• veronikav

Přijde mi, že tu všichni kritizují moc :-( Z pohledu obyčejného diváka -to zas nebyl až takový odpad. (Ovšem nějaký extra zážitek taky ne .) Nápad dobrý. Ale připomíná mi to film z dob dřívějších -jako pozor -něčeho chcete dosáhnout a všechno je špatně -tak važte co se má a nemá. Prostě moc výchovné ..(20.2.2012)

• Přemek

Vskutku otřesné, blábolivé, šustící papírem, směšné. Tatiana Wilhelmová recitující ekoteroristické blafy, stejné ekoteroristické řeči zní z úst reportérek, spících s politiky (ach, tak klišé!), proti Temelínu dokonce chodí pravidelně protestovat i vysoce postavená policejní vyšetřovatelka (wtf?)... Jestli se něco nedá uvěřit Pavlu Zedníčkovi, tak to, že je vzdělanec. Jan Bidlas si tímto TV filmem IMHO pohřbil zajímavě se rozvíjející hereckou kariéru. Český pokus o thriller se skutečně nezdařil.(17.1.2011)

• DonM

Roztomile naivní pohled na "závažné téma". Snaha přimět diváka k zamyšlení se však míjí účinkem. Divák je spíše ukolébán takřka diletantskou režijí a stupidním scénářem, kde dialog dává méně smyslu než tuctová hospodská hádka o politice. Motivuje-li vás něco vydržet až do konce, pak je to poměrně zajímavý výčet herců a možná škodolibá zvědavost, zda stupidita umí být ještě stupidnější. Nicméně za intelektuála Pavla Zedníčka dávám alespoň jednu hvězdu;-)(17.1.2011)

• Peabody

tak tento rodinný projekt se silně nepovedl, scénář slabý a silně šustící, dialogy obtížně uvěřitelné a jakoby doslovně vzaté z nějakých politických programů. Režie - if any - taky. slabá, ale třeba je to moje vina, ani jiné práce pana Pokorného mne neoslovují, asi cítíme jinak. Nekolik dobrých herců ploužících se obrazovkou, brrrrrrr(10.8.2018)

• Bohemák

Prvotní záměr byl velmi odvážný, ale výsledek je horší než rozpačitý. Těžko uvěřitelné postavy vedou strašně naivní dialogy. Hrozné nesmysly (po několika dnech věznění vystupují lidé s umytými vlasy a oholenými tvářemi). Ztráta času. Přesně takhle bychom to natočili s kamarády tak ve třinácti letech. Alespoň jednu hvězdu - podle mě - si film zaslouží za téma a za 2 až 3 herecké výkony. Ale vzhledem ke zbytečné smrti nevinného pejska (naštěstí ne v reále) - ani jednu!(16.1.2011)