Jackass Forever

• USA Jackass 4 (pracovní název) (více)

Poslední divoké kousky partičky, co má na svědomí sérii Jackass. Legendární šílenci se vracejí na scénu, aby s malou pomocí nových účastníků předvedli další kolo naprosto nepřístojných, zábavných, absurdních a často nebezpečných dobrodružství. V tomto snímku posouvají Johnny a jeho parta hranice ještě dál! (HBO Max)

Corpsegrinder

Znatelně vyčpělý a bohužel už bez drtivý většiny sestavy, nováčci mi přišli o ničem a vůbec to mělo takovou divnou pachuť, i tak se některý čísla povedly a párkrát jsem se upřímně pobavil, takovejch bylo ale zoufale málo. Tahle show byla nejlepší v tom že vše mělo takovej pouliční guerrilla nádech, tohle už smrdí nenápaditou profesionální produkcí. ()

Spacecore

Nedávno mi bylo 30, takže samozřejmě jsem viděl předchozí Jackass filmy. Už nevím který, ale asi všechny. No, je dobrý vidět, že se člověk někam posunul z puberty a nemrdá se na tom, na čem kdysi. Jako jo, bavil jsem se. Ne, že ne. Ale je nad tím takový pozastavení. Dneska už beru Jackass jako krásnou kázku degradace lidské civilizace v celé své kráse a dívat se na partičku retardů, co jsou schopni všeho za peníze, člověkovi dodá trochu na duchu. Ale ne moc. Hodně momentů zde bylo cringoidních. Celá produkce už působí až moc vyumělkovaně a ztrácí to na věrohodnosti. Neustálé teploušství je přehnaný. Já nikdy nebyl alfa, beta samec, kterej si potřeboval dokazovat hladiny testosteronu mlácením se, bolestí, nebo ukazováním pinďoura. Já jsem alfa samec +, takže nemám problém se svým pérem. Jackass gang asi očividně má, proto jsme byli svědky tolika ptáků, že to není možný. No, je to humáč, ale zase nebudu dělat, že je tahle zábava pod mojí úroveň, to bych si to jinak nepustil. Bylo dobré si ale srovnat hodnoty toho, kde jsou oni a kde já a sice nemám ty mega, ale ty vole, aspoň mám nějakou důstojnost, rozum a funkční genitálie. ()

Muel

| Paramount Pictures | V živote nech vám nenapadne, že sa vám páči tento film. Alebo Jackass ako celok. Ubližujú si tam a je to nevhodné, tieto veci sa proste nerobia, sú to dospelí ľudia a mali by poznať základy slušného správania, hlavne teda pred kamerou. Nikdy to nepúštajte deckám, nikdy sa nepriznávajte, že ste to videli a už vôbec o tom nepíšte žiadne recenzie. Vymažte tento film z existencie. Srandujem, je to zábava, ale extrémne nevhodná a drbnutá. Viac TU. | Hodnotenie: 7/10 | ()

Flopik

Jackass sú späť, síce sa dosť opakujú ale komu to vadí. Opäť je to ohromná sranda, plná nechutností a šialeností. Chlapci aj na svoj vek predviedli šialené veci a to sa im musí nechať. Nostalgia úplne nevyužitá ale odpúšťam a snáď ešte aspoň jedno Jackass bude. Síce to by už asi bola ich smrť.  Za 4*. ()

Jaroslaf

Dvakrát jsem se upřímně zasmál, jinak je "film" plný penisního a varlatového humoru, (u kterého si stále říkám jestli se vůbec najde někdo krom účinkujících, kterému přijde vtipný,) plný zbytečných nových herců, a plný opakování 20 let starých nápadů. Víc invence a méně penisů prosím. ()

