Karen McCannová si čekání v dopravní zácpě zkrátila telefonickým rozhovorem se svou dcerou, když vtom do domu vrazil záhadný útočník a dceru zabil! Absolutní hrůze však zdaleka není konec - policie sice vraha dopadla, ale díky procedurální chybě musela pustit na svobodu. A s tím se Karen nehodlá smířit! (oficiální text distributora)

Kozlowski8

Velice průměrný snímek o zoufalé ženě, která se nedokáže smířit se smrtí své dcery, která byla zavražděna a se skutečností, že vrah byl kvůli procedurální chybě propuštěn na svobodu... Příběhově nic mimořádného a herecky - až na zdařile odpudivě, slizounsky vystajlovaného Kiefera Sutherlanda - taky ne. 60 % je tak akorát. ()

Harakiri13

Tento film si jde po lince odplaty od začátku do konce, což mi nevadilo, na druhou stranu, podobných filmů jsem už viděl hodně a tento není v ničem o nic víc výjimečný, než ty ostatní. 6/10 ()

Vital

Sally Field dokáže být přesvědčivá,ale musel by to být jiný příběh a jiný scénář a pak by to bylo velmi slušné.. ()

Mark1983

Napoprvé je to docela silný příběh,který diváka docela už jen kvůli bezmocnosti rozruší,ale pak už se jedná jen o průměr. ()

Chlo0opek

No rozhodně tento film měl navíc - námět rozhodně špatný nebyl. Ale těžko budu hodnotit nějak vysoko film, ve kterém vám naprosto vážně hlavní představitelka, poté, co ji zmasakrují dceru i po záverečném incidentu s viníkem, na policejní stanici neustále tvrdí, jak je v pohodě a jak jí nic není.. To by se hodilo tak do parodie, ale ne sem.. Slabší 3*. ()

gizi

Přestože režisér natočil kdysi pár nadprůměrných filmů, tento film je velkým zklamáním. Jedná se o zcela tuctový snímek, s tuctovým příběhem, tuctovými hereckými výkony, tuctovou hudbou i režií. Kdybych dal 60%, bylo by to moc, takže spíš 55%. 9.4.2015. ()

Dejna

Takové nenadchne - neurazí. Ale za vidění určitě stojí, jen mi to přišlo trochu odfláknuté (nikoliv herecky - Sally Field je tady skvělá a Kiefer jakbysmet). ()

PORTER44

Průměrný thriller o rodičích (S.Field a E.Harris) kterým znásilní a zabijí dceru ,policie sice chytne podezřelého jenže nedostatek důkazů a S.Field se rozhodne že se pomstí sama,objeví skupinu která pomáhá stejně postiženým rodičům u kterých policie selhala.Dobré herecké výkony,K.Sutherland zahrál padoucha skvěle. ()

nanamarak

Tenhle film je celkem podobný dřívějšímu Schlesingerově filmu Psychopat ze San Franciska. Má dobré herce, celkem zajímavý děj, nabušený úvod a závěr a potom lehce nudný prostředek. Ovšem Oko za oko má horší hudbu (James Newton Howard mě sklamal, jeho hudba je typická thrillerová hudba, která nenatchne ani neurazí a ke všemu je jí tam málo), Hans Zimmer složil lepší hudbu (ovšem i v Psychopatovi je jí docela málo). Herci zde byli o trochu lepší než v Psychopatovi, hlavně Kiefer Sutherland byl fakt hodně slizoidní ( ovšem, musím podoknout, že i Michael Keaton Batman byl správně slizoidní v San Francisku). Podtrženo, sečteno, mohlo se to zkrátit a děj trochu zjednodušit (zkrácením by film místama trochu nenudil a zjednodušením děje myslím to, že mě celkem štvalo, jak Sally Field pořád sleduje Kiefera, myslím si, že kdyby ho sledovala jednou, jak si otypovává další obět a potom by se mu vkradla do bytu, bylo by to lepší), takle slabé čtyři hvězdy (jako u Psychopata ze S.F.) ()