poster

Je to past! (S09E18) (epizoda)

 • USA

  Episode VI: It's a Trap

 • Velká Británie

  It's a Trap!

Animovaný / Komedie

USA, 2011, 54 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Godhaj
  ***

  ,,Can we have tacos?" ,,No, friday is taco night." Třetí díl mi připadá skoupější na vtipy než předchozí dva díly. Přesto je ale tento díl také zajímavý, a to hlavně kvůli závěrečné vesmírné bitvě u Hvězdy smrti. Ta je totiž velmi dobře vizuálně propracovaná, takže jsem z ní měl podobný požitek jako z originálního Návratu Jediho.(8.9.2012)

 • ScarPoul
  ***

  Nie tak dobré ako predchádzajúce časti, ale predsa len rovnako zábavné. Uzavretie animovanej trilógie s postavičkami Family Guy by si ale predsa len zaslúžilo niečo trefnejšie a nekorektnejšie. Zo všetkých troch dieloch sa najlepšie podaril ten prvý. Aj keď v tomto si robia so seba srandu aj samotný tvorcovia MacFarlane, Kunis a Green, čo mi prišlo veľmi sympatické. Síce dávam tri, ale bavil som sa výborne.(3.10.2012)

 • Kryton
  ****

  Stejně jako je nejslabší z původní (nejlepší!) trilogie Návrat Jediho, je i Its a Trap nejslabším z parodie původní trilogie. Není to tím, že by se člověk nebavil. Dokonce velký SW fanda se bude bavit o sto-impérium-šest, ale některé vtipy/gagy nevyzní tak jak by měli. Docela mě překvapilo odsunutí Gweg3PO a Clev2D2 do pozadí (což je i částečně dáno předlohou) i málo využité pasáže u Císaře (což je to nejlepší v předloze) a ba co více větší gag s Its A Trap scénou je vidět zde> http://www.youtube.com/watch?v=mNLuq0lW50k než tady. Plusem bylo začlenění postav z dalšího McFlarneho seriálu American Dad (Ufon mě pobavil, ale ryba ne!). V porovnání s předchozíma dvěma filmy je to mírný pokles. Co mě však dostalo byla scéna sundavání helmy. Povinnost pro fandu SW i FG. V jiném připadě se to nesetká s pochopením. Its A Trap! Its A Trap! Its A Trap! Its A Trap! Its A Trap! Its A Trap! Its A Trap!(11.12.2010)

 • zipper111
  ***

  Bohůžel asi nejslabší díl ze série filmů Family Guy o Star wars. Nevím jestli to schválně tak odflákli, ale už na záčatku Seth psal, že sám ví, že to stojí za hovno... No tak nevim, ale asi měl pravdu. Pár gagů je tam opět naprosto dokonalých, tak jako jsme ve Family Guy už zvyklí, ale chybí tomu taková ta lehkost prvních dvou dílů...a není to tím, že by Návrat Jediho byl horší než Naděje a Impérium, mě naopak šestka baví snad víc než Impérium, už jenom jak jí lidi více zavrhujou... Ale tak je to prostě klasickej Family guy, sundavání helmy Vadera nemá chybu :D(31.5.2011)

 • hroubek
  ****

  Stějně jako u staré trilogie Star wars kde neslabším článkem byl Navrat Jediho tak je to i v tomto případě.Ne,že by to bylo o moc horší než předchozí dva díly ale některé vtipy nejsou už tak úderné jak by bylo třeba.Ale některé jsou přímo boží třeba polštářová bitva s Ewoky,osvobození Han Sola a sundavání masky Dartha Vadera.Osobně by mě zajímalo jak by vypadalo nová trilogie v podání Family Guy než jak prý jí bude vyprávět Cleveland.Takže tato poslední část je neslabší ale přesto každý fanoušek SW bude nadšený.(5.12.2010)

 • - Ve filmu se objevují i postavy ze seriálů American Dad! (od r. 2005) a Cleveland Show (od r. 2009), jenž má také na svědomí Seth MacFarlane. Roger ztvárňuje roli Moff Jerjerrod, Klaus hraje admirála Ackbara, Tima můžeme vidět jako Wicket the Ewok a konečně Rallo představuje postavu Nien Nunb. (tuberaq)

 • - Ve filmu dostali šanci namluvit svůj hlas Patrick Stewart a Michael Dorn podle svých původních rolí kapitána Jean-Luca Picarda a poručíka Worfa z filmu Star Trek: Nová generace (od r. 1987). (tuberaq)

 • - Původně měl třetí díl trilogie pracovní název Episode VI: The Great Muppet Caper, později byla názvem fráze ze Star Wars a název zněl We Have a Bad Feeling About This. Nakonec se však uchytila fráze admirála Ackbara. (tuberaq)