• mira007
  ***

  Když si zapnu dneska TV, abych mrknul na nějakou detektivku, tak se mi dostane zuřivá honba za teroristama, masovýma vrahama, chemickýma zbraněma, mutantama a co já vím a pak potkám Malého pitavala z malého města , kde Libor Krejcárek se stejnou zuřivostí hledá promačkaný blatník Škody 105. To je pak balzám na duši.(28.4.2017)

 • MickeyStuma
  ****

  Sražený cyklista a neznámý pirát silnic. Příběh ukazuje nelehké pátrání po vozidle a jeho majiteli když se pouze ví, že auto bylo bílé. Vyšetřuje to poručík Libor Krejcárek (Jiří Krampol) který se do toho doslova zakousne a byť ho náčelník zařazuje k jiným případům, nedá pokoj dokud případ nevyřeší. Úmorná práce, ale s výsledkem. Jedná se také o první díl série s akční scénou v podobě automobilové honičky. Nemá to sice ten správný drive, ale na svou dobu to nevypadá zase až tak zlé.(6.11.2016)

 • otík
  ***

  Díl začíná oznámením zraněného cyklisty v jedné z uliček Prahy a následné pátrání po řidiči, který nehodu způsobil a z místa odjel aniž by pomohl zraněnému. Co rozhodně zaujme je Krampol jako zatvrzele pátrající policista a na svou dobu velmi slušná automobilová honička. Průměrný, ale rozhodně dobrý díl.(4.7.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Kdyby to byl Fiat, tak bych byl nešťastnej, kdyby Žigul, tak bych si zoufal, ale když je to bílá Škodovka, tak to bych rovnou skočil z okna." Mě tedy poručík Krejcárek dost bavil svou zarputilostí, kdy hned po nehodě sám slepil blinkr, vytěžil ospalého zloděje a začal pátrat mezi dvěma tisícovkami bílých Škod 120L, rok výroby 1976 a nahoru. A jelikož nadřízení neměli pro jeho pídivost pochopení, tak přitom musel zatknout lupiče, odhalit nenechavé pazoury uklízečky, pobesedovat s žáky a ještě předvést legendární honičku ukradené Škodovky s motorkou a policejní Volhou. Tentokrát toho bylo zkrátka hodně, ale Libor to ujezdil k mé velké spokojenosti.(25.11.2016)

 • Ironfood
  ***

  Rudla Pekař v tomto dílu kupodivu nikoho nevyškolí, dokonce ani nevyhraje tipovací soutěž ohledně počtu bílých škodovek v Praze. Hlavní atrakcí dílu je tak automobilová honička jak z amerického filmu, která zahrnuje jednu vyvrácenou značku, jednu až dvě mrtvé osoby a dvě elegantně sražené popelnice. V závěru navíc fórkem s kočkou, myší a mlíčkem demonstruje Kamil svůj extrémně břitký smysl pro humor.(28.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace