Bývalý voják, policajt a teenagerka se náhodou potkávají v New Orleans, kde pátrají po původu nebezpečné drogy, díky které lidé nakrátko získávají superschopnosti. (Netflix)

Morholt

Nápad byl fajn, ale připadalo mi, že se z něho dalo vytěžit víc. Možná by neškodilo opisovat trochu u X-Menů. Schopnosti, které uživatelé drogy na pár minut získávali, mi přišly poněkud nudné. Akce solidní, ale pokud nepočítám rvačku s gumákem, není tu nic, co by člověk udržel v paměti. Co se celkové tempa týče, tak to díky stopáži občas kolísá, ale pořád je dostatečně svižné na to, aby člověk přehlédl, jak blbé to celé je. O co se film může opřít především jsou herci. Foxx s Gordon-Levittem jsou jistota a ta zpočátku protivná holka jim to nakonec nekazila. Dá se to v pohodě, ale začínám se obávat, že od Joosta se Schulmanem se žádné opravdové pecky nikdy nedočkám. 60% ()

Lacike

X-Meni na drogách s nesympatickými postavami a lacne pôsobiacou priemernou akciu. Celkovo to je ešte slabšie ako napríklad podobne ladený nadprirodzený buddy movie Bright. 3/10. ()

BoPo

Netflix pokus o tenn-detektívnu-x-menovskú akčnú oddychovku. Zároveň aj pokus o novú dvojicu nesúcu smrtonosnú zbraň. Problémom je, že ide o remake všetkého možného. Teda pocit, že ste všetko videli minimálne už 10 x, je najzásadnejší dojem. Pre deti zo ZŠ, ktoré spoznávajú filmový svet vďaka Neftlixu, to bude dobre vyzerajúca cool jazda plná akcie. Pre ostatných vlastne zbytočný film. ()

corpsy

Veľmi som sa chcel odprostiť od skrytej témy filmu ( čo je dnes v USA populárnejšie, ako kritizovať systém, hlavne rapom a aktivizmom, pričom štekať zrejme nieje to najlepšie východisko ) a chcel som sa zamerať aspoň na bludný akčný príbeh o droge, ktorá z vás spraví na pár minút niekoho, kto vie veci ako z komiksu. No nedalo sa. Akčné scény opäť prebíja nejaký gender, multikulti žvást. Bez toho sa už asi zrejme celosvetová produkcia ani nepohne. Je nás tak málo tých, ktorí ešte chcú klasicky vystavané príbehy, bez politickej angažovanosti? ()

agentmiky

Dost jsem se s tímto výběrem filmu na krásné sobotní odpoledně spálil. Ukázka mě dost zaujala, ale ve výsledku se jedná o snímek, po kterém neštěkne ani pes už tak za týden. Samotný nápad mě chytl už od začátku, ale problémem Projektu Power je jednoduše scénář. Tak prvoplánovou a neinteresantní záležitost jsem dlouho neviděl, film se nesnaží ničím šokovat, sází na jistotu, což mi osobně dost vadilo. Jedním z mála kladů je herecké obsazení, Gordon Lewitt a Foxx hrají na úrovni, sice nic světoborného (nečekejte ambice na Oskara :D), ale své nadstandardy si odvedli, horší to je s hlavní hrdinkou. Do celého konceptu mi vůbec nezapadala, chemie s tou dvojkou vůbec nefungovala, prostě velké špatné. Mohla to zachránit akce, fakticky mohla (a pár náznaků by tam člověk našel), jenže sehrála tak minoritní roli, že mi bylo smutno. Škoda. Jinak triky na fajn úrovni, ale že by mě nějak odrovnali, to se říct nedá (za 85 milionů dolarů výsměch co se týče technické stránky, čekal bych rozpočet o řád nižší). Hudba také moc nezachránila výsledný dojem. Suma sumárum, typ filmu, kde potenciál vězel úplně někde jinde. Za mě dávám 50 % ()

SaNcHeZ_cz

Slušné obsazení, poctivá blockbusterová atmosféra a v rámci možností slušná akce ale také trochu hloupější a originality také film příliš neposbíral. Výsledný koktejl je ale vlastně fajn letní jednohubka která neurazí a rozhodně minimálně jednou na ty necelé dvě hodinky zabaví dostatečně. Pokud tak od filmu Projekt Power nic jiného než nenáročnou zábavu na letní večer nehledáte, rozhodně vás nezklame. ()

Praxis

Kromě sympatických hrdinů, kde jasně obě superhvězdy válcuje repující černoška, je ten film naprosto o hovně a naprosto nepřehledný. To potvrzuje i pár CGI akcí, které občas měly nápad (ten v mrazáku byl fakt cool), jinak mě to fakt moc nezaujalo. Vizuál fajnový, ale důkaz, že film byl slabý, je i to, že jsem u něj dvakrát klimbal. Velký a těžký (pod)průměr? 45% ()

