Režie:
Krzysztof LangKamera:
Włodzimierz GłodekHudba:
Andrzej KrauzeHrají:
Bogusław Linda, Anna Prus, Agnieszka Włodarczyk, Henryk Gołębiewski, Dariusz Toczek, Katarzyna Radochońska, Edward Żentara, Rafał Rutkowski, Adam Krawczuk, Marek Sitarski, Andrzej Supron (více)Epizody(10)
-
Ostry dyżur (E01)
-
Złodzieje damskiej bielizny (E02)
-
Święto szyszki (E03)
-
Operacja „Tygrys” (E04)
-
Magiczne źródełko (E05)
-
Skarb kapitana Koeniga (E06)
-
Wygrana (E07)
-
Ufo w Bobrach (E08)
-
Trafiony – zatopiony (E09)
-
Pechowy kuzyn (E10)
Hrají
Agata Dratwa
Polsko
Tomasz Trojnar
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Michał Żurawski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Krzysztof Fus
Polsko
Nejlepší seriály:
Przygody Pana Michała (1969) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Justyna Zanni
Polsko
Nejlepší seriály:
Lekarze (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Lech Dyblik
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Nam Bui Ngoc
Vietnam
Nejlepší seriály:
Vzpomínka v mlze (2023) (seriál)
Małgorzata Socha
Polsko
Nejlepší seriály:
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Klaudiusz Kaufmann
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Spies of Warsaw (2013) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Arkadiusz Jakubik
Polsko
Nejlepší seriály:
Král Varšavy (2020) (seriál)
Klangor (2021) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Janusz Chabior
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Stanisław Pąk
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Dariusz Kordek
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Zmijovisko (2019) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Norbert Rakowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Jerzy Matula
Polsko
Nejlepší seriály:
Naprostí začátečníci (2023) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Marian Glinka
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Toša a Tomek (1977) (seriál)
Robert Wabich
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Iwo Barycz
Polsko
Nejlepší seriály:
Klan (1997) (seriál)
Zbigniew Dziduch
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
Odsouzená (2021) (seriál)