Po stopách vraha

• USA Midnight in the Switchgrass (více)

Agenti FBI Karl Helter a Rebecca Lombardiová prošetřují případ obchodování se ženami. Pátrání je zavede až na Floridu, kde s pomocí místního strážce zákona Byrona Crawforda navíc nečekaně narazí na stopu sériového vraha. Oba případy se začínají prolínat. Rebeccu někdo unese a Karl s Byronem mají pouhé čtyři hodiny, aby jí zachránili život... Snímek vznikl na motivy skutečného příběhu sériového vraha a násilníka a mezi obsazením najdeme takové hvězdy jako legendu akčních filmů Bruce Willise či Megan Foxovou, která se svou rolí ve snímku po delší pauze vrátila na obrazovky. (Filmbox)

borec999

Možno najlepší Willisov film za posledné 2 roky, čo je dosť smutné keďže Midnight in the Switchgrass je iba tuctová kriminálka/triler s TV vizuálom a minimom akcie, akých nájdete stovky. Megan Fox stále vyzerá fajn ale herectvom znova nepresvedčila a postavu policajtky jej uverí len málokto; Bruce Willis je na scéne možno 7,8 minút, jeho postava je úplne zbytočná a herecky sa Bruce zvezie na vlne nepresvedčivých a vlažných výkonov. No a film rozhodne svojim "výkonom" z podpriemeru nevytrhne ani Machine Gun Kelly (čo však zrejme nikoho neprekvapí). Katastrofa a nelogický, resp. amatérsky film typu Kozmický hriech (2021) alebo Survive the Night  sa pre tento krát nekoná, ale tento fakt je to najlepšie, čo sa dá o filme povedať...  40% ()

b.dragonfly odpad!

Megan Fox coby plastová nafukovací panna napíchaná botoxem tak okatě, až se divím, že jí při některé z "akčních" scén nevypadl lícní implantát. Tisíckrát ohrané klišé v podobě vraždícího řidiče kamionu, který má spadeno na prostitutky a banda neschopných poldů. Co v té sračce dělal Bruce Willis, to se radši ani neptám. Hudba ve filmu tak pitomá a nehodící se, až mi cukaly koutky. Bez atmosféry, bez napětí, prostě nic. Nothing. Za co, Bruci, za co.. Vzpomeň na svá mladá léta a něco s tím dělej, protože tohle se nedá! ()

Flopik

Dva dôvody prečo som šiel do tohto filmu sú Megan a Hirsch. Kto sa teší na Bruca, tak je to jeho klasika, je tam 5 minút a v každej scéne sedí, buď v aute alebo reštaurácii, úplne zbytočná postava. Čo sa hlavnej dvojky týka, dúfal som v nejakú dobrú chémiu, prípadne premyslenejšiu krimi s drsnými vraždami. Nestalo sa ani jedno. Megan s Emilom majú veľmi málo scénok spolu. Čo sa samotného filmu týka, tak nie je vôbec dobrý, naopak nudí a záver je k smiechu. V podstate aj postava Emila je úplne zbytočná, a nechápem nad čím režisér rozmýšľal, keď ho na konci nechá behať v tráve, kde absolútne nič nespraví. Ako krimi slabé, ako thriller veľmi priemerné. Herecky Megan klasika, Bruce všetci vieme a jediný kto hrá dobre je Emil s tou malou dcérou. 1* za Fox v kostýme šlapky a Emila, ktorého mám rád, a ktorý bohužiaľ berie takéto hrozné role, aj keď podľa mňa má oveľa na viac. ()

Rathalos

Zase ono to nie je taka katastrofa,ako to tu poniektori opisuju,citit sice z toho nizsi rozpocet,ale dalo sa na to v pohode pozerat,videl som ovela horsie filmy,ani herecke vykony nie su hrozne,prikladom je Megan Fox,ktora bola obstojna a uz vobec nevyzerala umelo,prave naopak,stale je to kocka,jedine Bruce Willis tam bol uplne zbytocny,ta jeho rola stala za ho*no,takze ja to vidim na tri hviezdy,cisty priemer...:-) ()

