Jackass Forever

• USA Jackass 4 (pracovní název) (více)

Poslední divoké kousky partičky, co má na svědomí sérii Jackass. Legendární šílenci se vracejí na scénu, aby s malou pomocí nových účastníků předvedli další kolo naprosto nepřístojných, zábavných, absurdních a často nebezpečných dobrodružství. V tomto snímku posouvají Johnny a jeho parta hranice ještě dál! (HBO Max)

gemi

Padesátníci s duší dvanáctiletých. Nechutné, šokující, zábavné, nebezpečné, zajímavé, odpuzující... Prostě Jackass. ()

Cooller odpad!

prošedivělí Knoxville si snaží dokázat že starnutí pro něj neplatí. Oceňuji vitalitu kterou ve svém věku pro tohle kluci ještě maji, ale minuli se dobou... většina z těch kravin co předvedli byl spiš cringe než funny... a nerozumim ty latentní homexualitě, co furt mají s těma koulema?... nejsem taky uplně fanda toho využivani zviřat k takovejm sračkam..., ale ucta k vši te zbytečné bolesti. ()

departed

A stále jsem se smál jak malej harant. Jsem totiž mentálním nastavením stejnej kokot jako celá Knoxiho banda a vždycky jsem říkal, že kdybych mohl, tak bych se k nim připojil. Některý stunty byly vyloženě moc i na mě a nejspíš bych měl stejný pozitivní reakce jako kameraman, který to kolikrát ani nedával. Úplně ve mě hrklo, když na konci přidali záběry z jejich prvních stuntů před dvaceti lety, jak jsme všichni nádherně zestárli. Krásný rozloučení, ale vzpomínky a bolest zůstanou. \m/ ()

PetriK12

Tohle nikdy nemělo vzniknout. Až na pár scén, velmi, velmi slabé. Celé zcela bez nápadu a originality. Každou chvíli člověk sleduje akorát jejich péra a koule, jako by oni samotní už nevěděli, co jiného vymyslet. Jednoznačně nejslabší Jackass snímek. ()

Cermicek

Škoda. Velká škoda! A já se taaaak těšil!! Bohužel stará squadra už je hodně za zenitem. Upřímně jsem se zasmál jen dvěma sketchům (a to ještě nevim, zda to nebylo kvůli tomu, že jsem byl jak dýně🤔). Zkrátka vykrádání sama sebe je vždycky cesta do pekel. Jednu hvězdu dostanou kluci od cesty za to, že i v 50ti letech jsou ochotný si takhle nechat nakládat - bylo vtipný sledovat, jak už se teď sbíraj dvakrát pomalejc (pokud se teda vůbec zvedli a byli schopní odbelhat po svých). ()

oasismanik

Klasickí Jackass, čo si budeme klamať, niektoré scénky som pretáčal, pri niektorých som sa kráľovsky bavil. Pustiť si raz za 10 rokov túto partičku ťažkých intelektuálov nie je nikdy na škodu. ()

tension182

Tento nový Jackass je v podstate rovnako zábavný, ako komentáre tunajších wannabe recenzistov/kritikov, ktorí majú po 40tke a berú všetko príliš vážne. Ja som od tohto filmu nemal absolútne žiadne očakávania, pozrel som si to z dlhej chvíle a vcelku dobre som sa pozabával. Niektoré scénky boli síce trochu moc a musel som to trochu poskipovať, no vo finále sa mi dostalo trápnej, no výbornej zábavy. Jasné, chlapci už sú za zenitom a už sa to k nim veľmi nehodí, ale kto som, aby som si tým znechutil tento typ humoru? Keby to robil niekto mladší, už by to nemalo takú šťavu ako keď sú tam títo pardálovia. ()

adamix

Chalani sa nám tu po rokoch zasa parádne vybujačili a baví to (samozrejme len tých, ktorým tento typ primitívneho humoru s drastickými výzvami neprekáža). Problémom je snáď iba to, že väčšinou ide o recykláciu starých fórov, nad ktorými sa pousmejete ale vyslovene vás do kolien nedostanú. Genitálie týchto chlapíkov si prežili snáď už všetko, osobne sa divím, že im ešte po tom všetkom správne fungujú :). Dominujú fóry so živou prírodou (štrkáče, pavúky, včely - to bol absolútny vrchol). A najväčší rehot bol pri DIY šmýkale poliatou litrami lubrikantu :D. Pobaví to, aj keď je to už dnes také okukané, účel to spĺňa. Keby bolo menej recyklácie a viacej inovácie, neváhal by som ísť o hviezdu vyššie. ()

Hyperbolic

Předchozí díly jsem neviděl, takže nostalgii nemám. Knoxville je opravdu ale naprostý šílenec. Některé věci zábavné, některé šílené a některé jsem vážně vidět nechtěl. Včely, sup, pavouci, hadi, štíři a medvěd, výraz toho borce k nezaplacení. Potěšil Tory Belleci z Mythbusters. ()

]V[()Rt

Průser je, že za 10 let nebyl nikdo schopnej vymyslet novej způsob jak si něco zlomit. A tak si musel Knoxville po stopadesátý stoupnout před bejka, Pontius zas chlastá jakýkoli zvířecí semeno, ke kterýmu se nachomejtne, England sere do všech neobsazenejch hajzlů a Steve-O asi pro jistotu nedělá už vůbec nic? Zbytek se ve slowmotionu řeže do koulí. Fakt tam nebyl ani jeden novej gag a většinu těch provařenejch za ně stejně dělá ta nová příkladně rozmanitá partička přicmrndovačů. Chápu, že po letech otřesů mozků může jít nějaký kreativní myšlení do hajzlu, ale od toho jsou všechny ty prachy, aby se za ně kdyžtak najal někdo bez demence nebo alzheimera. Oteklej Margera vůbec nemusí litovat, že se toho nezúčastnil, i když by paradoxně pouhý natáčení sfetovanýho, vožralýho a vypasenýho skejťáka s psychickejma problémama nejspíš přineslo o dost lepší materiál. Ale to by se milovník hadů musel chovat jako spořádaný pionýr. Ano, dneska si v Jackassu neškrtnete pokud nejste moc moc hodný chlapec. To asi hovoří samo za sebe... ()

