Major Maisner, svérázný policista a v současné době šéf Interpolu pro "střední Evropu a přilehlé asijské oblasti", nejprve brilantním způsobem dostane v Bangkoku asijské mafiány do blázince a poté se vrací do vlasti, aby se opět ujal svého místa ve Svitavách i v Praze, kde je pobočka Interpolu maskována jako psychiatrická léčebna. Před náměstkem ministra vnitra a kapitánem Hrubcem se však musí nejprve prokázat vytetovaným drakem. Ve skutečnosti totiž nejde o majora Meisnera, ale o jeho dokonalého dvojníka. Pravý major sedí ve vězení v Bangkoku, což zařídil právě náměstek s Hrubcem, kteří se ho chtěli nadobro zbavit. Jenže to neznají nezničitelného českého poldu. Tomu se samozřejmě podaří uprchnout a v přestrojení za asijského zemědělce dorazí do vlasti. Ani on, ani jeho dvojník, nemají o tom druhém nejmenší ponětí, což vede k celé řadě omylů, záměn a nedorozumění. Náměstek s Hrubcem se sice pokusí dvojníka přinutit, aby skutečného Meisnera zabil, ten to však nedokáže. Místo toho zřídí na policejní stanici tajný nevěstinec, kam se mu podaří naverbovat nejen věčně neukojenou psychiatričku Kudlákovou, ale také starostovu ženu. Bláznivé situace a překvapivá odhalení se kupí takovým tempem, že občas ztrácí přehled i sám Meisner. Přesto však dokáže dotáhnout celou záležitost s dvojníkem do absolutně nečekaného a pochopitelně zdárného konce. (oficiální text distributora)

Campbell

tentokrát to docela táhlo, humor byl už bohužel pohozen, a občas trapnej. Ale jako pokračování to ujde. Jen naštěstí že nevzniklo 4 pokračování které původně mělo vzniknout. ()

WANDRWALL

Už zbytečný film. O ničem. Ale po změně režimu se pro filmaře značně změnily podmínky, divák už nechtěl být filmem "vychovávám", ale hlavně baven. ()

SeBig odpad!

Úplně stejný případ jako u série Slunce, seno.. Třetí díl je prostě naprostá fraška s otřesným smyslem pro humor. Zase si tvůrci vyjeli na dovolenou do ciziny a využili to pro natáčení a vypadá to spíš jak rodinný výlet natáčený bez scénáře s kecama do kamery a zbytek? To je taky hrůza. Majora Maisnera mám rád ale jen první díl.. velká škoda. ()

heyda

Tyyyjo, to je tu odpadů. No tak to jsem se asi zbláznil, když řeknu, že mě tahle celá séria bavila a každý díl si vysloužil ode mě 4 hvězdičky. Já dokážu pochopit, že někteří to považují za stupiditu, ale nějak nechápu, že se strhla až tak velká nevole vůči této sérii. Neříkám, že jde o něco úžasného, to ani náhodou, ale aby se to pohybovalo mezi nejhoršími filmy všech dob, tak to mi tady něco opravdu nehraje. Možná pád ze 700 metrů do jezera by vám lidi pomohl a třeba byste nebyly jak stádo znepokojených diváků. Těžko říct, ještě, že mi CSFD dovoluje napsat zde i můj názor :-))) ()

honajz

Tak párkrát se člověk zasměje, na Martincovou se pořád hezky dívá (Krainová se mi nikdy nelíbila), ale celkově už je to vylouhované až přespříliš. ()

SOLOM.

No o moc horší než již tak slabá dvojka to nebylo. Objevilo se tu pár humorných situací, pomalu ale jistě skončil Maisner na dně toho jezera a začínám mu věřit, že bez toho padáku skočil i s režisérem. Vyčpělý humor už prostě netáhne tolik jako v prvním dílu, trapnost dosahuje extrémních rozměrů a už ani ty zbývající (osvědčené“ postavy nejsou takové, jako ze začátku. No blbost u některých jedinců přetrvala – to bych zase lhal…30% ()

eraserhead666

Tady už se vařilo hodně z vody, ale Potměšil si to užíval pořád, dokonce hned dvojmo a místy jsem se přichytil při pocitu, že mě to baví více než dvojka. 2.5* ()

Peetas odpad!

K tomuhle filmu mě napadá napsat jediné - tohle mělo zůstat za branou psychiatrické léčebny v Bohnicích. ()

Lucasion

"On byl na zemi. A taky jedl mouchy. Asi jsem moc chlastal!" Zatímco první dva díly Poldy a Maisnera jsem viděl nespočetněkrát, tak tuhle trojku jsem mockrát neviděl. A teď po letech mohu říct, že i já tady vnímám obrovský sešup. Zatímco ve dvojce se vracel Major z Ameriky, tak v posledním díle se vrací z Asie. A dokonce má dvojníka. Taky se už příběh neodehrává na Policejní akademii. A ta tomu zatraceně moc chybí. Postavy z dvojky se vyměnily za úplně nové a už to není taková sranda. Ta Akademie tomu vážně chybí. Vlastně je příhodné, že tady je centrála Interpolu v blázinci. Je fakt, že Tančící drak už ztratil tu eleganci a humor, kterým mě bavil první dva díly. (40 %) ()

HateBreeder odpad!

98% procentni sracka, kterou chtel Soukup dokazat, ze Cesko je zeme, ktera takovy sracky opravdu umi. Herecke vykony sou tu snad horsi nez samotna rezie - a ta je udesna. Film postrada jakykoliv vtip a nejvic sem se smal kdyz sem videl zaverecny titulky. Potmesil tady stvarnil dvojroli tzn. ze hral dvojity hovno, no a ostatni herci se snazili tohle hovno podporovat, aby lezlo hezky pomalu a my se na nej museli koukat co nejdele. Tento film je nejlepsi ukazkou toho, kam se dnes ceska kinematografie ubira - do stoky. ()