BOURQUE

Debut Randalla Emmetta, producera nízkorozpočtových a nízkoúrovňových filmov, ako režisér! Film sa snaží priblížiť sa k známejším klasikám daného žánru. Je však od začiatku jasný, že takéto šance sú len utópiou. Bohužiaľ, herecky najslabším článkom je Bruce Willis, Megan Fox, v rámci možností, je celkom akceptovateľná. Tú solídne dopĺňa Emile Hirsch. Príbeh s jasným vedením, bez nečakaných momentov a prekvapení. V danom žánru existujú aj filmy, ktoré majú viac chýb a mali aj horší výsledok. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

kluzo

Nerozumím tomu nízkému hodnocení. Normální TV kriminálka s atmosférou, kterou pravda narušovala trošku postava Bruce Willise, který tam byl tak trošku mimo, zbytečný a navíc. Jeho přítomnost, ale asi může za tak nízké hodnocení, protože asi lidí čekali víc. ()

Taškář

Nechápu proč někteří místní kašpárci mají potřebu kopat do Willise. Je nemocný a končí, tak si na něj kamarádi vzpomenou s drobnou rolí aby měl radost ve svém odcházení. Z minulosti známe spousty skvělých českých herců, kteří skončili v zapomenuti v ústavech a neštěkl po nich ani pes. (Pivec, Brejchová, Gollová Budínová atd ... ) Jednou nás to čeká všechny. ()

mardun odpad!

Půlnoc v  příběhu Switchgrass je poměrně nezajímavá a zcela bez inspirace. V Pensacole na Floridě je na svobodě sériový vrah, který se zaměřuje na mladé ženy, které jsou prostitutkami. Využívá svou práci jako řidič náklaďáku, aby se vyhnul odhalení, ale na jeho ocase je vášnivý státní policista. Tento počestný člen rozvráceného soudního systému se střetne s dvojicí FBI, agentkou Rebeccou Lombardo (Megan Fox) a agentem Karlem Helterem (Bruce Willis), kteří pracují na stejném pachateli z jiného úhlu, což je vede ke společné práci na dopadení predátora. Navzdory výtečnosti v titulcích a reklamě filmu je Willisův Karl ve filmu naprosto promarněný a jeho role je nepotřebná. Film pokulhává kvůli nedostatku zaměření na Rebeccu, která zoufale usiluje o spravedlnost pro tyto mladé ženy, které si zaslouží šampiona, s rizikem ohrožení sebe sama. Velká část filmu závisí na tom, jak se Rebecca vystavuje nebezpečí záchrany životů, ale je kriminálně nevyužitá. Státní policista Emile Hirsch Byron Crawford je mezitím typickým archetypem, který má plné zuby soudního systému, který nectí životy obětí. I když Rebecca a Crawford nic kloudného nevymyslí, vypadají trochu lépe, protože Willisova postava je směšně napsána. nevyhnutelně se stane, že film zmizí mezi miliony titulů dostupných na streamovacích platformách.  Midnight In The Switchgrass není ten, který stojí za uznání. Vzhledem k tomu, že je v dnešní době tolik dostupného, ​​Midnight In The Switchgrass nestojí za těch 100 minut ztraceného času. ()

DAPDO

Willise mám rád a přál bych mu na starý kolena ještě nějakou pecku v hlavní roli. Tady není ani jedno. Bruce tady hraje tak pátý housle, je rád, že vyleze z auta a jeho postava kdyby nebyla, nic by se nestalo. Film není ani trochu napínavý, ani akční, vrah je známý skoro od začátku a kvalitou to zapadá tak na osmou večer k Jardovi Soukupovi na Barrandov. ()

rublik05

Extrémně podprůměrná kriminálka, která by se dala snést maximálně jako jedna epizoda nějakého obyčejného televizního krimi seriálu, ale jako celovečerní snímek rozhodně neobstojí. Filmu zoufale chybí nějaká atmosféra, hudební podkres je místy až komický, přestřelek a soubojů se prakticky nedočkáme. Z herců mě nejvíc bavil docela snesitelný Emile Hirsch, ostatní herci nemají čím zaujmout. Megan Fox předvádí své typické neherectví, spoléhá čistě jen na svou umělou vizáž. Bruce Willis představuje patrně tu nejzbytečnější postavu z celého filmu, do děje nikterak nezasáhne, pouze si v několika scénách střihne velkého mentora, jinak ale funguje jen a pouze jako lákadlo na plakátu. Abych ale nebyl jen kritický, tak musím uznat, že snímek je poměrně pěkně natočený, tuctový příběh mě svým způsobem bavil, i když logika občas těžce drhla. Žádný zázrak, ale dívat se na to dá. 3/10. ()

Psycho.R

Dalsi nudně natočenej shit, kterej si tentokrát sam Randál natočil. Opět hnusnej vizuál, tisíckrát viděnej příběh a Willisova postava zbytečná jako to bývá v posledních letech zvykem. ()

Mamlas odpad!

