Když si zapnu dneska TV, abych mrknul na nějakou detektivku, tak se mi dostane zuřivá honba za teroristama, masovýma vrahama, chemickýma zbraněma, mutantama a co já vím a pak potkám Malého pitavala z malého města , kde Libor Krejcárek se stejnou zuřivostí hledá promačkaný blatník Škody 105. To je pak balzám na duši.(28.4.2017)

"Kdyby to byl Fiat, tak bych byl nešťastnej, kdyby Žigul, tak bych si zoufal, ale když je to bílá Škodovka, tak to bych rovnou skočil z okna." Mě tedy poručík Krejcárek dost bavil svou zarputilostí, kdy hned po nehodě sám slepil blinkr, vytěžil ospalého zloděje a začal pátrat mezi dvěma tisícovkami bílých Škod 120L, rok výroby 1976 a nahoru. A jelikož nadřízení neměli pro jeho pídivost pochopení, tak přitom musel zatknout lupiče, odhalit nenechavé pazoury uklízečky, pobesedovat s žáky a ještě předvést legendární honičku ukradené Škodovky s motorkou a policejní Volhou. Tentokrát toho bylo zkrátka hodně, ale Libor to ujezdil k mé velké spokojenosti.(25.11.2016)

Díl začíná oznámením zraněného cyklisty v jedné z uliček Prahy a následné pátrání po řidiči, který nehodu způsobil a z místa odjel aniž by pomohl zraněnému. Co rozhodně zaujme je Krampol jako zatvrzele pátrající policista a na svou dobu velmi slušná automobilová honička. Průměrný, ale rozhodně dobrý díl.(4.7.2017)

Sražený cyklista a neznámý pirát silnic. Příběh ukazuje nelehké pátrání po vozidle a jeho majiteli když se pouze ví, že auto bylo bílé. Vyšetřuje to poručík Libor Krejcárek (Jiří Krampol) který se do toho doslova zakousne a byť ho náčelník zařazuje k jiným případům, nedá pokoj dokud případ nevyřeší. Úmorná práce, ale s výsledkem. Jedná se také o první díl série s akční scénou v podobě automobilové honičky. Nemá to sice ten správný drive, ale na svou dobu to nevypadá zase až tak zlé.(6.11.2016)