Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

Saf123 odpad!

Nejodpornější horor který mám doma.Nemá nic..humor,strach prostě nic jenom kopa nechutností.Obdivuju lidi,kteří na to koukají až do konce a neni jim u toho špatně. ()

The_Second odpad!

Tohle je tak neskutečná prasárna až to neni hezký. Mam rád drsný filmy, ale ty který se neberou moc vážně. Tohle at jsem se na to díval ze všech možných úhlů pohledu tak mi přišlo že to bylo myšlený dost vážně. To že jsem to dokoukal až dokonce je asi zázrak...Nechce se mi věřit že v tom má prsty Troma. ()

Tydlidáš

!!! TROMA !!! 8/10 - Suprová béčková úchylárnička pro hodně vymezený publikum. Nahé ženy požvykující části těl. Hraní stolních her o jejich prsty. Operace mozku vrtačkou a následné vycucávání brčkem. Detailní záběry na uříznuté nohy a to neustále představováno jako forma nejvyššího umění za doprovodu absolutně dokonalé hudby. Následné uvolňování bizardní atmosféry skvělými hláškami a kousky u kterých sem padal z gauče. Tohle dílo nejde hodnotit průměrně. Je to buď odpad nebo velký nadprůměr. Záleží akorát na divákovi. Pro mě těžký nadprůměr a nezvyklá podívaná. Všem úchylákům a hororovým maniakům můžu vřele doporučit....=) A NYNÍ OČI, RALPHUSI. =) ()

POciSEM

Film pro feministky. Ultranasili je tady pachano vyhradne na neznem pohlavi. Ne ze bych neco takovyho podporoval ale bylo to neco jinyho nez na co sem zvyklej. Mistr Sardu byl nadhernej psychotik a kazdou,,kabaretni" scenku si vychutnaval do posledni chvile. A taky ten dabelskej liliput me dostal. No reknete ve kterym filmu se hrajou sipky na terc co je namalovanej na zadnici? Ulet ()

TERRORDROME

Úchylný cirkusant Sardu v rámci divadelných predstavení mučí a zabíja ženy. Tých má taktiež plnú pivnicu, sú holé a pekne mešuge. Vytrhávanie vnútorností, odsekávanie prstov, drvenie hlavy a vysávanie mozgu slamkou, to všetko znie ako poriadne zvrátený humus. Lenže to by to nesmelo byť natočené tak strašne brutálne pičovsky že sa na to nedá ani pozerať. Gore efekty v tomto filme sú také úbohé že to asi nikto nikdy neprekoná, napr. taká scénka vytrhnutia srdca kde jedna zdivočelá žena proste vyberie svojej obeti spod košele čosi čo tvorcovia našli vo výpredaji u mäsiara a ak to naozaj bolo srdce tak jedine z vola. Občas sa filmom mihnú zábavné okamihy ako hádzanie šípok do zadku miesto klasického terča, alebo odtrhnutý penis v rohlíku, ale nič z toho nemôže prebiť príšernú a nudnú kokotnosť tejto gecoviny. ()

Ricky_CZ

Nadsazuji hodnocení a to jen proto, že jde o TROMu. Jinak ovšem veliké zklamání. Humor žádný a poprsí to nezachraňuje, jak by mohlo. 30% ()

Brejlil

Dost jsem kolísal mezi odpadem a naprostou špičkou. To, co je některými považováno za nevýhodu, považuji za stylizaci, ale pak nedokážu dát pět hvězdiček, protože lepší by bylo, kdyby tvůrci natočili film opravdu "natvrdo", protože pak to byla teprve úchylná zábava. ()

Nightbreed odpad!

