Abbie, zklamaná svými předchozými známostmi, se zaptlete se svým homosexoálním přítelem. A jelikož její biologické hodiny tikají, nezbývá jí než udělat příští správnou věc... (oficiální text distributora)

mira007

Madonna jako instruktorka yogy, která si po jedné noci udělá dítě s homosexuálem, tak následně fungují jako rodina dokud se neobjeví Benjamin Bratt a rodina se rozpadne až se to řeší u soudu. Podle zápletky jsem čekal komedii, ale dostalo se mi jakési civilní melodrama, které by bylo velice jednoduchým nenápadným neškodným filmem, kdyby tam nehrála královna popu. Je to asi lepší a inteligentnější než jsem čekal, ale nejsem úplně cílový divák. ()

TomasKotlant

Místy zajímavé, místy kýčovité. Ke konci příliš zmatené. Celkově to není špatné, ale něco tomu chybí. Témata filmu připomínají Madonnin režijní debut Špína a moudrost. ()

P-puma-

Madonna je hrozná herečka a v tomhle filmu svůj "netalent" předvedla na plno. Strávit 104 minut sledováním tohoto příšerného individua se dá vydržet jen díky Upertu Everettovi. Takže jen díky němu ty 2 *. ()

jiri.twist

Nebudu se vést na „módní vlně“ odsuzování Madonny jen proto, co si to světová hvězda dovolila cpát se ještě i do filmu (nevadila mi, asi tak, jako Hanča Zaňáková v „Troškařinách“), ani tvrdit, že film je béčkovina a dávat mu přitom desítku za příběh. Film rozhodně není propadák ani světový trhák, ale má v sobě i něco něžně zvláštního, lehce zabaleno do americké přisládlosti … 6677 ()

Hopkins

Kdyby v tom nehrála Madonna ale vedle Everetta byla jiná herečka určitě by si to zasloužilo více než jen 3 hvězdičky protože nápad tak špatný nebyl alem obsazení do hlavní role byl podle mě omyl a nebo že by jen nesnášenlivost k té zpěvačce heh :o))) ()

haWranka

Ze začátku se to nejevilo špatně. Ale pak to bylo delší a delší a delší a Madonnu nesnáším a tady byla pořád otravnější a otravnější... Hlavně se tu ozval naprosto nepovedenej remake American Pie. No nic moc, teda... ()

Lasombra

Zajímavý trojúhelník:) Madonna coby cvičitelka jógy mi zde vůbec nevadila ale určitě by se měla držet zpěvu a tance, jak už sama určitě ví:) Takový nenáročný filmeček na pohodičku, ke konci už se to táhlo, ale jinak v pohodě. ()

dogma97

V průběhu první části filmu, která je jak uklohněná podle brožované Kuchařky mladého scénáristy (kapitola Romantická komedie levně a rychle) jsem už už sahal po ovladači. Část po narození Sama, vážná a zdánlivě méně zábavná, tento film vyloženě zachraňuje. Situace kolem sporu o rodičovská práva je opravdu zajímavá a do určité míry i uvěřitelná. 50% ()

iMilan

Madonně by slušela role v akčním filmu. Místo mluvení a hraní si na herečku by jen střílela a sekala. Postavu i ksicht na to má. Takhle se jen ztrapňuje. ()

mata77

Jednoznačne môžem povedať, že film zachraňuje charizmatický Rupert Everett a Madona mi tam viac prekážala, ako bavila. Veľmi som sa nasmiala na spôsobe, akým ju zaberala kamera a ako bola nasvietená/nenasvietená do dvoch tretín tváre. Žeby vrásky na čele? Každopádne, kôli tejto skutočnosti mi niekedy unikali celé dialógy, pretože som nedokázala hypnotizovane odtrhnúť oči od jej tmavého čela. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Chlo0opek

Zajímavý námět a celkem to i fungovalo. Slabší 4*. Příjemná hudba. A Madonna zde vypadala opravdu dobře, samozřejmě čím méně toho na sobě měla, tím to bylo lepší:)) ()

Lucka07

Kdyby místo Madonny obsadili jinou, schopnější , herečku, film by jistě dostal mnohem lepší hodnocení. Celou situaci zachraňoval skvělý Everett. Dějově mě film docela zaujal a jsem ráda, že vše zkončilo po americku. ()