Pokračování telenovely které se tentokrát soustředí spíše na firmu jménem Ecomoda. Beatrize (Betty) je už několik let provdaná za prezidenta fimy Armanda Mendozu, mají spolu krásnou dceru, Betty krom inteligence má už i krásný vzhled, vlastní milující rodinu, vysoké postavení ve firmě, které se bohužel moc nedaří a tak přijmou novou pracovní sílu, mladou krásnou ženu, která nejen usiluje o převzetí firmy, ale i o manžela Betty. (vilusinska)

Bay_watch odpad!

Pane Bože! Oni udělali i pokračování? Doteď jsem o tom ani nevěděl... ale jen za tu kacířskou myšlenku udělat dvojku si zaslouží tohle hodnocení!!! ()

cariada

Je to kravina ,ale ono už to nemělo s telenovelou nic společnýho ,byl to prostě komediálně laděný seriál s děsnýma herci ,který ale vzbuzovali úsměv na rtu. ()

DruidKarel odpad!

Pokud vám tento klenot utekl, tak si pusťte Ošklivku Katku na Primě, stejnej hnsu, akorát z domácí dílny. Jinak je tohle typická telenovela z latinské Ameriky, ODPAD! ()

Anticque odpad!

Stačilo mii widět jeden díl, a s udiwením jsem koukal co za úplnou blbost se dá natočit, na tohle můžou koukat tak nějaký báby w důchodě:-) Už prwní řada byla na 2 wěci a že si dowolili udělat druhou řadu, tak to je snad žert. ()

1860 odpad!

Ať už je to Betty, Manuela, Rosalinda, Kassandra, Kachorra nebo Esmeralda, pořád je to o tom samém.. Příběhy, zápletky, osudy postav se opakují, a vždycky se něco pořádného stane jednou za dvacet dílů.. nikdy jsem nedokoukal tyto seriály do konce, protože to prostě nešlo, ale vydržel jsem tolik dílů, abych to mohl shodit a varovat ostatní.. ()

wosho odpad!

Jedničce jsem přidělil jednu*, ale tomuto již nelze být shovívavý. Odpadem tu Betty umořím a doufám, že její představitelka bude kažej rok prdět svý fakany na svět a nebude mýt času na zbyt a hlavně na hraní. ()

Paity odpad!

Váženě jsem váhal, zda dát jednu hvězdičku, snad jen kvůli rozbití toho "odpadovského hodnocení", ale nakonec nemůže být jinak. Je to prostě pitomost na entou. ()

Damielka odpad!

To má být vtip, nebo to někdo myslí vážně? To už bych si radši pouštěla pořád dokola televizní reklamy na prací prášky a vložky, než čumět na tohle! ()

Eldoth odpad!

Dle mého mínění ...jedna z nejhorších telenovel vůbec. Jak první serie, tak druhá ...totální bahno. ()

a4am

Předčasně zrušená telenovela, jejíž 26 dílu se na jednom českém kanálu opakovalo v smyčce. Díky alespoň za ty krasotinky, vysněné fantazie mého minulého nadrženeckého já. ()