Je to past! (S09E18) (epizoda)

Episode VI: It's a Trap

It's a Trap!

Animovaný / Komedie

USA, 2011

Stějně jako u staré trilogie Star wars kde neslabším článkem byl Navrat Jediho tak je to i v tomto případě.Ne,že by to bylo o moc horší než předchozí dva díly ale některé vtipy nejsou už tak úderné jak by bylo třeba.Ale některé jsou přímo boží třeba polštářová bitva s Ewoky,osvobození Han Sola a sundavání masky Dartha Vadera.Osobně by mě zajímalo jak by vypadalo nová trilogie v podání Family Guy než jak prý jí bude vyprávět Cleveland.Takže tato poslední část je neslabší ale přesto každý fanoušek SW bude nadšený.(5.12.2010)

Z již třetí "předělávky" Star Wars jsem měl trošičku strach, poněvadž už minule byl cítit jemný úpadek kvality, avšak nová verze Návratu Jediho nebyla vůbec špatná! Tvůrci se zaměřili na vyhlazení slabších míst, gagy jsou poměrně rovnoměrně rozprostřené a i když se z žádného vyloženě neposadíte na zadek, je to obstojná dávka Griffinovic humoru v kabátu Hvězdných válek, tudíž lze vřele doporučit pro fanoušky obojího. 7/10(6.6.2011)

• Hall900

Opravdu je. Protože pokud jste viděli adaptaci epizody IV a celkem povedenou Something Something Dark Side, už jste prostě nemohli přestat. Problém je že takhle na to koukají i samotní tvůrci. Its a Trapp vznikla z povinosti a vcelku mi připomněla jak epizodu VI nemám rád. Celé to asi pramení z toho že Lucas chtěl divákům nabídnout opravdovou popcornovou zábavu ale kdyby natočil v té době to co opravdu chtěl, spolklo by to polovinu rozpočtu USA.Prostě to nešlo. Což je taky důvod proč epizodu I,II a III natočil později( díky bohu) .Každopádně zpátky k téhle zbytečnosti. Čekal jsem parodii na Epizodu VI Return of The Jedi místo toho jsem dostal pouze vyčpělé Darth Farts. Jednu za licenci .Jednu za Darth Twittyho. Kterej Kterej se doufám objeví v Epizodě VII jako finální bos. https://www.youtube.com/watch?v=oFEUlmv0DE4(24.9.2014)

Stejně jako je nejslabší z původní (nejlepší!) trilogie Návrat Jediho, je i Its a Trap nejslabším z parodie původní trilogie. Není to tím, že by se člověk nebavil. Dokonce velký SW fanda se bude bavit o sto-impérium-šest, ale některé vtipy/gagy nevyzní tak jak by měli. Docela mě překvapilo odsunutí Gweg3PO a Clev2D2 do pozadí (což je i částečně dáno předlohou) i málo využité pasáže u Císaře (což je to nejlepší v předloze) a ba co více větší gag s Its A Trap scénou je vidět zde> http://www.youtube.com/watch?v=mNLuq0lW50k než tady. Plusem bylo začlenění postav z dalšího McFlarneho seriálu American Dad (Ufon mě pobavil, ale ryba ne!). V porovnání s předchozíma dvěma filmy je to mírný pokles. Co mě však dostalo byla scéna sundavání helmy. Povinnost pro fandu SW i FG. V jiném připadě se to nesetká s pochopením. Its A Trap! Its A Trap! Its A Trap! Its A Trap! Its A Trap! Its A Trap! Its A Trap!(11.12.2010)

Bohůžel asi nejslabší díl ze série filmů Family Guy o Star wars. Nevím jestli to schválně tak odflákli, ale už na záčatku Seth psal, že sám ví, že to stojí za hovno... No tak nevim, ale asi měl pravdu. Pár gagů je tam opět naprosto dokonalých, tak jako jsme ve Family Guy už zvyklí, ale chybí tomu taková ta lehkost prvních dvou dílů...a není to tím, že by Návrat Jediho byl horší než Naděje a Impérium, mě naopak šestka baví snad víc než Impérium, už jenom jak jí lidi více zavrhujou... Ale tak je to prostě klasickej Family guy, sundavání helmy Vadera nemá chybu :D(31.5.2011)

• - Ve filmu dostali šanci namluvit svůj hlas Patrick Stewart a Michael Dorn podle svých původních rolí kapitána Jean-Luca Picarda a poručíka Worfa z filmu Star Trek: Nová generace (od r. 1987). (tuberaq)

• - Scéna, ve které zpívá voják Impéria píseň „Mess Around“ od Raye Charlese během řízení tanku, je nápadně podobná scéně z filmu Méďa 2 (2015), kde si hlavní postava - Ted zpívá tutéž píseň a taktéž při řízení. Obě postavy při zpěvu kouří a vedle nich spí spolujezdec. Náhoda to jistě není, protože za oběma snímky stojí režisér Seth MacFarlane. (Senorgrinch)

• - Ve filmu se objevují i postavy ze seriálů American Dad! (od r. 2005) a Cleveland Show (od r. 2009), jenž má také na svědomí Seth MacFarlane. Roger ztvárňuje roli Moff Jerjerrod, Klaus hraje admirála Ackbara, Tima můžeme vidět jako Wicket the Ewok a konečně Rallo představuje postavu Nien Nunb. (tuberaq)