Mikecat

Najlepšie boli shoty z predošlých častí, ale aj bicyklová ruka bola fajn, liliput zavesený na krenkoch v brázde, ako aj kávový odpal. Naj bol asi vtip v obchode, keď Knoxwilla prezlečeného za staríka vystrelili do plafóna. Včely na penise a sup trhajúci maso už bolo cez čiaru... ()

xxmurphyxx

Je to Jackass. Je to plné debilného a úchylného humoru, genitálií, sračiek, semena, šťaniek, prdov, obezity, trpasličizmu, absurdného kokotizmu s prímesou nihilizmu a občasných zábleskov kreatívnej geniality. Pár slabších scénok sa samozrejme nájde, ale mimo to si film drží slušne ujebané tempo od začiatku do konca a úplne bez hanby priznávam, že som sa po väčšinu času dobre bavil. Do toho značná dávka nostalgie pre nás, ktorí sme s nimi vyrastali, takže vo finále kurva silná trojka. Chlapci stále vedia. ()

hony23

Znaven produkcí našich televizních stanic člověk občas zatouží po nějaké oduševnělé zábavě a od toho tu je parta dementů, co si pro pobavení drtí koule, pouští do sebe proud, polévá se spermatem a nechává se okusovat od těch nejodpornějších zvířat. Některé scénky pobavily víc, některé míň, největší slabinou je určitě na tento formát pořadu nesnesitelně dlouhá stopáž. ()

JackStrange

Mě fenomén Jackass v mládí celkem obešel, ano nějakou scénku, sem tam jsem viděl, ale nikdy jsem si neřekl tak teď se chci hodinku dívat na bandičku pakošů jak se navzájem šikanujou. Ale tak co bych neudělal pro své přátele, mentálně sem se tedy patřičně zocelil, vyprázdnil žaludek,... no a nakonec, kromě té posedlosti genitáliemi, to nebylo až tak hrozný. Kdo se nad tím bude chtít pohoršovat toho o ničem jiným přesvědčovat nehodlám. Humor v tom taky nevidím, ale po krátkém čase u mě převládla jakási morbidní zvědavost, kam až kdo zajde a jak špatně to dopadne. Vlastně jsem si po té hodině a půl celkem říkal že bych zvládl i víc. Takže proč ne, seru vám na kinematografii, a dám 75%. ()

thekalli

RYAN DUNN fore3er... Jackass "Navždy" nepřináší vlastně vůbec nic nového. Celá parta je o dost starší, většina věcí asi víc bolí a probíhá to stejně jako u předchozích filmů. Jsem rád, že už tu nejsou fakt takové ty over-the-top nechutnosti, jako před 20 lety. Ale způsobů jak si ublížit vymysleli spoustu. Moc jsem se nenasmál, vlastně skoro vůbec, ale i přesto jsem se celou dobu velmi bavil. Fanoušci už asi nemůžou chtít víc. 7/10 ()

freezer02

No co si budeme povídat, stará partička toho zase až tolik nepředvedla, možná krom Steve-0 a Ehrena, ale třeba takový Pontius tam krom úvodní scény neudělal snad nic, krom vtipných průpovídek. Nové tváře dostávali až moc prostoru, ale několikrát jsem se opravdu zasmál. Nebavila mě moc úvodní část plná špatného CGI (i když to byl asi záměr) a a ani ta část kde byla zhasnutá světla...no ale jinak jsem se vcelku pobavil a je to tak někde na rozhraní 3 - 4 hvězdiček :) ()

knoxvile

Musím dát 4 hvězdy, i když jsem původně chtěl dát nižší hodnocení. Ale přes noc se mi to v hlavě rozleželo, hlavně z důvodu velké nostalgie, protože s touto partou jsem začínal už na základní škole, teď po více jak 20 letech od prvního Jackass filmu tu jsou stále s námi a opět mi to připomělo má bezstarostná léta, kdy jsem byl studentem. Na některých je ten věk znát (Dave England nebo Preston Lacy) ale i tak to bylo super dementní jako vždy. Pár nových "poopies" :D nebylo vůbec na škodu, hlavně tlouštík Zach Holmes má velký potenciál plnohodnotně nahradit Prestona Lacyho :D  Rád bych tuhle partu ještě někdy viděl v nějakém projektu, nemusí to být nutně Jackass, stačil by mi nějaký méně kontroverzní humor... ()

Paramount odkládá své hity

Paramount odkládá své hity

02.09.2021

Tak jsme zase zpátky. Zkraje léta se ještě zdálo, že by se třeba koronavirová situace z loňského roku nemusela úplně opakovat, nyní to ale vypadá, že dřívější katastrofické předpovědi, že se filmový… (více)

Tým stojící za Jackass Forever čelí žalobě

Tým stojící za Jackass Forever čelí žalobě

10.08.2021

Na konci tohoto roku přichází do amerických kin čtvrtý díl kontroverzní série Jackass, v níž se parta bláznů tradičně pouští do nebezpečných kaskadérských kousků a bolestivých vtípků. Tým stojící za… (více)