Abbie, zklamaná svými předchozými známostmi, se zaptlete se svým homosexoálním přítelem. A jelikož její biologické hodiny tikají, nezbývá jí než udělat příští správnou věc... (oficiální text distributora)

Praxis

na Madonnu slušný výkon. Navíc ty písničky co k filmu nazpívala jsou moje srdcovky. Jinak je to spíše lehce podprůměrná komedie s prvky dramatu, která rozhodně davy nepřiláká. Ale odpad to není a jako oddychovka to poslouží skvěle. 50% ()

Riddick77

V tomhle filmu na sebe působí dvě rozličné síly a stejně tak v mém hodnocení. První je báječný Rupert Everett, který celý film drží a naštěstí téměř nesleze z obrazovky. Naopak Madonna, která je pro mě spíš tanečnicí a striptérkou, sem vůbec nepasuje, opravdu, opravdu hraje špatně.Dějově film nijak nevybočuje z hollywoodského průměru. Nakonec tedy převážil aspoň malinko dojem z báječného Ruperta Everetta a tak tedy 5/10. A Benjamina Bratta teda taky nemusím... ()

blackrain

Jakou příští správnou věc by jste udělali vy? Mě se Madonna líbila a Rupert taky. Není to až tak špatný film. Viděla jsem už mnohem horší. Tohle je jeden z těch lepších. ()

vanadium

Ááá, konečně po dlouhé době další pětihvezdičkové hodnocení. Je přehnané, přiznávám. Film působí v mnoha momentech kýčovitě, mnohé momenty typu zpívání na pohřbu, omdlívání nebo afektované uklízení po ajejej noci jsou ultratrapné (prakticky celá komediální linie filmu je jeden velký trapas), dále se mi nelíbilo laciné ukazování namakaných těl Everetta a Bratta (pan režisér v těch steroidních masových bocháncích protkaných šlachami snad spatřoval nějakou estetiku?), lehká herecká umělost Madonny, buznoidní chování postavy Everetta, slizkost Bratta, a mohl bych dále pokračovat. Tak proč tedy pět hvězdiček? Námět. Scénář. Myslím životní scénář. Best friends make the best mistakes... ()

Patw

Film to není špatný, námět je v pořádku, ale chvilkama film nudí. Ovšem i pobaví. Osobně nevím co je na tom filmu špatné, viděl jsem i horší, a na Příští správnou věc se podívám klidně znovu a rád. Je to prostě pohodový film, pro nenáročného diváka. Osobně jsem vůbec nepochopil že za to Madonna získala Zlatou Mailnu za nejhorší herečku. Viděl jsm horší herecké výkony. ()

Eldrick

Madonna se vyspí s kámošem - gayem, kterýho hraje gay Rupert Everett, a narodí se jim harant. Zábava k popukání. ()

kombajn

Nemám nic proti Madonně, i když je IN ji vždycky strhat. Ovšem ten film je příšerný. Režisér ani scénárista si asi neujasnili co chtějí natočit. Odporný slepenec a když to skončí, čekáte ještě něco a nic. ()

Martin741 odpad!

Reziser John Schlesinger /Pulnocni Kovboj, maratonec/ koncil teda extremne biedne + neschvalujem ani ten spatny napad aby Madonna hrala vo filmoch. Dialogy nepocuvatelne....esteze film zhorel, som rad . 0 % ()

otík

Nezajímavá a přeci jen hodně za vlasy přitažená komedie o ženě, která miluje muže, jehož sklony k mužům mu však nezabrání ji přivést do jiného stavu a následně jí pomáhat s výchovou dítěte. ()

Laerry

Ha ha, nejstupidnější překlad filmu:D:D:D Význam slovní fráze "the next best thing" by se dala přeložit jako "cena útěchy":-) ()

Skuby47

Příjemná oddechová romance, která hereckými výkony sice neohromí, ale jednoduchým příběhem docela zaujme. Z nouze Franta dobrej, ale když přijde pan Dokonalý, všechno je jinak. ()

Sokkk_y

Neukamenujte mě, ale tenhle film je jedno z nejlepších béček, kde hraje Madonna. Přiznávám, že není dobrá herečka, ale tuhle roli zahrála jako profesionálka - žádné zbytečné herecké úlety a celkem dobrá gestikulace.___Jinak k filmu: Scénář je nadprůměrnější. První část byla taková hezká a oproti normálnímu životu i lehce surreální. Jenže pak nastalá část druhá, a ta už tak optimistická nebyla. Samé hádky, slzy a hysterie. Dokonalý kontrast!!!. ___ Herecké obsazení se povedlo na výbornou. Rupert Everett vykouzlil ze sebe hezkého a důveryhodného buzíka. Akorát Benjaminu Brattovi jsem moc nevěřil, že hraje svou roli... Madonna měla asi lepší týdny, protože, jak jsem již napsal na začátku, zde podala více než slušný výkon. ___Každopádně všechny tyto klady nemění na Příští správné věci to, že je to hollywoodské béčko. **** hvězdy má ale ode mě za to, že je hollywoodské nadprůměrné béčko. ()

Pavlínka9

Neustále příšerně patetickým způsobem nasvícený obličej Madonny i Everetta :D :D Když jsem si toho všimla podruhé, řekla jsem si, že je to "náhoda", když to ale bylo téměř v každé scéně - řekla jsem si, že režisér byl asi nalitý :D Madonny stejný účest po dobu cca 8mi let, její nestárnoucí obličej a "trapné" zpomalené scény - byla jsem ráda, že jsem ten film dokoukala. Ruperta Everetta v rolích gayů miluju :) A byl tam, jak tu již zaznělo - výjimečně po celou dobu filmu :D :D Tahanice o dítě, Madonny tělo, které ale nechce ukázat v plavkách - raději si vezme velice asexuální model a Benjamin Bratt, který by mohl odhalit ale více...Je to patlanice, utahaný, ukecaný a nudný :D ()

Lencha

Myslím, že tohle nebylo vůbec špatný. Téma zajímavý...filmy o homosexuálech moc nemusím (nemám nic proti homosexuálům, ale nemusím s nima prostě prožívat jejich vztahy na plátně), ale tady byl ten pohled na homosexualitu v kombinaci s láskou k synovi. Ano, i když se pak zjistí, že vlastně není biologickým otcem, tak to nic nemění na tom, že je OTCEM toho malýho klučiny. Madonna se zhostila téhle role podle mě dobře (viděla jsem ji v jiných filmech a tam nestála za nic), Rupert jak jinak než výbornej, Benjamin mi přišel ve filmu jako hodně vedlejší postava a Michael Vartan - můj oblíbenec, i když tady si skoro ani neškrtl, takže jeho nemá ani cenu hodnotit :-) Takže já dávám lepší 3 hvězdy ;-) ()

Hanys_

Až na tu snahu skákat do komediálních poloh docela dobré drama. Madonna nevadila, hlavně ta mrcha v druhé půlce jí docela sedla a vlastně celkově jsem z toho měl pak dost nepříjemný pocit. Což jsem po pár minutách filmu rozhodně nečekal. ()