Těžko říct, zda to bylo více ubohé nebo debilní nebo trapné. Každopádně Wyliž neúprosně drží standardní kvalitu z posledních let. Scénář je jako z pera studenta nižšího ročníku pomocné základní školy a zbytek je jen ten obvyklý hnůj ze spoda hnoje. (4%) ()

Mateyf.Iks

Kdyz date sanci filmu s Brucem pred tim, nez je hodnocenej. Nevim, jestli si uz vubec nevybira filmy, nebo bere vsechno, pac ho nikdo nechce. Scenar susti jak svin. Uktrakunde Megan Fox proste neverim, ze je policajtka. Hlavne proto, ze je to uktrakunda. Neverim ostatnim, ze s ni normalne mluvej a nejsou z ni v pici. Veril bych ji, kdyby hrala celou dobu kurvu. Ale tohle ne. Je mi lito Emila Hirshe - nechapu, ze uz tolik nehraje jako driv. Bejval muj oblibenej herec. Smutne… ()

Cermicek

Hele já tomu ty dvě hvězdy dám, ale vlastně ani nevim proč - znáš to takovýto: ten film byl totální sračka, ale mě vlastně nakonec ani tak nevadil, páč jsem od něho nic jinýho nečekal a narozdíl od ostatních titulů tvářících se strašně sofistikovaně, které mě nakonec naserou a sklouznou automaticky do odpadu za to, že chtěli urazit mojí "diváckou inteligenci". Všechny recenze tady podepisuju - děda Bruce je tady úplně zbytečnej, Emilek hodně úsměvnej, aby tomu nasadila korunu Megan! - možná by jí už někdo mohl konečně vysvětlit ať se nesere do seriózně se tvářících filmů🙏(na druhou stranu se jí ale nemůže upřít talent vykouzlit ze všeho komedii 😁).  PS: už se ani na ní tak dobře nekouká jako před lety..🤷‍♂️ PS 2: vlastně na jedno pozitivum jsem si teď vzpomněl - ten záporáček měl dobrý charisma! (když teda pomineme, že to byl vlastně dost nešikovnej imbecil :D) ()

johnsnow

MINISPOILER ALERT: Prvý Willisov film kde náš Bruce nepreloží krížom slamy. Síce ak sa nemýlim doubla nepoužije, ale čo z toho keď je tu tak na ani nie 10 minút a ako som spomínal vyššie neurobí nič zásadné pre dej( alebo no dá Megan informáciu o zmiznutej babe ale to je nič extra) doslova to pôsobí akoby sa napísal scenár a potom sa tam Willis naštrajdoval. Ale odsýpa to celkom fajn, Megan je sexi, takže sa na ňu dobre pozerá, Hirsch tiež nie je na zahodenie, akurát nechápem prečo sa tvorcovia rozhodli ukázať kto je ten masový vrah už v prvých 5 minútach filmu. A najviac top, je že záver kde to má kulminovať je totálne na hovno. Ale 3* tomu dám. Hej a Megan sa dala skrz tento film dokopy z MGK. A BTW kukal som na film s kamoškou a tá sa úplne s vypleštenými očami kukala na scénu jak sa Megan drhla, akože sorry ale v US akčnom filme hrdina nezhebne ani piči(češť výnimkám) ()

cerdax2

Mnohokrat opakovany pribeh o hledani devianta s Brucem ve vycpavkove roli detektiva FBI a Megan jako jeho kolegyne a zaroven navnady. Neurazi, nenadchne. 30% ()

Kushina

Ve výsledku to vůbec nebyl špatný film. Dobrá detektivka a vyšetřování sériových vražd, kterou ve výsledku zabil vcelku nudný a urychlený konec. Jinak to nebyla vůbec taková katastrofa, jak se to tváří podle hodnocení. takový béčkový průměr. 55% ()

Heywood

Zase to tak špatné nebylo a Megan Fox nebyla tak trapná jako jindy. Willis se dokonce snažil hrát (to už dlouho ne) a příběh, byť tuctový, je dobré natočit, protože magoři zabíjejí a zabíjejí. A film je pak i jistým varováním. Ale pokud ještě uvidím jeden film, jak šéfa policie dělá tlustý Afroameričan, tak se nad tou blbostí a klišé začnu smát a skončí to odpadem.50% ()

Saxos

Obyčejný TV krimi film, který ničím nenadchne, ale ani neurazí. Napětí se blíží bodů mrazu. Závěr: nedoporučuji. ()