Banda na výletě

• Česko National Lampoon´s a výlet maturantů (více)

Maturanti Reggie a Dag přijedou pozdě do školy a srazí stožár na auto ředitele Mosse. Jdou do posluchárny, kde probíhá přednáška o škodlivosti drog. Dag a Reggie zmírají nudou, a tak pustí kazetu oblíbené skupiny. Škola se začne dobře bavit. Ředitel se rozzuří a nechá všechny po škole s tím, že musejí napsat dopis prezidentovi. Téma: Jak bych změnil školský systém. Jediná Lisa dopis napíše a jménem třídy ho odešle. Prezident se rozhodne studenty pozvat k sobě, aby promluvili na podporu jeho reformních zákonů. Pošle do školy senátora Lermana, aby studenty přivezl. Ten radostně souhlasí. Je totiž prezidentův rival a v setkání s maturanty vidí příležitost, jak hlavu státu znemožnit… (oficiální text distributora)

tranquill

Mám rád bláznivé komedie, ale tohle bylo už moc a je hodně důležité oddělit hranici mezi "crazy" a pitomým...jednou a dost. ()

VyViteKdo

Kdysi jsem se u toho bavil a dneska jsem na tom úplně stejně. Sice je tam pár hodně klišovitých míst, ale jinak je to neskutečná nálož humoru. Člověk se prostě musí smát skoro celý film. ()

Psycho.R

National Lampoon natočila hlavně sérii Dovolená s Chasem, která nemá chybu, ale v tomto případě není vidět ani trochu z jejich talentu. Nuda. ()

Emafera

To je tak krásně ujetý! Jedna z typických amerických komedií ze středoškolského prostředí. Mladého Jeremyho Rennera jsem nejdřív nepoznala. ()

KateW

Nemůžu si pomoct... 4*,protože takhle jsem se už dlouho nezasmála. Dala bych i 5*,ale ten konec už byl moc přehnaný. Hloupá americká (kanadská) komedie a jak pobaví.. ()

kolodej1

no, některé vtípky jsou celkem povedené, na druhou stranu na můj vkus se jedná až o přiíliš prostoduchý humor. Když člověk vypne mozek, tak se to dá vcelkem v pohodě dokoukat. Kdo ovšem hledá alespoň nějakou logiku nebo dokonce myšlenkové poselství, neměl by film vůbec pouštět ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. Hodně zvláštní film. ()

Metou

Film na ktorom som sa smial ako malé decko, ako 1O ročné decko aj ako 16 ročné decko. FIlm ktorý pobaví všetkých. ()

Monyfik

Moc jsem se při této komedii nenasmála. Parta drzých, pubertálních a věčně opilých výrostků se snaží bojovat za školský systém v Americe. Ohrané scény se skupinou teenagerů, kteří se vydají za prezidentem. Obyčejní puberťáci, kteří jsou vždy opilí, zhulení, jednodužší, ... no, prostě nic nového, co se běžně neděje. ()

Wroclav

Strašná hovadina, ale kdybych napsal, že jsem se u toho nebavil, byl bych pokrytec. Základ všech "nekorektních" komedií. ()

Reddman

Nostalgická věc. Viděl jsem to kdysi když to byla novinka s bratranci a sestřenicemi a zamilovali jsme si to. Po x letech jsem se k tomu zase jednou dostal. Čekal jsem, že se mi to už nebude líbit tak jako kdysi i když jsem na to měl dobré vzpomínky a pár scén jsem si celou tu dobu dobře pamatoval. Ale i po těch letech to neztratilo moc z kvality. Je tu pár hodně dobrých scének u kterých jsem se smíchy válel po zemi. Navíc i ta banda studentů jedoucích na výlet za prezidentem je tu 10x sympatičtější a vtipnější než v jiných podobných komediích. Pamatuju si, že jsem si po vzoru Jeremyho Rennera nechal tehdá udělat i účes. Není to bez chyby, má to i slabší momenty, ale mezi teen komediemi je to pro mě prostě číslo jedna a navíc ta nostalgie z toho proudí takže je to za plný počet. ()

ledofredo

Nemůžu uvěřit tomu, že jsem to dokoukal až do konce. Tenhle film je slabší náhražkou za film Zvěřinec časopisu National Lampoon z roku 1978, to ještě byl humor humorem, nicméně na rok 1995 docela slušnej výkon, na procenta to vidím takhle 30%. ()

P@\/EL

Super komedie, která díky velkému množství srandovních situací a dobrodružství na cestách parádně baví od začátku až do konce. Neméně povedený je také výběr postav, takže zde nechybí zásadový ředitel školy, světaznalý řidič autobusu, vyšinutý magor pronásledující hlavní hrdiny a správná sebranka studentů, kteří potajnu pijou a všemožně dělají bordel, z čehož svým způsobem pramení většina komických scén. ()

bocy

Ako teenagerovi sa mi to páčilo veľmi-preveľmi, teraz, keď mám dávno po puberte sa mi to páči stále, ale už iba tak normálne páči :-) ()

Evanlyn

Tyhle devadesátkový filmy se mi vždycky líbily. Film je celkem vtipnej a má i dobrý nápad, ale no nevím chtělo by to lepší vtipy a možná i nějakou muziku, která tomu dost chybí. ()