Tři sestry a jejich abnormální vztahy. První - Joy Jordan, je odmítnuta svým nápadníkem, který později spáchá sebevraždu. Nemá štěstí v lásce, je opuštěná, její sestry už nevěří že může být někdy šťastná. Pak se ne příliš šťastně zamiluje do jednoho svého studenta. Druhá ze sester - Trish je šťastně vdaná za seriózního psychiatra, se kterým má tři děti. Časem se ale u něj začnou objevovat pedofilní sklony. Znásilňuje spolužáky svého syna, který řeší problémy s prvním vyvrcholením, a ukájí se nad dětskými časopisy. Třetí sestra - Helen je krásná spisovatelka, která nemá o nápadníky nouzi. Zamiluje se do ní pacient jejího švagra a ona musí odrážet jeho sexuální ataky. Ani manželství rodičů těchto tří sester není právě šťastné. Happiness je černá komedie plná sexu a úchylek, kde nikdo není dokonalý. (Zoiberg)

argus123

Bizárny film, o bizárnych ľuďoch.....ale ludia bývaju bizárny. Existuje mnoho ďaľších horších vecí, tak prečo nie. A ten záver, ten bol teda totalne zabitý :D ()

JAzzeURo

Velice smutný snímek o hledání štěstí a životního naplnění. Ukazující, že každý chce vždy něco jiného než má a mít může. ()

stuj

Jako komedii jsem to moc nebral. Šlo spíš o přiblížení toho, jak svoje odchylky vnímají, ehm, "nestandardní" jedinci a jak je pro ně těžké se s tím vyrovnat. Námět sice dobrý, ale zpracování zas až tolik poutavé nebylo. ()

Lazy87

"I came", může o sobě hrdě říct tento film. Ne upřímně se mi to vůbec nelíbilo a už nechci do Ameriky. Trochu kecám, postavy tu byly některé až na kudlu a jo bylo to otevřené a do Ameriky se podívám, ale opravdu se mi to nelíbilo. ()

pallok

Tri sestry v Happiness sú veľmi podobné Čechovovej Irine, Máši a Oľge, tiež to boli majsterky sveta v snívaní. Anton Pavlovič aj Todd Solondz dávajú sestrám možnosť snívať, rozdiel je len v podaní príbehu. Kým Čechovovi stačí na vykreslenie snov jazyk prostého ruského mužíka, Solondz k tomu potrebuje jazyk „čiernej komédie plnej sexu a úchyliek“ ako je uvedené v obsahu. Pozrieť sa to dá, ale na reprízu by som si netrúfol. Možno ak by tie úchylky zmizli a sex prišiel. 50% ()

Sejkorka

Co k tomu dodat ? Snad jen, že mi vůbec nesedí označení "komedie". Jo, jsou tam vtipné scény, třebas jak se Kristina cpe zmrzlinou a přitom vypráví, že má v lednici igelitky s rozřezaným tělem a postupně ho nosí do popelnice. Jeden úchyl vedle druhého. To je důvod, proč nedávám 5*. I když je to téměř dokonalý film. Smolařka Joy zpívá krásnou titulní písničku (v titulcích se jí ujme Michael Stipe). Chladná spisovatelka Helen (hraje ji Lara Flynn Boyle, která mě svou filmografií k tomuhle filmu nasměrovala) je ředitelka zeměkoule a potřebuje, aby ji někdo konečně a pořádně vojel. A matka pluku Trish jen přihlíží zkáze. Ještě, že se její synek konečně udělal . ()

peproch

Film je zdánlivě korektní, za tou korektností - hledáním štěstí, se ale odkrývá docela brutálně otevřený úchylný humor, jakoby se chtělo říct, že štěstí se dosahuje bv bažení po naplnění divných obzvláště pak sexuálních tužeb. Propojeno paradoxy tří odlišných sester celé osazenstvo filmu je dospělácky divné. ()