Griffinovým během večerního sledování televize opět vypadne proud. Peter tedy pokračuje ve vyprávění hvězdných válek, nicméně již bez nadšení všech přítomných. Poté, co se Lukovi povedlo zachránit Hana Sola, chystá spolu se svými přáteli poslední útok na Impérium. Neví však, že po úspěšném zničení Hvězdy smrti, ji Impérium už zcela opravilo a je ještě nebezpečnější než kdy dřív. Luka ovšem nečeká jen souboj proti Impériu, ale i souboj se sebou samým. Čeká ho totiž hned několik překvapení a ne všechna jsou příjemná, zvláště ta, která mu připravil císař spolu s Darthem Vaderem. (Prochy38)

ScarPoul

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nie tak dobré ako predchádzajúce časti, ale predsa len rovnako zábavné. Uzavretie animovanej trilógie s postavičkami Family Guy by si ale predsa len zaslúžilo niečo trefnejšie a nekorektnejšie. Zo všetkých troch dieloch sa najlepšie podaril ten prvý. Aj keď v tomto si robia so seba srandu aj samotný tvorcovia MacFarlane, Kunis a Green, čo mi prišlo veľmi sympatické. Síce dávam tri, ale bavil som sa výborne. ()

boshke

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Chápu, že se té třetí parodii dalo těžko vyhnout, za což se tvůrci tak trochu omlouvají hned v úvodních titulcích, když už měli zparodované dva díly předchozí. Díky Bohu za jejich soudnost, kdy na konci rovnou vylučují parodii nové SW trilogie. Vyloženě mne pobavila akorát narážka na roztomilost Ewoků, kdy si mají stráže helmami vykopat vlastní hroby. Jinak je to až na záblesky slabé, rozhodně slabší než první dvě parodie... 60% ()

H34D

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Z již třetí "předělávky" Star Wars jsem měl trošičku strach, poněvadž už minule byl cítit jemný úpadek kvality, avšak nová verze Návratu Jediho nebyla vůbec špatná! Tvůrci se zaměřili na vyhlazení slabších míst, gagy jsou poměrně rovnoměrně rozprostřené a i když se z žádného vyloženě neposadíte na zadek, je to obstojná dávka Griffinovic humoru v kabátu Hvězdných válek, tudíž lze vřele doporučit pro fanoušky obojího. 7/10 ()

maseer2

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

přesně jak Seth zmiňuje v úvodu - třeti parodie SW trpí nedostatkem napadů a působí místy dojmem, že byla skutečně dělána jen proto, aby se neřeklo.. ve druhé polovině se to pak přece jen celkem rozjede a objeví se pár vydařených a vtipných momentů, ale i tak se jedná o nejslabší (i když ne nějak výrazně) díl familyguyovských Star Wars.. ()

BigDeal

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Rovnaký problém, ako pri Something Something Something Dark Side - niektoré vtipy sú výborné a trefne si doberajú scény z originálneho Návratu Jediho (prikyvujúca scéna), iné svojimi pop-kultúrnymi narážkami rozbíjajú príbeh. A bez príbehu sa potom aj necelá hodina zdá priveľa. Napriek tomu funguje It´s a Trap aspoň ako sled horších i lepších parodických scénok s témou Star Wars. Zabaviť sa na tom rozhodne dá. ()

• Ve snímku jsou zmíněny filmy ze série o Austinu Powersovi nebo seriál Buffy, přemožitelka upírů (od r. 1997). Na obou titulech se podílel Seth Green, dabér Chrise. Podobně lze najít spojitost se zmíněným seriálem Star Trek: Enterprise (od r. 2001), ve kterém si zahrál Seth MacFarlane, dabér Petera. (StarPlate)
  • Ve filmu dostali šanci namluvit svůj hlas Patrick Stewart a Michael Dorn podle svých původních rolí kapitána Jean-Luca Picarda a poručíka Worfa z filmu Star Trek: Nová generace (od r. 1987). (tuberaq)
  • Ve filmu se objevují i postavy ze seriálů American Dad! (od r. 2005) a Cleveland Show (od r. 2009), jenž má také na svědomí Seth MacFarlane. Roger ztvárňuje roli Moff Jerjerrod, Klaus hraje admirála Ackbara, Tima můžeme vidět jako Wicket the Ewok a konečně Rallo představuje postavu Nien Nunb. (tuberaq)