The Hire: Beat the Devil

Pán James Brown starne. Požiada preto šoféra (Clive Owen), aby ho zaviezol k Satanovi (Gary Oldman) s ktorým sa pokúsi ujednať zmluvu. Ďalších 50 rokov slávy, mladosti a bohatstva. U Diabla však nič nie je zadarmo... Všetko bude závisieť od jediného závodu v ktorom môže zvíťaziť len jeden... (Avathar)

Kothy

Zatím nejslabší Hire, jaký jsem viděl. Hrají v něm James Brown a Gary Oldman. Styl Tonyho Scotta se ale nezapře. ()

Fingon

Největší blbost a zároveň největší úlet z celé série. A taky ty nejhorší titulky od dob Bulšitu, a to je co říct. Na známky! (On your marks!) ()

Slarque

Faustovská zápletka s Jamesem Brownem mě pobavila, ještě lepší byl ďábelský Gary Oldman, k tomu další Scottova parádní automobilová jízda. Jako drobný bonbónek pak posloužil sebeparodický Marilyn Manson a jeho Rock Is Dead, známé i z Matrixu. ()

klerik

Njadivokejšia jazda z celej série. Scott sa odtrhol z reťaze a vizuálnu stránku si rozhodne zapamätáte. Najvtipnejšia reklma... ()

Chrustyn

Tony Scott si nový divoký styl opravdu oblíbil a to co předvádí zde mi nejednou připomělo jeho divokou "Domino". Pokud jste si na jeho ultradivokostřihový styl zvykly tady ho máte vrchovatě. Mě z toho ještě pořád bolí oči. ()

LaciLC

http://www.youtube.com/watch?v=ADzTu2NM8Lg - "Darkness is death's ignorance and the devil's time." Šialený vizuál, šialený strih, šialené tempo, šialený Scott, šialený Oldman, plus účasť "kinga" Jamesa Browna a maníkov Treja a Mansona... a predsa to z mojej strany na plných päť hviezdičiek nie je. Hmmm, možno mi to pripadalo až príliš divoké a utrhnuté z reťaze, akési "no brain", každopádne to najosobitejšie a najnápaditejšie z BMW série. ()

Yardak

Tohle je tak šílené, že je to až naprosto skvělé! Las Vegas, sázka s ďáblem, výborná hudba, krásné BMW, skvělí herci a hudebníci navíc k tomu! Slabších 5. ()

VenDulin85

Neuvěřitelná záležitost, která trvá pouhých 9 minut, a přesto se vám zdá, že jste viděli daleko více- možná je to tou přehlídkou tváří, kdy už si myslíte, že tolik hvězd na malém prostoru neunesete a on se tam ještě v závěru stačí mihnout Marilyn Manson, možná je to přemírou rtěnky na rtech Garyho Oldmana, nevím.. Každopádně v závodě, ve kterém se hraje o vše, bych dlouho váhala, zda si vzít za řidiče Cliva Owena nebo Dannyho Treja, musela bych si hodit mincí. ()

Stanislaus

"Ach, nemáš rád holky, co?" - "Popravdě, mám!" - "Fakt? To je strašný. Nevíš, o co přicházíš." Vtipný a svižný kousek ze série The Hire, ve kterém se sešlo hvězdné obsazení. Satanský Gary Oldman, "stárnoucí" James Brown, drsňáci Clive Owen a Danny Trejo a v neposlední řadě bizarní Marilyn Manson. ()

anais

Spolu s Rithieho Star asi nejvydařenější filmek ze série reklamních filmů Hire. Scott natočil film s neuvěřitelným tempem. Ohromně rychlý střih a užití různých filtrů jako by bylo cvičením na o dva roky mladší film Man on fire. Gary Oldman je dostatečně ďábelský a James Bbrown zas příjemně funky. ()

Pítrs85

"Můžete se ztišit, snažím se číst!" Typický Tony Scott, typický Gary Oldman, typický Danny Trejo, typický Clive Owen, typický James Brown a velmi velmi netypický Marilyn Manson. Pecka! ()

claudel

Tonyho Scotta považuji za jednoho z nejlepších akčních režisérů, jeho klipovitý styl mi nesmírně vyhovuje, avšak tohle dílko mě zklamalo svým dějem. Jinak funguje vše na výtečnou, kdo jiný by měl zahrát potrhlého ďábla, než Gary Oldman, kdo jiný by měl hrát jeho pravou ruku, než Danny Trejo a kdo jiný by se měl na konci objevit a vyvolat záchvat smíchu, než Marylin Manson.... ()

luka4615

Nekompromisní režie, dynamický střih a plejáda hvězd činí z The Hire: Beat the Devil vysokooktanovou podívanou, jež Vás strhne i na stopáži čítající 9 minut. ()

ScarPoul

Tony Scott - akčný majster. Jeho príspevok je asi najmytickejší a najšialenejší. Duo Brown - king of soul a gary oldman ako devil transvestita s anglickým prízvukom rozohrávajú neskutočne pôsobivú hru kde sa hraje ako inak o niečiu dušu. Sekundujú im danny trejo a hlavne marilyn manson, ktorý si číta holy bible. he ()

Fleur6

Peckové. Ten, kto nemá čo robiť desať minút a má náladu úplne sa odreagovať pomocou zábavno-akčnej jazdy s hviezdami prvej triedy, má po čom siahnuť. Gary Oldman ako Diabol je úžasný a Clive Owen pri súťažení s ním dokonalý. Mňam. Zo série The Hire pre mňa - 2./8 ()