• Peabody

  tak tento rodinný projekt se silně nepovedl, scénář slabý a silně šustící, dialogy obtížně uvěřitelné a jakoby doslovně vzaté z nějakých politických programů. Režie - if any - taky. slabá, ale třeba je to moje vina, ani jiné práce pana Pokorného mne neoslovují, asi cítíme jinak. Nekolik dobrých herců ploužících se obrazovkou, brrrrrrr(10.8.2018)

 • Tosim
  ***

  Zkrátka mám pocit, že k natočení příběhů ze současnosti je potřeba určitý odstup. Ty problémy, o nichž film pojednává, jsou natolik žhavé, že jejich líčení nutně vypadá jako pouhá popisnost. Navíc si myslím, že takovéto téma by si zasloužilo mnohem víc, než jen "pouhou levnou" televizní inscenaci. Nicméně zaujal Pavel Zedníček v zajímavé roli profesora.(2.4.2003)

 • vegetol.mp
  odpad!

  Tak to sem si tedy pošmák. Neuvěřitelná hovadina, která se snaží o smrtelně vážné sdělení a širší záběr, ale výsledek je děsivý. Co v tom dělají některá zvučná jména, jako Vilhelmová nebo Dlouhý, je mi fakt záhadou. Děsivá je režie, i slaboduchý scénář. Chápu, že natočit film s Travoltou a Washingtonem stojí prachy, které ČT nemá. Ale na scénář stačí starej počítač a funkční tiskárna. Na dobrej scénář, pak ještě ty schopnosti, že?(17.1.2011)

 • Přemek
  odpad!

  Vskutku otřesné, blábolivé, šustící papírem, směšné. Tatiana Wilhelmová recitující ekoteroristické blafy, stejné ekoteroristické řeči zní z úst reportérek, spících s politiky (ach, tak klišé!), proti Temelínu dokonce chodí pravidelně protestovat i vysoce postavená policejní vyšetřovatelka (wtf?)... Jestli se něco nedá uvěřit Pavlu Zedníčkovi, tak to, že je vzdělanec. Jan Bidlas si tímto TV filmem IMHO pohřbil zajímavě se rozvíjející hereckou kariéru. Český pokus o thriller se skutečně nezdařil.(17.1.2011)

 • veronikav
  **

  Přijde mi, že tu všichni kritizují moc :-( Z pohledu obyčejného diváka -to zas nebyl až takový odpad. (Ovšem nějaký extra zážitek taky ne .) Nápad dobrý. Ale připomíná mi to film z dob dřívějších -jako pozor -něčeho chcete dosáhnout a všechno je špatně -tak važte co se má a nemá. Prostě moc výchovné ..(20.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace