Pán a pani Smithovci sú len jednou z mnohých dokonalých dvojíc z vymydleného stredostavovského predmestia... až kým nevyjde najavo, že v skutočnosti sú obidvaja nájomnými zabijakmi, ktorí pracujú pre dve konkurenčné agentúry a ich úlohou nie je nič iné, ako odprevadiť zo sveta jeden druhého. Hlavných úloh sa ujali Brad Pitt a Angelina Jolie pod vedením režiséra Douga Limana (Agent bez minulosti). Obidvaja protagonisti sa na svoje úlohy dôkladne pripravovali na strelnici, pričom Angelina Jolie svojho partnera prekonala. (oficiální text distributora)

Jack_F.

Když to někdo srovnává s válkou Roseových, tak vidí asi něco, co sám chce vidět. Tohle je hlavně špionská !komedie!, která využívá toho, že jsou protivníci manželé, kdežto válka Roseových je hlavně i !drama! ukazující kam až může dojít manželství(z lásky k naprosté nenávisti). Takže se vzpamatujte, když už chcete srovnávat. Je to jako srovnávat jablečný mošt a kalvádos, protože oboje se přece vyrábí z jablek. ()

pan_ponozka

Ale jděte do háje. Co se na tom nelíbí? Brad s Angie jsou super dvojka, které to funguje mnohem líp, než v milionkrát vzpomínané Válce Roseových. Neříkám, že jde o nějak převratnou novinku, ale klidně bych vydržel sledovat hodinu jenom jejich rozhovor na pohovce u manželského poradce. Zkouším si vzpomenout, kde byl pár tak sladěný a navzájem se skvěle doplňující. Možná Bruce v Pátém elementu s Millou. Hele, pusťte si to znova, v originále. Nenechte se rušit a vychutnejte si rozdílnost povah a život v jednom ne příliš typickém manželství. ()

TheBrain odpad!

ja nevidim na tomto filme ani jedno pozitivum...ze atraktivny herci, mr.BP neviem ale mrs AJ je podla mojho subjektivneho hladiska iba botoxovo plasticky upravena kombinacia slamy a trusu...co znamena, že aj ked k hovnu pridate slamu stale je to hovno, len sa to vola hnoj ()

anti.rybka

Dobrý téma, ale já té Angeline prostě nevěřím. Nevěřím ji charitu a nevěřím ji ani její herecké výkony. Bohužel jinak by tento film byl určitě dost dobrá oddechovka. ()

CAR0DEJ

Skvelý kúsok, ktorý dal dohromady (nakoniec aj v reálnom živote) dvoch hercov na vrchole ich kariéry ako Sexsymboly v akčnej, štiplavej romantickej komédii, kde to skvele funguje a dej, resp. akcia šliape na plné obrátky. ()

MorraEddie

Lepší než průměr to rozhodně nebylo. Bylo tady sice pár dobrých a zábavných scén,ale i přesto všechno to byla celkem slabota. Bylo sice fajn vidět jak to chodí u Brada a Angeliny doma,když jsou na nože :) ,ale na 120 minut to každopádně nestačí. ()

Nemiroff

Rozmýšlel jsem jestli dát 3* nebo 2*, ale 3 znamenají "dobrý" a tohle pro mě nebyl dobrej film ani trochu a dost se divím, že tenhle scénář vůbec někdo natočil. Nevím jestli autor chtěl zesměšnit rivalitu mezi FBI a CIA a nebo naopak vyzdvihnout fakt, jak skvělé pracovníky, kteří neznají bolest, tyto dvě agentury zaměstnávají, když pouzí dva členové na závěr filmu zneškodní partu vycvičených profesionálů. Co se týče obsazení, Jolie mi tam pasuje skvěle, přece jen jsem od ní zvyklej na slabší filmy podobné Tomb Raideru, ale od Pitta jsem čekal víc. Myslím, že takové role nemá zapotřebí, ale jako polehčující okolnost beru fakt, že se chtěl dostat Angelině do kalhotek a točení společného filmu byla ideální záminka. Jako páru jim to sluší, ale jen v běžném životě, na filmovém plátně to taková idylka nebyla. ()

matees_no

Pohodová oddychovka. Nic víc, nic míň. Příběh hodně průhledný ( konec by předpověděl i můj pes, kdybych nějakého měl), ale to ničemu nevadí pokud to berete jako pohodový film na neděli večer. Brad Pitt a Angelina si opravdu sedí. Pokud od filmu nic neočekáváte, královsky se pobavíte. Pokud očekáváte pecku, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat, budete zklamáni. Za mě pěkný 3/5. ()

challik

Pútavý príbeh, dĺžka tak akurát, no podľa môjho názoru už bolo veľmi veľa filmov na túto tému. No, kvôli Angeline a Bradovi dávam 4*. :) ()

