Epizody(9)

stuj

Týýjo, příjemné překvapení. Od kreslenosti bych to moc nečekal. Kdo by to byl řekl, že dokonce i kreslené souboje zabaví. I když pár jsem jich přecijen urychlil. :) Ale pěkná superhrdinovka. ()

MickV21

Tak tohle byla síla!!! Tohle strčilo všechny superhrdinské seriály do kapsy na hodně dlouho. Alespoň u mě. Dokáže to být brutální, emocionální, komediální. Akce je povedené plná dobrých nápadů. Animace jsou povedené. Postavy vykreslené, že vám na každé bude záležet. Originální dabing je špička a světě div se i ten český není špatný. I ty nejmenší minirole jsou často lépe vykreslené než jakákoliv postava z filmu Marvels. Dlouho se mi nestalo, že jsem se u nějakého seriálu ani na chvilku nenudil. Vždy byla nějaká slabší epizoda. Tady je to od začátku do konce jízda. ()

Danik_

Nevím kde začét, zářivý diamant ve světě superhrdinských adaptací, přináší neuvěřitelně silný a emocionálně hluboký zážitek, který je připraven rozdrtit vaše očekávání. Tato první sezóna, adaptace komiksové série stejnojmenného jména od Roberta Kirkmana, Stevena Yeuna a dalších talentovaných tvůrců, se nebojí prozkoumávat temné rohy lidské povahy, aniž by ztrácela svou kouzelnou superhrdinskou podstatu. Skrze 8 epizod, které nekompromisně přitahují vaši pozornost, se Invincible vzdává pocty klasickému komiksu, zatímco proniká do nových, provokativních teritorií. Příběh nás zavádí do světa Marka Graysona, obyčejného teenagera, jehož otec je náhle odhalen jako Omni-Man, nejsilnější superhrdina na Zemi. Jak Mark objevuje své vlastní nadlidské schopnosti a stává se Invincible, začíná odhalovat temnou podstatu světa, ve kterém žije, a své vlastní místo v něm. Sezóna staví na pevných základech těchto postav a prostředí a buduje několik nádherně propletených dějových linií, které zaručují, že diváci budou napjatě sledovat každý další krok. Jedním z největších předností tohoto seriálu jsou jeho postavy. Mark Grayson/Invincible je sympatický, přesto komplexní hrdina, který se vyvíjí skrze vlastní chyby a nezdary. Omni-Man je záhadný a temný, jehož motivace jsou jak inspirující, tak děsivě nepochopitelné. Ale nejsou to jen hlavní postavy, které září. Vedlejší postavy jsou také pečlivě vykresleny a mají své vlastní příběhy, které poskytují hloubku a bohatství tomuto světu. Serial je vizuální pochoutka. Animace je živá a dynamická, což dává akčním scénám opravdu energetický zážitek. Ale nejde jen o akci; svět je plný podrobných prostředí a charakterů, které dávají pocit autentičnosti a hloubky. Každý rámcový záběr je jako malba, která ožívá, a to vytváří dokonalé prostředí pro tento bohatý příběh. Invincible se nebojí se ponořit do temnějších aspektů superhrdinského žánru. Odráží se v něm pochybnosti, strachy a etické dilema. Tento seriál nás nutí přemýšlet o tom, co znamená být hrdina, a kde leží hranice mezi dobrovolným a nuceným hrdinstvím. To je odvážné a osvěžující, a dodává Invincible mnohem širší rozměr než jen pouhý souboj dobra proti zlu. Invincible je monumentální úspěch. Tato první sezóna nás vtahuje do světa, který je zároveň povědomý a zcela nový. S jeho emocionálně hlubokými postavami, vizuální nádherou a provokativními tématy se Invincible stává špičkovou superhrdinskou adaptací, která nadchne nejen fanoušky komiksů, ale i ty, kteří mají rádi dobře vyprávěný příběh. Tento seriál je přesvědčivým důkazem toho, že superhrdinský žánr má stále co nabídnout a že Invincible je na čele této vlny inovace. Jsem naprosto nadšen a netrpělivě očekávám další dobrodružství v tomto úžasném světě ()