadno zamotat, ale vlastně celý film jsem nevěděl co se stane za další minutu. Klobouk dolu před tím kdo to napsal protože je to neuvěřitelně propracovaný příběh, dále bych ocenil skvělý konec kdy jeden z party se jde zbavit zbraní a když ostatní zjistí jakou mají zbraně hodnotu a snaží se mu dovolat, ale už se nedozvíme jak to skončilo možná ještě více vtipné než kdyby je tam hodil. Dávám pět hvězd, protože si tento film nic jiného nezaslouží. ()

Luminary

Parádní komedie postavaná na gangsterce, jedna z těch lepších co jsem viděl a pro srovnání jsem si stáhl těchto filmů několik a koukl na ně v jednom týdnu.. Rozhodně doporučuji. ()

james11

U Snatche jsou ty 2 roky rozdíl znát , ale i tenhle film je fajn, hlavně konec, kde se všechno pojí, za to stojí. ()

Peedzey

Film úplně stejný jako Podfuck. Stylem, tématem, prostředím, vším. Záleží jen na tom, co jste viděli první, to bude vždy originálnější. Ale jo, bavila jsem se. ()

Unrealik

Čekal jsem podstatně více, leč dostal jsem jen celkem nudný film, byť se spoustou mrtvol a několika gangsterskými skupinami. ()

Maarty86

K tomuhle snímku jsem se dostal až nedávno a nutno říct, je to opravdu škoda, že tak pozdě. Tenhle styl humoru a celkově vyprávění příběhu mi fakt sedí a narámně jsem se bavil celou stopáž. Super soundtrack i casting, také vlastně první role Stathama. Hodně povedená britská záležitost - 85% ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback