Režie:
Jan EisnerÚčinkují:
Ivana Andrlová (moderátor), Jana Nagyová Pulm (moderátor), Naďa Konvalinková (moderátor), Jozef Šimonovič ml. (moderátor), Zuzana Kocúriková (moderátor), Ladislav Županič (moderátor) (více)Obsahy(1)
Hudebně zábavný čtvrtletník Orchestru a baletu Československé televize a jejich hostů. (Česká televize)
Účinkují
Pavel Bobek
Československo
Nejlepší filmy:
Česká soda (1998)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Poslední motýl (1990)
Jan Čenský
Československo
Nejlepší filmy:
Ochránce (2021) (seriál)
Mapa zámořských objevů (1978) (TV film)
Člověk proti zkáze (1989)
Yvetta Simonová
Československo
Nejlepší filmy:
Hitparáda 60. let (2008) (hudební videoklip)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Bohumil Bezouška
Československo
Nejlepší filmy:
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
Divoká planeta (1973)
V zámku a podzámčí (1981) (TV film)
Jan Vyčítal
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Po stopách krve (1969)
Balada pro banditu (1978)
Lucie a zázraky (1970)
Karel Černoch
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Petrolejové lampy (1971)
Hity 89 (1989) (koncert)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Václav Neckář
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Skřivánci na niti (1969)
Šíleně smutná princezna (1968)
Ostře sledované vlaky (1966)
Lukáš Vaculík
Československo
Dagmar Havlová
Československo
Nejlepší filmy:
Gazdina roba (1992) (divadelní záznam)
Noc pastýřů (1993) (TV film)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
Věra Martinová
Československo
Petr Kotvald
Československo
Nejlepší filmy:
Hity 89 (1989) (koncert)
Štěstí je krásná věc (2020)
Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016)
Jiří Císler
Československo
Nejlepší filmy:
Pohádky pod sněhem (1985)
Ucho (1970)
Zlatí úhoři (1979) (TV film)
Naďa Urbánková
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Na samotě u lesa (1976)
Skřivánci na niti (1969)
Ostře sledované vlaky (1966)
Hana Maciuchová
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Dům na nebesích (1984) (divadelní záznam)
Mnoho povyku pro nic (1972) (divadelní záznam)
Josef Laufer
Francie
Nejlepší filmy:
Páni kluci (1975)
Petrolejové lampy (1971)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Petra Janů
Československo
Nejlepší filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Galileo (2007) (divadelní záznam)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Zdeněk Pulec
Československo
Nejlepší filmy:
Zámek pro Barborku (1962)
Pražské blues (1963)
Lov na mamuta (1964)
Martin Stropnický
Československo
Nejlepší filmy:
Krvavá svatba (1987) (divadelní záznam)
Mapa zámořských objevů (1978) (TV film)
P.F. 77 (2003) (TV film)
Vlado Müller
Československo
Nejlepší filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (TV film)
Medená veža (1970)
Smrt si říká Engelchen (1963)