Je to past! (S09E18) (epizoda)

Episode VI: It's a Trap

Animovaný / Komedie

USA, 2011, 56 min

Bohůžel asi nejslabší díl ze série filmů Family Guy o Star wars. Nevím jestli to schválně tak odflákli, ale už na záčatku Seth psal, že sám ví, že to stojí za hovno... No tak nevim, ale asi měl pravdu. Pár gagů je tam opět naprosto dokonalých, tak jako jsme ve Family Guy už zvyklí, ale chybí tomu taková ta lehkost prvních dvou dílů...a není to tím, že by Návrat Jediho byl horší než Naděje a Impérium, mě naopak šestka baví snad víc než Impérium, už jenom jak jí lidi více zavrhujou... Ale tak je to prostě klasickej Family guy, sundavání helmy Vadera nemá chybu :D(31.5.2011)

Stějně jako u staré trilogie Star wars kde neslabším článkem byl Navrat Jediho tak je to i v tomto případě.Ne,že by to bylo o moc horší než předchozí dva díly ale některé vtipy nejsou už tak úderné jak by bylo třeba.Ale některé jsou přímo boží třeba polštářová bitva s Ewoky,osvobození Han Sola a sundavání masky Dartha Vadera.Osobně by mě zajímalo jak by vypadalo nová trilogie v podání Family Guy než jak prý jí bude vyprávět Cleveland.Takže tato poslední část je neslabší ale přesto každý fanoušek SW bude nadšený.(5.12.2010)

,,Can we have tacos?" ,,No, friday is taco night." Třetí díl mi připadá skoupější na vtipy než předchozí dva díly. Přesto je ale tento díl také zajímavý, a to hlavně kvůli závěrečné vesmírné bitvě u Hvězdy smrti. Ta je totiž velmi dobře vizuálně propracovaná, takže jsem z ní měl podobný požitek jako z originálního Návratu Jediho.(8.9.2012)

DÁMY A PÁNOVÉ, PAN DARTH TWITTY! ...Kdybych byl objektivní (což v případě STAR WARS a Family guy, jakožto jejich skalní fanoušek pravděpodobně nejsem) a dal tomuhle dílu "jen" 4 hvězdy, musel bych je dát i "Návratu Jediho" a to fakt nechci! Mimochodem, snad nebudou muset tvůrci pod nátlakem "Lucasových lidí" nahradit Stewieho ducha Haydenem Christensenem;)(9.12.2010)

• Hall900

Opravdu je. Protože pokud jste viděli adaptaci epizody IV a celkem povedenou Something Something Dark Side, už jste prostě nemohli přestat. Problém je že takhle na to koukají i samotní tvůrci. Its a Trapp vznikla z povinosti a vcelku mi připomněla jak epizodu VI nemám rád. Celé to asi pramení z toho že Lucas chtěl divákům nabídnout opravdovou popcornovou zábavu ale kdyby natočil v té době to co opravdu chtěl, spolklo by to polovinu rozpočtu USA.Prostě to nešlo. Což je taky důvod proč epizodu I,II a III natočil později( díky bohu) .Každopádně zpátky k téhle zbytečnosti. Čekal jsem parodii na Epizodu VI Return of The Jedi místo toho jsem dostal pouze vyčpělé Darth Farts. Jednu za licenci .Jednu za Darth Twittyho. Kterej Kterej se doufám objeví v Epizodě VII jako finální bos. https://www.youtube.com/watch?v=oFEUlmv0DE4(24.9.2014)

• - Ve snímku jsou zmíněny filmy ze série o Austinu Powersovi nebo seriál Buffy, přemožitelka upírů (od r. 1997). Na obou titulech se podílel Seth Green, dabér Chrise. Podobně lze najít spojitost se zmíněným seriálem Star Trek: Enterprise (od r. 2001), ve kterém si zahrál Seth MacFarlane, dabér Petera. (StarPlate)

• - Ve filmu dostali šanci namluvit svůj hlas Patrick Stewart a Michael Dorn podle svých původních rolí kapitána Jean-Luca Picarda a poručíka Worfa z filmu Star Trek: Nová generace (od r. 1987). (tuberaq)

• - Původně měl třetí díl trilogie pracovní název Episode VI: The Great Muppet Caper, později byla názvem fráze ze Star Wars a název zněl We Have a Bad Feeling About This. Nakonec se však uchytila fráze admirála Ackbara. (tuberaq)