Je to past! (S09E18) (epizoda)

Episode VI: It's a Trap

Animovaný / Komedie

USA, 2011, 56 min

přesně jak Seth zmiňuje v úvodu - třeti parodie SW trpí nedostatkem napadů a působí místy dojmem, že byla skutečně dělána jen proto, aby se neřeklo.. ve druhé polovině se to pak přece jen celkem rozjede a objeví se pár vydařených a vtipných momentů, ale i tak se jedná o nejslabší (i když ne nějak výrazně) díl familyguyovských Star Wars..(15.10.2012)

• Hall900

Opravdu je. Protože pokud jste viděli adaptaci epizody IV a celkem povedenou Something Something Dark Side, už jste prostě nemohli přestat. Problém je že takhle na to koukají i samotní tvůrci. Its a Trapp vznikla z povinosti a vcelku mi připomněla jak epizodu VI nemám rád. Celé to asi pramení z toho že Lucas chtěl divákům nabídnout opravdovou popcornovou zábavu ale kdyby natočil v té době to co opravdu chtěl, spolklo by to polovinu rozpočtu USA.Prostě to nešlo. Což je taky důvod proč epizodu I,II a III natočil později( díky bohu) .Každopádně zpátky k téhle zbytečnosti. Čekal jsem parodii na Epizodu VI Return of The Jedi místo toho jsem dostal pouze vyčpělé Darth Farts. Jednu za licenci .Jednu za Darth Twittyho. Kterej Kterej se doufám objeví v Epizodě VII jako finální bos. https://www.youtube.com/watch?v=oFEUlmv0DE4(24.9.2014)

Z již třetí "předělávky" Star Wars jsem měl trošičku strach, poněvadž už minule byl cítit jemný úpadek kvality, avšak nová verze Návratu Jediho nebyla vůbec špatná! Tvůrci se zaměřili na vyhlazení slabších míst, gagy jsou poměrně rovnoměrně rozprostřené a i když se z žádného vyloženě neposadíte na zadek, je to obstojná dávka Griffinovic humoru v kabátu Hvězdných válek, tudíž lze vřele doporučit pro fanoušky obojího. 7/10(6.6.2011)

Chápu, že se té třetí parodii dalo těžko vyhnout, za což se tvůrci tak trochu omlouvají hned v úvodních titulcích, když už měli zparodované dva díly předchozí. Díky Bohu za jejich soudnost, kdy na konci rovnou vylučují parodii nové SW trilogie. Vyloženě mne pobavila akorát narážka na roztomilost Ewoků, kdy si mají stráže helmami vykopat vlastní hroby. Jinak je to až na záblesky slabé, rozhodně slabší než první dvě parodie... 60%(1.12.2011)

Stějně jako u staré trilogie Star wars kde neslabším článkem byl Navrat Jediho tak je to i v tomto případě.Ne,že by to bylo o moc horší než předchozí dva díly ale některé vtipy nejsou už tak úderné jak by bylo třeba.Ale některé jsou přímo boží třeba polštářová bitva s Ewoky,osvobození Han Sola a sundavání masky Dartha Vadera.Osobně by mě zajímalo jak by vypadalo nová trilogie v podání Family Guy než jak prý jí bude vyprávět Cleveland.Takže tato poslední část je neslabší ale přesto každý fanoušek SW bude nadšený.(5.12.2010)

• - Ve snímku jsou zmíněny filmy ze série o Austinu Powersovi nebo seriál Buffy, přemožitelka upírů (od r. 1997). Na obou titulech se podílel Seth Green, dabér Chrise. Podobně lze najít spojitost se zmíněným seriálem Star Trek: Enterprise (od r. 2001), ve kterém si zahrál Seth MacFarlane, dabér Petera. (StarPlate)

• - Ve filmu se objevují i postavy ze seriálů American Dad! (od r. 2005) a Cleveland Show (od r. 2009), jenž má také na svědomí Seth MacFarlane. Roger ztvárňuje roli Moff Jerjerrod, Klaus hraje admirála Ackbara, Tima můžeme vidět jako Wicket the Ewok a konečně Rallo představuje postavu Nien Nunb. (tuberaq)

• - Původně měl třetí díl trilogie pracovní název Episode VI: The Great Muppet Caper, později byla názvem fráze ze Star Wars a název zněl We Have a Bad Feeling About This. Nakonec se však uchytila fráze admirála Ackbara. (tuberaq)