Reklama

Reklama

Epizody(13)

Obsahy(1)

Holcovi a Kadlecovi rozhodnou, že jediné možné řešení je sestěhovat se na jedno místo. David, který výměnu zavinil, nabídne svůj dům Tereze a Martinovi. Od té chvíle začíná „boj“ za klidné soužití. Všichni zúčastnění se snaží, chtějí, aby se vše podařilo, jenže každý další den přináší nové a nové překážky. Každá rodina má své zvyky, své priority, své názory na výchovu. Každý sám za sebe je jiná osobnost, i Tomáš s Jakubem nemohou být rozdílnější. Obě rodiny sdílejí přesvědčení, že soužití je jediné možné, přesto ale nanejvýš problematické řešení. Všichni chtějí, aby se to podařilo, jenže čím více času spolu rodiny tráví, tím jasněji je vidět, že celé to snažení bude nejspíš marné. Přesto se nikdo nechce vzdát. (Česká televize)

(více)

Recenze (37)

hrumsrt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co se z ničeho povedlo před dvěma lety, už nikdy nemělo spatřit pokračování... A druhá série působí jako něco, co by tvůrcovská energie dala do dvou epizod za první sérii, jako takový epilog.. Neuvěřitelně natahované a to i bez snahy vytvořit několik zbytečných dějových linek, ne, oni si radši pořad rozpitvávaly těch pár, co jim zůstalo. Není tu vlastně moc, u čeho by divák v napětí čekal, jak to dopadne. Nedaří se tvůrcům nějak vybudovávat divácká očekávání.. A co je nejhorší, tak úplně se zapomíná na to, co dělalo Kukačky, čím jsou... Ty hřejivé momenty mezi postavami. Linka s matkou Terezy je hrubě nevyužitá. Martinovo snažení, že syn musí být s tátou je tak nešikovně neuchopené, že zkrátka vychází z toho jako nevděčný intrikářský hajzl. A ti dva.. Holcovi? Někdy jsem měl pocit, že kromě sporů s bratrem ty jsou jen jako křoví.. Vůbec se to nepovedlo a dívat se na celou sérii v kuse, tak dám ještě o level slabší hodnocení.. Nebýt poslední epizody, která mě sice naštvala za vyústění s matkou, ale alespoň poprvé si poprvé ty postavy uvědomily, že není možné být tak sobecký, tak není zhola nic k zapamatování... Naprosto zbytečná věc, která pošpinila pověst první série... 60% ()

Padme_Anakin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá série je mýma očima poněkud slabší než první, výhrad bych mohla mít spoustu, ale nechám to plavat... Příběh o záměně dvou chlapců v porodnici mě místy bavil víc a občas méně, obě rodiny jsou zajímavé a pravdou je, že herecký ansámbl to celé drží nad vodou... Nejvíc se mi líbila Sabina Remundová s Davidem Novotným, těm dvěma jsem uvěřila a dokázali mě rozesmát, dojmout i rozplakat, no a za zmínku stojí jistě i Denisa Barešová, pozoruhodná osůbka, působí na mě přirozeně a příjemně... ()

Reklama

Lachtaan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První série jednoho z nejsledovanějších seriálů ČT posledních let byla dobře vystavěnou sondou do série nelehkých životních situací zcela obyčejných českých rodin a my týden co týden sledovali povedené seriálové drama. S obrovskou sledovaností se bohužel v současnosti pojí hamižnost a druhá řada prostě musela vzniknout, třebaže ji nikdo z nás moc nechtěl. A ačkoli se objevilo i několik dílů, díky nimž mi druhý profil vyhazuje hvězdy 4, nic jiného než průměr udělit nemůžu, protože ve finále mi tahle řada nedala vůbec nic a donutila mě i pár postav kvůli jejich zbytečně debilnímu chování skoro až nenávidět. Už nikdy víc prosím. ()

Tosim 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

-ALE CHVÁLIT TĚ TAKY MŮŽU? -JSOU TO JEN SLOVA. Mnozí druhou řadu Kukaček přejmenovali na "Kecačky," to se mi líbí, v dobrém, ovšem obávám se a jak se tak rozhlížím, jsem v menšině. Druhá série je horší, souhlasím, ale zas tak o moc ne. Výborní herci a dialogy, to zůstává kladem, určitá natahovanost je rozhodně zápor, ovšem v ní víc vynikne to, jak se to v postavách mele, jak s nimi cloumají emoce a jak tahle hrozivá situace zamává s životy lidí. Při vyústění si pomyslíte něco o tom, zda by v našem soudnictví bylo něco takového možné, ale na těch 70% mi to zůstalo. Jen další řada už vážně není potřeba!! ()

PichyjePan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po dokoukání se cejtim, jak po výplachu tělesných dutin, takže vlastně stejně, jako předtím. Celý to působí, jako nějaká turecká telenovela, ve které se vlastně nic neděje a celé to mohlo být shrnuto v jednom díle. Skončilo to tak, jak to začalo. ÚPLNĚ ZBYTEČNĚ. Zbytečnější pokračování jsem dlouho neviděl. Nejsmutnější na tom je, že první série byla skvělá. Smutné... ()

Galerie (419)

Zajímavosti (16)

  • Premiéru epizodu sledoval 1 milion diváků (15+). Šlo o nejsledovanější pořad večera po 20:00. (rublik05)
  • Denisa Barešová priznala, že herci ani režisér neboli za pokračovanie seriálu a s výsledkom neboli spokojní: "Režisér seriálu Biser Arichtev to do médií niekoľkokrát povedal – nikto z nás nebol nadšený, keď sa rozhodlo, že bude druhá séria. My v Česku sme majstri v nastavovaní kaše, čo ja osobne úplne nenávidím. Aj potom, čo sme dotočili druhú sériu, som si hovorila, že sa naozaj málokedy stáva, aby dvojka bola aspoň rovnako dobrá ako jednička." (Arsenal83)

Reklama

Reklama