Ellmariachi

Málo, strašně málo.... Super nápad, Dokonce tak dobrý, že se nemusel křivit reálný svět. Pecka obsazení. Suverén Gordon-Levitt a nasranej Jamie Foxx tomu fakt slušeli. Hudba (nemyslím ten rap) pěkně doplňovala, když se něco dělo. Tak proč to nevyšlo mnohem lépe? Napadá mě slovo povrchnost a plochost. Ty postavy neměli hloubku. JF mě bavil, ale ve finále jsem neměl ten pocit štěstí ani z půlky, jako když dceru našel Liam Bryan Neeson v 96ce. To jsem mu víc věřil vztah s překvapivě ne tolik otravnou mladou hrdinkou. Gordon-Levitt mohl daleko víc zabřednout do policejních machinací. A hlavně, omluvte mě ale musít to říct, zasraný finále s jedním monstr paprskem. Zase. Do hajizlu s tím už! Kolikrát ještě ? To nemohla přijít nějaká pořádná bitka? Na druhou stranu to aspoň pěkně uteklo. 60 procent Za fajn jednohubku, ze které se ale dalo dostat mnohem více. Ten potenciál tam byl. ()

Remedy

Jamie Foxx a Joseph Gordon-Levitt jsou herecky sice fajn, ale když nemají co hrát, je to těžké. Project Power je dalším generickým filmem od Netflixu, kde byly povinně dodrženy všechny rasové kvóty a kde minimálně jedna scéna obsahovala zcela adresnou kritiku rasistického bělošského chování. Začínám z toho být už unavený. Jsem přirozeně srozuměn s tím, že rasová tématika je dneska v kurzu a že Netflix musí jít s dobou. Tohle současné paradigma ale nemůže zastřít fakt, že z filmařského hlediska je tenhle film po všech stránkách podprůměrný a ten apel na #blacklivesmatter tu působí strašně vyprázdněně. ()

Flipnic-RE

Protože jsem rasista a bylo tam zase prečernochováno, dávám opět 1* za úžasnej vizuál... Jinak je to zase akorát stupidní netflixovská silně rasově zaměřená agitka a s tím ať jdou do prdele... ()

M.i.k.e

nápad super,akce ve většině případů taky povedená,ale jako celek Project Power svůj potenciál nenaplnil.Po scénaristické stránce sice kulhá méně než třeba Old Guard a nesnaží se o žádné filozofování,ale nedokáže nabídnout nic navíc.Jako jednohubka to ovšem - podobně jako většina posledních Netflix filmů - celkem slušně zabaví.Bohužel ale jen na jedno podívání...60% ()

Chen

Slibné obsazení, slušný příběhový potenciál, ale nevyužitá šance. Děj zůstává na povrchu, záporáci jsou nepropracovaní a spíše to vypadá jako pilotní epizoda seriálu, než poctivý celovečerní filmy. ()

Figu

Opět! Projekt Power, opět vychvalovanej a opěvovanej jako megapeckózní projekt Netflixu a opět těžce průměrnej! A to si duo Foxx a Gordon-Levitt nevedlo vůbec špatně! Akce je slušivá, má grády a koule a dá se na ni zvesela koukat. Navíc nápad alá Všemocný, o žvejkání pilulí s nadpřirozenejma schopnostma většinou funguje pro polapení diváka dokonale! Nicméně co Projekt Power sráží totálně do kolen (a zcela souhlasím s kolegou Ellmariachim) je suprově odfláklej závěr, ze kterýho si vlastně asi jakoby měli všichni sednout na prdel... Ne ne. Škoda no. 55% ()

Vyhy

Bavilo mě to. Gordona jsem neviděl ani nepamatuji, takže jsem ho uvítal, a Jamieho si pustím kdykoliv rád. Příběhově hodně slabé a té slibované akce také moc nakonec nebylo. Ale bylo to zabalené do takového hávu, že mi to uteklo a v celku mi nevadí, že jsem tím zabil skoro dvě hodiny. S čistým svědomím doporučím, ale už si to znovu asi nepustím... ()

Nach

Příjemná oddechovka, u které jsem rád vypnul a sledoval kupodivu dobré akční nápady propojené mystickými a dobře vytěženými schopnostmi s drogou Power. Musím uznat, že mi ty dvě hodiny utekly jako voda a až na černošskou holčičku mi tu žádné charaktery nevadily. Palec nahoru a klidně do budoucna něco podobného. 65% ()

Streeper

Jsem mile překvapená, jak moc se mi to líbilo. Za prvné herecky je to skvěle zahrané a úžasný výber hlavních představitelů, kterým to společně šlape jak hodinky. Příběh je zajímavý, originální a napínavý. Krásně rozvržený děj. S přítelem se na hodnocení vůbec neshodneme, on to hodnotí jako blbost, já jako dobře povedené akční sci-fi. Rozhodně je to lepší než Bright s Willem Smithem. ()

bourec

Když pominu, že film je zase o hrdinech s nadpřirozenejma schopnostma, tak ten film hlavně ve svý druhý půlce je vesměs koukatelnej.Proč v druhý půlce?Autoři prvních čtyřicet minut hrajou na nevýraznou strunu, nenavoděj atmošku, abyste prostě cítili s Foxxem,že mu unesli dceru,a ten začátek prostě nešlape jak má.Samozřejmě trikově v pořádku,Netflix občas práskne do filmu prachy,ale nějak se mu nedaří točit fakt nadprůměrný bijáky.Začínám bejt na slovo VOD , a na slovo seriál dost alergickej.takže ted´ mám už slova tři.To třetí uhodnete podle mýho skromnýho profilu.50%. ()