Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Krimi

Zajímavosti k filmům (47)

Vřískot 5

Vřískot 5 (2022)

Jedná se o první film série Vřískot, který nerežíroval Wes Craven, jenž zemřel v srpnu 2015.

Vřískot 5

Vřískot 5 (2022)

Postava Judy Hicks, kterou hraje Marley Shelton, měla původně zemřít ve filmu Vřískot 4 (2011). Nakonec byl filmový osud této postavy změněn a právě proto byla jednou z voleb do tohoto pokračování.

Vřískot 5

Vřískot 5 (2022)

Courteney Cox (Gale Weathers) je na scéně viděna v červeném power obleku, který je symbolem pestrobarevného oblečení, které nosila v minulých filmech Vřískot.

Cruella

Cruella (2021)

V hotelové scéně, kde Cruella (Emma Stone), Horace (Paul Walter Hauser) a Jasper (Joel Fry) okrádají některé pokoje, můžeme vidět, jak se Cruella dívá na starý černobílý film s Tallulah Bankhead. Postava Cruelly a mnoho jejich osobnostních nálad bylo založeno na okázalosti Tallulah Bankhead.

Frankie

Frankie (2005)

Diane Kruger kvůli přípravě na její postavu byla zavřená tři týdny na psychiatrii, aby se dokázala lépe ztotožnit s její filmovou rolí.

The 355

The 355 (2022)

Bingbing Fan byla podezřelá z daňových úniků v Číně, kvůli čemuž mohla natáčet scény do filmu až od 9. dubna 2019.

Drahá maminko

Drahá maminko (1981)

Režisér filmu Frank Perry žádal Faye Dunaway o ztvárnění Joan Crawford a přesvědčoval ji, že jde o životopisný film založený na skutečných událostech. Dunaway tuto nabídku přijala a později ji velmi litovala. Knižní předloha byla nástrojem na pošpinění jména Joan Crawford a Faye Dunaway se cítila velmi oklamána a ponížená, že právě ona přispěla na pošpinění jména této herecké legendy.

May

May (2002)

Anna Faris přijala roli Polly, protože se jí zdálo vzrušující hrát lesbu, která se „zamiluje“ do podivné dívky, která má chuť si poskládat z lidských částí svého vlastního kamaráda.

Scary Movie 4

Scary Movie 4 (2006)

Anna Faris se znovu nechtěla podílet na natáčení a odmítla hrát postavu Cindy. Později nabídku přijala, protože za svůj výkon dostala 1 milion amerických dolarů.

Tajemství polévky rámen

Tajemství polévky rámen (2008)

Brittany Murphy přiznala režisérovi Robertovi Allanovi Ackermanovi, že režiséři často od ní požadovali, aby byla ve svých rolích bláznivá nebo roztomilá. Společně vymysleli „tajné kódy“, které používal Akerman. C1 znamenalo, aby byla ve filmu Brittany roztomilá a C2, aby byla bláznivá. Nakonec se během natáčení Ackerman více upozorňoval na C2 než na C1.

Tajemství polévky rámen

Tajemství polévky rámen (2008)

V restouraci El Cajon v Kalifornii byla nabídka jídla, které se jmenovalo „The Ramen Girl“, které mělo vzdát hold filmu a zároveň herečce Brittany Murphy. Jídlo obsahovalo bambusové výhonky, papriku, pečené rajčata, koriandr, kukuřici a černý česnekový olej. Od března 2018 však toto jídlo již není v nabídce jídel.

Reklama

Ovládací panel

Reklama

Reklama