poster

Lassie (TV seriál)

Drama / Rodinný

Kanada / USA, 1997, 52x30 min

 • ARI50
  *

  Hodně nudný a nezáživný seriál trošku se fakt nepovedlo.(22.11.2018)

 • iamek
  *

  1* za toho pesana.(11.11.2008)

 • Davies182
  ***

  Asi "sem divnej", ale já si na Lassie nikdy moc nestěžoval... Navíc ten klučina má tak roztomilej ksicht, že tomu prostě musím dát alespoň tři hvězdičky :-).(16.9.2009)

 • GAVIN17
  *****

  Nechápu, proč má tento kanadský seriál o Lassie takl špatné hodnocení, já si naopak myslím, že je to zdařilá moderní verze příběhů na námět "Kolie Lassie", jichž jsem měl možnost vidět celkem šest (originál z roku 1943, Malované pohoří, Velké dobrodružství, Kouzelná Lassie, Lassie (irská verze) a tento seriál...) Timmy v tomto seriálu je podle mne výborně obsazený a je pěkné, že má i dobrého kamaráda, s nímž prožívá mnohá dobrodružství společně. Já si nemohu úpompoci, ale tomuto seriálu, který běžel v České televizi, dám bez zaváhání plné hodnocení...(17.10.2017)

 • sinp
  **

  Lassie je psí fenomén to ano, jenže ve čtyřicátých letech, což je poněkud "z ruky". Ta současná zástupkyně psího rodu působí v kontextu úplně obráceně. O půlstoletí starší filmy spoléhaly na psí kolii a uhrančivou přírodu. Současný seriál naproti tomu dává Lassie pouze dílčí prostor a zaměřuje se na špatně vyprofilované postavy. Scénář taky není žádný zázrak a z původně dobrého nápadu Vám zůstane pouze kyselý úsměv nad zneužitím kdysi tak slavného pojmu.(18.3.2006)