domirovec

Zaručeně nejlepší díl z celé série. Jackass Forever je prostě solidní nálož extrémně pitomý zábavy pro extrémně pitomý lidi. Celé to však působí pěkně svěže a dobře, což je sakra fajn. Celá Jackass partička je už o mnoho starší, ovšem to je rozhodně nezastavuje v dělání dalších hovadin. A jelikož jsem člověk s ne moc vytříbeným smyslem pro humor, byl tohle pro mě ideální komediální prožitek. I přesto, že mě dost štvala ta Bam Margera kauza, naštěstí jsem to přes můj menší odpor vůči němu jakožto osobě nakonec přežil, i přesto, že mi taky chyběl, o tom žádná. Film je však plný skvělých záležitostí, přičemž netroufám si ani popravdě říct, který z nich byla nejméně šílená či dobrá. Celé je to také rozhodně podle mého názoru ještě o mnoho lepší než třetí díl, který bohužel v některých věcech zůstal pozadu a zdaleka nebyl tak dobrý jako tohle. Pokud jste tedy i vy přišli na chuť Jackass filmům, myslím, že se jedná o záležitost, která opravdu stojí za zhlédnutí. 5/5 ()

Kopi1

V novém díle se sází na klasiku. Moc nových věcí nebylo, ale jako vždy hodně srandy, ale taky hodně nechuťáren. ()

Lyžař

Vic penisu v jednom filmu (krom porna) asi nikde jinde neuvidite. Tohle byla ale naloz. Myslel jsem, ze Jackass uz dochazi stava, ale oni zase dokazali, ze jsou stale magori. A zaverecne sceny jakozto srovnani drive/ted? Naprosty skvost! Diky, ze tyhle typci jsou! ()

BOURQUE

Johnny Knoxville a jeho banda to nikdy nemal v hlave v poriadku, ale to už dávno vieme. Jackass 4 je pravdepodobne posledným kúskom tých šialenstiev, čo tieto chalani v poslednom čase vymysleli a zrealizovali. Oni by v tom, najmä motor J. Knoxville, možno pokračovali do „nekonečna“, ale ľudské telo má svoje limity. Nikdy som nebol fanúšikom Jackass , ale pred niektorými kaskadérskymi kúskami dvíham klobúk. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

CaptainCzech

Jackass klasika něco se opravdu povedlo, sem tam zbytečnost a nebo extrémní nechuťárna kterou nechcete sledovat. Nejvtipnější je vidět jak všichni hrozně zestárli a za chvilku ani nebudou muset používat převleky za dědouchy. Kvituju akce, které se událi už v minulosti a tentokrát je upgradovali. 3* slabší hvězdy. ()

P.J.2

Nevím jestli to bylo nostalgií nebo tím že společně s partou sebevrahů stárnu taky ale bavil jsem se královsky. ()

Hartigan

Vylejeme na něj zvířecí mrdku, to bude sranda. A ten druhej ji rovnou vypije, přece za to dostane královsky zaplaceno. Ty vole, už běžte do řiti. Samozřejmě většinu kousků už dělali (a lépe) v minulých dílech. ()

Razzor_82

Nostalgie z Jackass se po letech nedostavila! Většinou genericky oplzlé  scénky už jsme viděli v době kdy to bylo těžce cool. Celé je to takový marný pokus na sebe po letech znovu upozornit. Znuděně jsem se za celý díl pousmál jen včelímu roji v rozkroku Steva- O, létajícímu Zachovi do kaktusů a hokejové střelbě na Ehrena v brance. Doba zhovadilých kousků těchhle magorů už je zkrátka o jednu generaci fuč. 2/10 ()

kondor77

Skvělá zábava, při níž se chvílemi bojíte o zdraví Jackass a chvílemi o své duševní zdraví (není přece "normální" se tomuto smát). Jó ti chlapi nestárnou, ale zrají a je znát, že pořád maj koule (čí alespoň to, co z nich zbylo). Zamrzí jen, že nové generaci členů chybí charisma původní party. ()

Maximilianus

V prípade Jackass Forever ide o fajn pripomenutie si teenegerských časov. Noví členovia party mi ale prišli zbytoční a dosť nesympatickí. Navyše nerobili ani veľa a ani nejako výrazne zaujímavé kúsky. Stará partia fajn, avšak pripadalo mi viackrát, že už sa na tom ani toľko nebavia a skôr sa o seba navzájom boja a súcitia spolu a robia to iba pre peniaze. Predsalen sú to už starší páni. Niektoré scény už boli moc silené, len aby to vyznelo viac ako v minulosti. Chris Pontius mi tu prišiel ako najväčší víťaz, pretože jeho v podstate nič také hrozné nepostrehlo a robil iba penisové scénky. Tá úvodná, pri ktorej, ako je zvykom všetkých predstavovali, bola vydarená. 6,7/10. ()

