poster

Je to past! (S09E18) (epizoda)

 • USA

  Episode VI: It's a Trap

Animovaný / Komedie

USA, 2011, 56 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ScarPoul
  ***

  Nie tak dobré ako predchádzajúce časti, ale predsa len rovnako zábavné. Uzavretie animovanej trilógie s postavičkami Family Guy by si ale predsa len zaslúžilo niečo trefnejšie a nekorektnejšie. Zo všetkých troch dieloch sa najlepšie podaril ten prvý. Aj keď v tomto si robia so seba srandu aj samotný tvorcovia MacFarlane, Kunis a Green, čo mi prišlo veľmi sympatické. Síce dávam tri, ale bavil som sa výborne.(3.10.2012)

 • Godhaj
  ***

  ,,Can we have tacos?" ,,No, friday is taco night." Třetí díl mi připadá skoupější na vtipy než předchozí dva díly. Přesto je ale tento díl také zajímavý, a to hlavně kvůli závěrečné vesmírné bitvě u Hvězdy smrti. Ta je totiž velmi dobře vizuálně propracovaná, takže jsem z ní měl podobný požitek jako z originálního Návratu Jediho.(8.9.2012)

 • maseer2
  ***

  přesně jak Seth zmiňuje v úvodu - třeti parodie SW trpí nedostatkem napadů a působí místy dojmem, že byla skutečně dělána jen proto, aby se neřeklo.. ve druhé polovině se to pak přece jen celkem rozjede a objeví se pár vydařených a vtipných momentů, ale i tak se jedná o nejslabší (i když ne nějak výrazně) díl familyguyovských Star Wars..(15.10.2012)

 • Wheelcrusher
  *****

  DÁMY A PÁNOVÉ, PAN DARTH TWITTY! ...Kdybych byl objektivní (což v případě STAR WARS a Family guy, jakožto jejich skalní fanoušek pravděpodobně nejsem) a dal tomuhle dílu "jen" 4 hvězdy, musel bych je dát i "Návratu Jediho" a to fakt nechci! Mimochodem, snad nebudou muset tvůrci pod nátlakem "Lucasových lidí" nahradit Stewieho ducha Haydenem Christensenem;)(9.12.2010)

 • BigDeal
  ***

  Rovnaký problém, ako pri Something Something Something Dark Side - niektoré vtipy sú výborné a trefne si doberajú scény z originálneho Návratu Jediho (prikyvujúca scéna), iné svojimi pop-kultúrnymi narážkami rozbíjajú príbeh. A bez príbehu sa potom aj necelá hodina zdá priveľa. Napriek tomu funguje It´s a Trap aspoň ako sled horších i lepších parodických scénok s témou Star Wars. Zabaviť sa na tom rozhodne dá.(11.12.2010)

 • - Původně měl třetí díl trilogie pracovní název Episode VI: The Great Muppet Caper, později byla názvem fráze ze Star Wars a název zněl We Have a Bad Feeling About This. Nakonec se však uchytila fráze admirála Ackbara. (tuberaq)

 • - Ve snímku jsou zmíněny filmy ze série o Austinu Powersovi nebo seriál Buffy, přemožitelka upírů (od r. 1997). Na obou titulech se podílel Seth Green, dabér Chrise. Podobně lze najít spojitost se zmíněným seriálem Star Trek: Enterprise (od r. 2001), ve kterém si zahrál Seth MacFarlane, dabér Petera. (StarPlate)

 • - Ve filmu dostali šanci namluvit svůj hlas Patrick Stewart a Michael Dorn podle svých původních rolí kapitána Jean-Luca Picarda a poručíka Worfa z filmu Star Trek: Nová generace (od r. 1987). (tuberaq)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace