Mr. & Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith

Pán a pani Smithovci

Akční / Dobrodružný / Thriller / Romantický

USA, 2005, 120 min

Zábavné a o zábavu jde přece až v první řadě :-) Brad Pitt a Angelina to zahráli přesně (zvlášť Pitt dělá dobrý ksichty) a u Angeliny by mi klidně stačilo aby jen stála a usmívala se (jakože toho předvede víc). Akce je natočená dobře a ten konec hotový Equilibrium. Vtipné scény se taky podařily, akorát mi tam znatelně chyběl nějakej hlavní hajzl.(2.8.2005)

Nemohla jsem si pomoct, ale pořád jsem viděla Pravdivé lži (a můžu říct, že u těch jsem se bavila mnohem víc) a Válku Roseových a do toho ještě trochu Smrtonosné zbraně a navíc to postrádalo jakékoliv herecké výkony. Takže dívat se na to dalo, ale to je asi tak všechno 2,5*.(24.8.2006)

mezi bradem a angelinou to jiskrilo a to tak, ze velmi:) prijemnym osvezenim byla i rolicka vince vauhgna (mimochodem pro milovniky bulvaru soucasneho pritele jennifer aniston:)) jedenkrat ovsem bohate staci..(2.3.2006)

měli se milovat v dobrém i ve zlém, dokuď je smrt nerozdělí. jane je chytrá, je sexy, nemá zábrany, je spontální, komplikovaná, prostě rozkošná. john je ten nejmilejší, jakého kdy potkala. přichází ovšem manželská krize a sezení u psychologa, které je prokládáno ústřižky jejich společného života a plněním úkolů. jednoho dne dostávájí úkol ,,Ú" a pak mají každý 48 hodin, aby zlikvidovali toho druhého. komu držet palce? já B.P! jak všechno dopadne je asi každému jasné, protože tak to má v pohodové komedii protkané akčními scénami být. z obou představitelů hlavních rolí vyzařuje ,,TO" co vás vtáhne do děje a akce je zde také dost. tenhle film má především úkol pobavit a to u mě fungovalo.(8.2.2006)

• Flipper

Naštvatý Brad Pitt vchádza do miestnosti. "Angelina, čo si to zase adoptovala? Nestačia nám už tie deti?" Angelina: "Ako môžeš byť taký krutý, ty si chodíš po filmovačkách a na všetko kašleš" povie Angelina a hodí po Bradovi vázu. Brad: "Takže ty takto!" povie a vyťahuje remeň. Angelina: "Počkaj zlato, veď to je celkom dobrý námet na film..." Brad: Hmm vieš, že aj hej, ale niečo tomu ešte chýba... UŽ VIEM, budeme akože tajný agenti, ktorý sa budú vydávať za niečo iné." Angelina: "Fajn, idem volať dákemu režisérovi."...(29.4.2008)