Jackass Forever

• USA Jackass 4 (pracovní název) (více)
Trailer 1

Poslední divoké kousky partičky, co má na svědomí sérii Jackass. Legendární šílenci se vracejí na scénu, aby s malou pomocí nových účastníků předvedli další kolo naprosto nepřístojných, zábavných, absurdních a často nebezpečných dobrodružství. V tomto snímku posouvají Johnny a jeho parta hranice ještě dál! (HBO Max)

Trailer 1

Gilmour93

Skull & Crutches. To první je už x-krát rozbité, ty druhé mají ošoupané všechny gumové nástavce. Nyní lehce na vlnách nostalgie a ze zesílenými ataky na koule (možná proto, aby si ti stále dětinští pánové dokázali, že je ještě mají). Divák už snad za ty roky ví, do čeho jde, takže házet odpady mi přijde trochu pozérské. Nejdrsnější kousek asi „the marching band“ a to se ani nedostali k těch plechovým vratům, o které se měli rozmáznout.. ()

Big_Boss

Začátkem roku překvapivě vyšel novej a zároveň i poslední díl filmu Jackass s naší naší známou, ale výrazně prošedivělou partou. Tyhle mamrdi se pro naše pobavení opět vrací s další dávkou kreténský zábavy ve formě kopanců do koulí, vystřelů z děl, dráždění vyšinutejch bejků a další nebezpečný zvěře . Trochu jsem měl obavy, že s věkem hoši trochu poleví, ale naštěstí jsem se mýlil a nakonec vyváděj stejný kraviny jako zamlada. Jestli jste viděli předchozí tři filmy, tak víte do čeho jdete. Novinkou jsou v tomhle filmu i tři nováčci, ale žádnej z nich nejde s kaskadérskejma kouskama do takovejch extrémů jak originální parta. No i když Poopies se přiblížil asi nejvíc. A samozřejmě největší masochista je opět Steve-O. Mezi moje nejbolíbenější kousky patří našlapaný intro ve stylu starejch monster filmu, svačinka pro supa, překážková dráha, testování suspenzorů a i když nechci odhalovat všechny kousky, tak prozradim, že v mym nejoblíbenějším figuruje Earhon připoutanej k židli s lososem v klíně. Celkově tenhle film pořád nepřekonalo můj nejoblíbenější díl Jackass 3.5, ale já se u tohohle posledního rozloučení v jednom kuse smál a to je asi to jediný na čem záleží. V dnešní depresivní době jsme tenhle snímek potřebovali asi víc než kdy jindy. Jako rozloučení to fakt rozhodně za to. Pro fanoušky Jackass je tohle samozřejmě povinnost, takže tomu dávám tak 7/10 a vy ostatní co jste ještě neměli možnost film vidět v kině, mrkněte na něj aspoň na NETFLIXU. A nezapomeňte skouknout i rozšířenou verzi 4.5 což je vlastně hodina a půl nového materiálu, kterej vám byl trochu nastíněnej v závěrečných titulích Jackass Forever. ()

Spacecore

Nedávno mi bylo 30, takže samozřejmě jsem viděl předchozí Jackass filmy. Už nevím který, ale asi všechny. No, je dobrý vidět, že se člověk někam posunul z puberty a nemrdá se na tom, na čem kdysi. Jako jo, bavil jsem se. Ne, že ne. Ale je nad tím takový pozastavení. Dneska už beru Jackass jako krásnou kázku degradace lidské civilizace v celé své kráse a dívat se na partičku retardů, co jsou schopni všeho za peníze, člověkovi dodá trochu na duchu. Ale ne moc. Hodně momentů zde bylo cringoidních. Celá produkce už působí až moc vyumělkovaně a ztrácí to na věrohodnosti. Neustálé teploušství je přehnaný. Já nikdy nebyl alfa, beta samec, kterej si potřeboval dokazovat hladiny testosteronu mlácením se, bolestí, nebo ukazováním pinďoura. Já jsem alfa samec +, takže nemám problém se svým pérem. Jackass gang asi očividně má, proto jsme byli svědky tolika ptáků, že to není možný. No, je to humáč, ale zase nebudu dělat, že je tahle zábava pod mojí úroveň, to bych si to jinak nepustil. Bylo dobré si ale srovnat hodnoty toho, kde jsou oni a kde já a sice nemám ty mega, ale ty vole, aspoň mám nějakou důstojnost, rozum a funkční genitálie. ()

domirovec

Zaručeně nejlepší díl z celé série. Jackass Forever je prostě solidní nálož extrémně pitomý zábavy pro extrémně pitomý lidi. Celé to však působí pěkně svěže a dobře, což je sakra fajn. Celá Jackass partička je už o mnoho starší, ovšem to je rozhodně nezastavuje v dělání dalších hovadin. A jelikož jsem člověk s ne moc vytříbeným smyslem pro humor, byl tohle pro mě ideální komediální prožitek. I přesto, že mě dost štvala ta Bam Margera kauza, naštěstí jsem to přes můj menší odpor vůči němu jakožto osobě nakonec přežil, i přesto, že mi taky chyběl, o tom žádná. Film je však plný skvělých záležitostí, přičemž netroufám si ani popravdě říct, který z nich byla nejméně šílená či dobrá. Celé je to také rozhodně podle mého názoru ještě o mnoho lepší než třetí díl, který bohužel v některých věcech zůstal pozadu a zdaleka nebyl tak dobrý jako tohle. Pokud jste tedy i vy přišli na chuť Jackass filmům, myslím, že se jedná o záležitost, která opravdu stojí za zhlédnutí. 5/5 ()

Razzor_82

Nostalgie z Jackass se po letech nedostavila! Většinou genericky oplzlé  scénky už jsme viděli v době kdy to bylo těžce cool. Celé je to takový marný pokus na sebe po letech znovu upozornit. Znuděně jsem se za celý díl pousmál jen včelímu roji v rozkroku Steva- O, létajícímu Zachovi do kaktusů a hokejové střelbě na Ehrena v brance. Doba zhovadilých kousků těchhle magorů už je zkrátka o jednu generaci fuč. 2/10 ()

• Scéna, kde Johnny Knoxville (jako Irving Zisman) sedí na invalidním vozíku na autobusové zastávce, zatímco jeho svetr hoří, byla uvedena v upoutávkách, ale do filmu se nedostala. (KGBelik)
  • Pri natáčaní dostal Steve-O najhorší otras mozgu v živote. (Game90)
  • Johnny Knoxville pri natáčaní „magického triku pre býka“ dostal otras mozgu a krvácanie do mozgu a zlomil si rebro aj zápästie. (Game90)

Související novinky

Paramount odkládá své hity

Paramount odkládá své hity

02.09.2021

Tak jsme zase zpátky. Zkraje léta se ještě zdálo, že by se třeba koronavirová situace z loňského roku nemusela úplně opakovat, nyní to ale vypadá, že dřívější katastrofické předpovědi, že se filmový… (více)

Tým stojící za Jackass Forever čelí žalobě

Tým stojící za Jackass Forever čelí žalobě

10.08.2021

Na konci tohoto roku přichází do amerických kin čtvrtý díl kontroverzní série Jackass, v níž se parta bláznů tradičně pouští do nebezpečných kaskadérských kousků a bolestivých vtípků. Tým stojící za… (více)