Reklama

Reklama

Režisér

Filmy
2013

Jack (TV film)

2008

Céline (TV film)

2007

Nobody (TV film)

2006

Záhadný dům (TV film)

2003

Prokletí (TV film)

2000

Man Who Used to Be Me, The (TV film)

1999

Univerzální voják 2: Nedokončený obchod (TV film)

1998

Univerzální voják: Bratři ve zbrani (TV film)

 

Ztracené duše (TV film)

Reklama

Reklama

1996

First Degree

1988

Betrayal of Silence (TV film)

TV seriály
2021

The Expanse

 

Tribes (S05E06)

2020

Sabrinina děsivá dobrodružství

 

Kapitola dvacátá devátá: Temnota (S04E01)

 

The Expanse

 

Down and Out (S05E05)

2019

Cloak & Dagger

 

White Lines (S02E02)

 

Runaways

 

Devil's Torture Chamber (S03E08)

 

The Expanse

 

Displacement (S04E06)

 

Oppressor (S04E05)

2018

Břemeno pravdy

 

The Ties That Bind (S01E02)

 

Wake Up Call (S01E01)

 

Riverdale

 

Kapitola 37: „Štěstěna a lidé“ (S03E02)

 

Sabrinina děsivá dobrodružství

 

Kapitola jedenáctá: Příběh zimního slunovratu (S01E11)

 

The Expanse

 

Immolation (S03E06)

 

Triple Point (S03E05)

 

Vikingové

 

Žert (S05E08)

 

Úplněk (S05E07)

2017

The Expanse

 

Godspeed (S02E04)

 

Static (S02E03)

 

Vikingové

 

Pomsta (S04E18)

 

Velká armáda (S04E17)

2016

Vikingové

 

Poslední loď (S04E10)

 

Smrt všude kolem (S04E09)

2015

Hrdinové: Znovuzrození

 

The Lion's Den (E05)

 

The Needs of the Many (E04)

 

Saving Hope

 

Narrow Margin (S03E13)

 

The Expanse

 

CQB (S01E04)

 

Remember the Cant (S01E03)

 

Vikingové

 

Zjizvení (S03E04)

 

Osud bojovníka (S03E03)

2014

Prozíravost

 

Inconceivable (S03E06)

 

Eternity (S03E05)

 

Rookie Blue

 

Otřesená důvěra (S05E08)

 

Vikingové

 

Nesmiřitelní (S02E06)

 

Odpovědi psané krví (S02E05)

2013

Prozíravost

 

Jed (S02E04)

 

Slepota (S02E03)

 

Saving Hope

 

Vamonos (S02E09)

 

All Things Must Pass (S02E06)

2012

Policajt

 

Arzen a bábovka (S01E06)

 

Bouře (S01E05)

 

Manželé a otcové (S01E02)

 

Přežít svou smrt (S01E01)

 

Wrath of Grapes: The Don Cherry Story II

2011

V

 

Uneasy Lies the Head (S02E08)

2010

Být Erikou

 

Erica, Interrupted (S03E12)

 

Being Adam (S03E05)

 

Keep Your Head Up, Kid: The Don Cherry Story

 

Lovci duchů

 

Odvrácená strana Měsíce (S05E16)

 

Sběratelé kostí

 

Rocker v pračce (S05E19)

 

Upíří deníky

 

Kill or Be Killed (S02E05)

2009

Být Erikou

 

Everything She Wants (S01E09)

 

Til Death (S01E06)

 

Sběratelé kostí

 

Kostra na kříži (S04E20)

 

Noha s hypotékou (S05E08)

 

Stav beztíže

 

Fear (E07)

 

Terminátor: Příběh Sáry Connorové

 

Jen my sami (S02E17)

 

Staré a nové rány (S02E14)

2008

Odvážný Crusoe

 

Sběratelé kostí

 

Prst v hnízdě (S04E03)

2007

Kriminálka Las Vegas

 

Ranaři (S07E19)

 

Sběratelé kostí

 

Vrah v betonu (S02E18)

 

Santa Claus na blátě (S03E09)

 

Stážistka ve spalovně (S03E06)

2006

Battlestar Galactica

 

Staženy (S02E18)

 

Heuréka – město divů

 

Pravidla cvokárny (S01E11)

 

Doktor Nobel (S01E06)

2005

Battlestar Galactica

 

Ruka boží (S01E10)

 

Domov, část 2. (S02E07)

 

Beach Girls

 

Námořní vyšetřovací služba

 

Teorie spiknutí (S02E19)

 

Vražda v přímém přenosu (S02E15)

 

Vetřelci z hlubin

2004

Las Vegas: Kasino

 

Jak si lidé hrají (S02E06)

 

Mrtví jako já

 

Účetní rovnováha (S02E02)

 

Námořní vyšetřovací služba

 

Únos (S01E20)

 

Má druhá levá noha (S01E12)

 

Zbylá dovolená (S02E06)

2003

Volání mrtvých

 

Past Tense (S01E04)

2002

Birds of Prey

 

Sins of the Mother (E05)

 

Smallville

 

Falešný rubín (S02E04)

 

Uneseni

 

Rozbité nádobí (E08)

 

Černý anděl

 

Hello, Goodbye (S02E17)

2001

Strange Frequency

 

UC: Undercover

 

Černý anděl

 

I and I Am a Camera (S01E18)

 

The Kidz Are Aiight (S01E13)

 

Medium Is the Message (S02E09)

  více epizod (2)
2000

Fearing Mind, The

 

Krajní meze

 

Zbraň (S06E02)

 

Neviditelný

 

Soul Food

 

Svoboda nade vše

1999

Krajní meze

 

Lidská obsluha (S05E07)

 

Druhá strana (S05E05)

1998

Krajní meze

 

Sarkofág (S04E19)

1997

Hvězdná brána

 

Zrovnoprávnění (S01E03)

 

Náměsíčníci

 

Odpadlík

 

Prvních deset na žebříčku (S05E14)

 

Země: poslední konflikt

 

Float Like a Butterfly (S01E06)

 

Avatar (S01E04)

1996

Odpadlík

 

Ztracený ráj (S04E17)

 

Pan Úspěch (S05E03)

 

2:0 na body (S05E01)

1995

Cesta do neznáma

 

Odpadlík

 

Hra lhářů (S04E05)

1994

Sokolí oko

1993

Cobra

 

Kung Fu: Legenda pokračuje

1992

North of 60

 

Pod africkým nebem

1991

Street Justice

1990

Dracula: The Series

Herec

TV seriály
2000

Krajní meze

 

Pozorovatel (S06E06)

1997

Krajní meze

 

Tlačítko mrtvého muže (S03E13)

Ovládací panel

Reklama

Reklama