Helena a její chlapci

• Francie Hélène et les garçons

Epizody(280)

Helena Girardová začne studovat na univerzitě v Paříži. Na koleji se rychle spřátelí se svými novými spolubydlícími, s Johanou a Katkou. Už v prvním dílu dívky potkají tři mladé hudebníky - Mikuláše, Štěpána a Kristiána zvaného „Kuře“. Brzy po té začne každá z dívek chodit s jedním z chlapců.

Tento francouzský komediální seriál pro mladé se téměř celý odehrává v interiérech. Zvláštností české dabované verze je, že velká většina jmen byla počeštěna – z Nicolase se tak stal Mikuláš a z Etienna Štěpán. Volné pokračování u nás běželo pod názvem "Rozmary lásky". (decouble)

Rousse

O proboha! Jsem děsný frankofil a vše francouzské je pro mě hodně velkou srdcovou záležitostí, ale upřímně: tohle je pro žabožrouty šlápnutí do hodně velkého lejna:-) ()

cold

Hvězdičku dávám za super heavy, rock, trash, rap a hip hop kapelu. Kdyby někdo na ní získal lístky beru je i za 5000. :) :( (již jsem se tak dlouho nezasmál, čemu všemu se dá říkat kapela) ()

wosho

Tak toto je opravdu děs. Sladké zobrazení mladých frantíků a jedné potrhlé Taxasanky. Fakt děs. Odpad jsem nedal jen proto, že ho nerad dávám a ani Helena není taková mrcha, abych jí ho dal. ()

Schuldiner odpad!

Pokud to ještě budou dávat v TV, tak se už předem přiznávám k teroristickému útoku na tu dotyčnou TV!!! A to bez ohledu na to, že TV už léta v podstatě nesleduju.. ()

ClimbVibe

Potkali se takhle 3 kluci a 3 dívky. Byla to velká kolektivní láska, která se odehrávala v pěti lokacích: pokoj studentské koleje chlapců, pokoj studentské koleje dívek, garáž, restaurace a posilovna... Sice žili trochu ve vzduchoprázdnu a mimo čas (-"Ahoj,na čem jste byli v kině?" -"Na novým Spielbergovi."), ale byla s nima dost sranda... tedy, když je vám na začátku 90.let 14 roků a BéHáčko už je trochu ohrané... ()

dehlie odpad!

myslím, že to chodilo na nove s neskutočne trapným dabingom- mikuláš, štěpán.... francúzska soup opera. ()

Movie Gourmet odpad!

KATASTROFA!!! Snad nehorší seriál všech dob, co jsem měl možnost vidět. A jeden z nejpříšernějších českých dabingů vůbec. Verdikt: Odpad! a 0 %. ()

marttaN

Je to strašná prasárna, ale ze sentimentu dávam tři, kdysi jsem to sledoval poctivě (to ještě na světě nebyl Dexter, Fringe atd.) ()