Delmondo

Hodně zábavnej a ještě více naivní akční kousek s výbornou hlavní dvojicí ve které to pořádně jiskří a všichni moc dobře víme proč, ovšem doplácí to na tu svou naivitu a neschopnost udržet se v paměti delší dobu po skončení titulků. Doug Liman udělal po Bourneovi asi tak dva až tři kroky zpět a je to znát, u mě je to rozhodně průměr, skalní fanoušci Brangeliny si můžou klidně přidat hvězdu a nebo rovnou dvě. ()

Aidina

Jako u nás doma, dvě konkureční firmy na jednom písečku. Jenom ještě neumím stát v jehličkách na hraně křesla a bez vypadnutí z okna pověsit závěsy a záclony. Film měl příjemné tempo, sem tam vtípek, výrazná hudba - Mondo Bongo mi zní i teď v hlavě. ()

Tomko87

Vkusná manželská akčná komédia. Hláškami a akciu nešetrí. Chémia medzi Jole a Pittom funguje geniálne a im dvom nemám čo vytknúť. Čakal som že to bude tvrdšie a čiernohumornešie. Síce by to chcelo ešte doladiť, no bavil soms a kráľovsky . ()

Masai

Barák rozstřílenej na cucky nevím kolika stovkami nábojů a ti dva téměř ani škrábnutí. A to to kolikrát na sebe pálili ze dvou metrů :o) Neměli být oni náhodou špičkami ve svém oboru? Ale tak nebylo to tak špatné. Když už to běží a já zrovna sedím u telky tak to i zkouknu, ale nadšení se žádné nekoná a ani herecké výkony neoslní. Za kamennou tvář kterou tady Jolie předvádí by to jiné herečky pořádně schytaly :o) ()

rigby

Na představitele hlavních rolí se pěkně dívá, má to náboj, je to akční, tak proč ne. Příjemná zábava na sobotní večer. Další hloubku bych v tom nehledal. ()

PTuranyi

Dobre natočený akčný film s vtipným príbehom ako sa v manželstve nepozabíjať keď máte partnera špióna ako vy a ide vám po krku. Štart je dobrý a manželia Smithovci držia fazónu a je to celkom zábava. Akčné scény sú správne neskutočné, ale ku koncu filmu už akosi postavy strácajú aj zdanie kontaktu s realitou a z akcie sa stáva baletné predstavenie. ()

Nick321

Ty 3* na to dávám spíše proto, že se mi to kdysi líbilo. Dnes už bych na to nekoukal. Není to dotažené do konce ani jako komedie, ani jako akčňák, vůbec nechápu, proč to tady na csfd má štítek thriller, a o romantickém filmu mám také jinou představu. ()

Libb

tento film mě přikoval před obrazovku. Celým dějem se prolíbá humor, byť film není komedií. Je to něco mezi akcí a romantikou. Mně dost líbilo. ()

svatto

Ak ste videli svizny trailer k filmu, vedzte, ze rovnake sialene tempo ma aj samotny film. To mienim ako pozitivum. ()

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

08.09.2021

Herečka a scenáristka Phoebe Waller-Bridge (Potvora) si nakonec v seriálovém remaku akčního thrilleru Mr. & Mrs. Smith o manželském páru špionů nezahraje. Důvodem byly bohužel kreativní neshody… (více)

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

15.02.2021

Studio Amazon se rozhodlo oživit populární akční komedii Mr. & Mrs. Smith z roku 2005, v níž si tehdy zahráli Angelina Jolie a Brad Pitt. Nově se však příběh zpracuje do seriálu, v němž si hlavní… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Pitt a Jolie u moře

Pitt a Jolie u moře

19.07.2014

Angelina Jolie zahájila svoji režisérskou kariéru před třemi lety dramatem V zemi krve a medu. Na začátku příštího roku uvidíme její válečný životopis Nezlomný, studio Universal už nicméně stihlo… (více)