Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Matt Hobbs (Nick Nolte - Pán přílivu) je nadaný hollywoodský herec, který miluje svou práci. Jediný problém je, že žádnou nemůže sehnat. A ještě k tomu ho opustí manželka (Tracey Ullman). A aby to bylo úplně nejhorší, zamiluje se. Jeho vyvolená je nejšílenější žena, kterou kdy potkal: arogantní, nekompromisní, tvrdohlavá a samozřejmě - nádherná. Je to ostatně jeho šestiletá dcera. Po třech letech odloučení jsou tito dva neočekávaně svedeni dohromady - a začíná kolotoč těch nejšílenějších situací, který kompletně změní jejich životy. (Bonton Home Video)

(více)

Recenze (8)

Oskar 

všechny recenze uživatele

Ten film si jednoduše neumí vybrat, jestli chce být o absurditách života v šoubyznysu, nebo o sbližování zaměstnaného otce s dcerou. Takže nesměle zkouší něco jako dvojí život a zasloužil by si i dvojí hodnocení. Šoubyznys: Spousta výborných scénáristických postřehů, přiblížení několika filmových profesí, o nichž se skoro neví, výborná Julia Kavnerová a excelentní Albert Brooks. 70% Dcera: Úvodní část s Tracey Ullmanovou nebo scénou v letadle zaplápolá nápadem, ale pak už je to úplně standartní citová vydíračka, až na to, že "princezna" není vůbec roztomilá.Je to sedmihlavá saň, kterou byste s náramnou chutí skopli ze schodů a budete zklamaní, že Nick Nolte to neudělá. 20% No a dohromady to fakt moc nejde, rozpačitých 50% ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

No jistě, ten malý rozmazlenec je na facku. Kýčovitý a očekávatelný příběh sblížení frackovité dcerušky a dlouho nezodpovědného tatínka nepřekvapil vůbec ničím - jedině snad v závěru ukázal, že dětská představitelka hlavní role i Nick Nolte se umí na plátně rozbrečet. V ubuleném konci, který byl jasný už od začátku.____ Pro mě jediným plusem snímku byla zábavně napsaná postava super upřímné, ale přesto sympatické, asistentky produkčního a její poměrně hákem braný milostný příběh. V filmu plném klišé a nudných, snad jen pro filmaře zajímavých, postřehů ze zákulisí, se totiž díky asistentce produkčního objevil ve vší té provařené kaši konečně zajímavý a originální charakter. /14. 8. 13./ ()

peetriss 

všechny recenze uživatele

Přesně, jak popsal uživatel Oskar, Princezna tápe, čím chce být. Brooks by možná udělal lépe, kdyby ony dvě linie příběhu rozdělil do dvou samostatných a nesouvisejících filmů. Nakonec více zapůsobí část sbližování otce s dcerou, která přesně v duchu originálního titulu "udělá cokoli", aby otce, ale i vás nadzvedla ze židle a vy byste ji nejraději s chutí praštili. Nakonec se z filmu vyklube řadová citová ždímačka. 50% ()

wakeup 

všechny recenze uživatele

Castecne souhlasim s kolegou Oscarem. Tu holku bych z tech schodu opravdu s chuti skopl. Je zvlastni, ze i nechut nakonec zapusobi tak pusobive. Ale na 4* to uz neni. ()

Reklama

Reklama