Mr. & Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith

Pán a pani Smithovci

Akční / Dobrodružný / Thriller / Romantický

USA, 2005, 120 min

Zábavná akční komedie s nadupaným rozpočtem plná efektů a navíc s hvězdným manželským párem Brad Pitt & Angelina Jolie. Ve skutečnosti jsou to Takoví normální zabijáci a že si už povídají jen Pravdivé lži, to zjistí po pěti nebo šesti letech na sezení u psychoterapeuta. Při další akci oba zjistí, že nejsou na společné lodi a začíná Vybíjená. Nájemní vrazi je však spojí dohromady a protože jsou Mr. & Mrs. Smith nejen ve střelbě opravdu dokonalí, hvězdný pár Poslední zůstává. K naleštěné podívané hned tři trailery: http://www.csfd.cz/film/116726-mr-and-mrs-smith/videa/(31.10.2009)

Na cestě do Brna (na Oscarovou noc) mi byl ve Student Agency puštén film PAN A PANÍ SMITHOVI, který uspokojí všechny, kteří nebyli spokojeny s koncem BUTCHE CASSIYHO A SUNDANCE KIDA. Je to sice stále od té doby, co jsem to viděl naposled v kině anebo na DVD 4* podívaná, ale jelikož jsem si u toho četl Pandořina skřínka anebo Co feministky provedly filmu, přidalo to PAPS nový, nevídany´rozměr. :-)(2.2.2007)

rozpočet : $110 million tržby celosvetovo : : $478,207,520(9.12.2006)

Párkrát som sa zasmial a ani akcia nebola taká zlá. Dokonca medzi Angelinou a Bradom to správne iskrí. Film ako celok však veľmi zaujímavý nie je. Milo prekvapilo použitie piesne od skupiny Poison (mám túto skupinu rád). Inak priemer. 50%(20.9.2008)

• movie

Blbost, blbost ... Jakože za dvě hvězdičky! Kromě závěrečné akce je to děsná nuda.(4.11.2006)