m4xp4yn3

Je zajímavé pozorovat jak se mění postoj veřejnosti vůči kultu Jackass. Začátky, rok 2000 - staří jsou pohoršení a volají po zákazu, pro mladé nejlepší věc na světě. 2002-2012 - staří si zvykli a berou je na milost, mladí vyžadují extrémnější a kreativnější stunts. 2022 - staří se královsky baví, Jackass je relativně krotká zábava, mladí řeší jestli při scénách není zbytečně plýtváno zdroji, příp. neeticky zacházeno se zvířaty. Jackass beru jako zásadní kulturní moment, stále si držící svůj nevyslovený étos - mix závazku vůči dobře provedené scéně, které je podřízeno vše (důstojnost, bolest, zdraví), nesmysl a exces jako nejvýše postavené hodnoty, atmosféra všeobecného nebezpečí, ovšem s veskrze pozitivním přístupem a zjevnou péčí o dobro svých fellas. Tyhle věci spolu pořád vzácně ladí, jejich účinky se sčítají a navozují po celou stopáž dobrý pocit, i když u některých členů je již patrný úbytek energie ("kolik dáte? tak jo, ještě jeden díl"). Potěší nulová toxicita, do koulí tu dostávají nakopáno malí, tlustí, černí, teplí, ženy, židi, všichni, a scéna se škorpioním botoxem slouží jako osvícený mimoděčný komentář ke společnosti ve které jsou procedury jako botoxové injekce přijímané za běžnou součást péče o svůj zevnějšek. ()

rublik05

Abych byl upřímný, tak se mi Jackass 4.5 paradoxně líbil o trochu víc. Ne že by Jackass Forever nebyl dostatečně šílený a nechutný, ale určité scény mi přišly takové nijaké, výtku mám i k některým novým účastníkům, někteří jsou extrémně nesympatičtí, jiní zase nezajímaví. Jako celek je čtvrtý Jackass takový neurážející průměr. Tak či tak se těším na další šílenosti. 6/10. ()

Aleix

Shrnutí ke všemu co Dickhead productions od roku 2002 - 2023 vytvořila. Především Jackass. NA MTV v 2002 to bylo unikum ,drsný ,zábavný až šokující. Nic co by se dnes mohlo volně vysílat v TV. Přesto by to dnes diváky nemělo a mít nebude. Youtube a internet obecně ,už dávno ukázal všechny tyto psí kusy všem kdo má připojení od útlého věku. Jackass trefili dobu před masivním příchodem internetu ,dobu skejťáctví a neopunku. Další a další díly postupem času ztrácely na zábavnosti i vinou toho ,že divák je otrlejší a jen tak něco jej nerozhodí. Přesto pro mě Jackass je výlet do mládí kdy Wee Man lítá z děla, Pontus ukazuje na všechny strany šulina, Ehren si nechává omlacovat koule , Steve-O si zapaluje prdy, Johny England se nechá roztřílet paintbolkou ,Bam Maghera skáče na skejtu přes Prestona a Knoxville zdrhá před bejkem oblečenej jako jalovička. V posledním díle jsem se na nebožácích podepsal zub času ,ale měl jsem pocit ,že si to užívají. Byli parta kámošů co náhodou začala točit kokotiny. Teď je čas skončit. Myslím ,pití chcanek a kousání se hadem nemají za potřebí. Nový crew to taky nespasili. Je čas jít dál. ()

Paramount odkládá své hity

Paramount odkládá své hity

02.09.2021

Tak jsme zase zpátky. Zkraje léta se ještě zdálo, že by se třeba koronavirová situace z loňského roku nemusela úplně opakovat, nyní to ale vypadá, že dřívější katastrofické předpovědi, že se filmový… (více)

Tým stojící za Jackass Forever čelí žalobě

Tým stojící za Jackass Forever čelí žalobě

10.08.2021

Na konci tohoto roku přichází do amerických kin čtvrtý díl kontroverzní série Jackass, v níž se parta bláznů tradičně pouští do nebezpečných kaskadérských kousků a bolestivých vtípků. Tým stojící za… (více)