Ešte sa mi nikdy nestalo aby som si bol v prvých 10tich minútach filmu istý tým ,že sledujem najväčší hnoj na svete. Podpriemernejšie “herecké“ výkony som hádam ešte nezažil. Ako správny filmový fanúšik som to dopozeral až do konca ,ale jediné čo som tým dosiahol bolo ,že každým ďalším záberom som bol vytočený viac a viac so “scenára“ a liliputánom Ralphusom. Väčší odpad by som nenašiel ani keby som nevijem ako dlho hľadal. Určite tento “film“ zaradím na prvé miesto môjho top najhoršieho čo som kedy videl. A to som si myslel ,že salo už nič neprekoná. P.s: Snaha brať to ako komédiu pohorela hneď po prvom predstavení vo filme. A nebolo to tým ,že by som nebol dostatočne zvrátený ale tým ,že film je nedostatočne presvedčiví. ()

bolan

Pokud to budu brát s nadsázkou, musím uznat že tvůrci museli mít opravdu velký smysl pro humor, ale jinak je to sračka jako hrom. ()

Matli

Nevím co si o tomto kusu mám myslet. Natočit film o zvrácenostech a sadystickech choutkách dobrej nápad, ale chce to i nějaký herecký výkony a ty tu nejsou žádný. Když už se mělo něco brutálního dít, tak se to divně ustřihlo nebo se k tomu použily rekvizity, který bych našel v krámku s hračkama a v ledničce. Velké mínus za bobry a další mínus za liliputa (tento týden už jich na mě bylo fakt moc - viz. film Willow) ()

drinker

Hodně nedoceněný film. Je to černá komedie s prvky pořádného gore, porce mučení a nahoty (lidské otrokyně-kanibalky, hmmmm!), svižnost... ne ne, tohle není jen tak nějaké obyčejné gore... ()

strikeman odpad!

Po zakoupení levného DVD s tímto filmem (má drahá polovička má ráda horory) jsem si nejdříve přečetl zdejší komentáře - no pak jsem si pro jistotu tento film pustil ve volné chvíli sám..... A musel jsem jej vyřadit ze své filmotéky...... A partnerce ho rozhodně nepustím.... ()

IvcaG odpad!

Pokud se na tento film budete dívat jako zarytý fanoušek typických, nechutných amerických hororů 70. let, tak je jasné, že se vám to bude líbit, ale můj názor je naprosto opačný pro mě to byla naprostá ztráta času. Chápu, že tenkrát to bylo něco, ale dnes se tomuto snímku akorát tak můžeme zasmát a strach se prostě rozplynul v čase a to doslova. Další z mnoha filmů, u kterých řeknete pro Boha už nikdy více!!! Tak to shrnu herecké obsazení a výkony 0% režie 0% scénář 0%.. ()

inutihar

Prázdnota a ubohost zpracování zvítězily nad sexem a násilím. Do jisté míry bizarní zábava, ale jinak velmi, velmi špatný film. ()

MickeyStuma

Troma a jejich další filmový počin plný zvráceností, sadismu a sexu. Ne, tohle není nic pro slabší povahy. Snímek o mučení a na svou dobu neskutečně odvážný. Příběh a nějaký náznak herectví je tu druhořadý. Tady jde pouze o ponižování žen a užívat si jakýkoliv způsob jejich trýznění. Na poli takovýchto hororových trashových filmů se jedná o velmi odvážnou klasiku bořící všechny meze jakékoliv snesitelnosti. Pro příznivce sadomasochismu doslova povinnost. Ostatní na vlastní riziko. ()

GOREGASM

Blood Sucking Freaks má od první minuty našlápnuto k bizarně groteskní podívané, která může často cuknout koutky, nehledě na to, jak odpudivé a degradující věci se na plátně odehrávají. Stejně tak ovšem může zvednout žaludek. Úchylnost Sardua a jeho skřetího nohsleda, Ralphuse, od počátku navnadí, jaké zvrhlosti si pro nás Joel M. Reed připravil a není jich málo, většina je ale podbarvena černohumorným podtónem, který pochopím, že neuslyší každý, dvojnásob ženy, které tento snímek čistokrevně dehonestuje. Po sedmdesátkovsku obnažený torture fest s puncem dobové perverze, u kterého mně jako vždy napadne, že každý režisér chce na plátno zhmotnit své sny a touhy, mnohého diváka potom znejistí, jestli je normální :-) X% ()