poster

Mr. & Mrs. Smith

 • USA

  Mr. & Mrs. Smith

 • Slovensko

  Pán a pani Smithovci

Akční / Dobrodružný / Thriller / Romantický

USA, 2005, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Zábavné a o zábavu jde přece až v první řadě :-) Brad Pitt a Angelina to zahráli přesně (zvlášť Pitt dělá dobrý ksichty) a u Angeliny by mi klidně stačilo aby jen stála a usmívala se (jakože toho předvede víc). Akce je natočená dobře a ten konec hotový Equilibrium. Vtipné scény se taky podařily, akorát mi tam znatelně chyběl nějakej hlavní hajzl.(2.8.2005)

 • Jossie
  ***

  Nemohla jsem si pomoct, ale pořád jsem viděla Pravdivé lži (a můžu říct, že u těch jsem se bavila mnohem víc) a Válku Roseových a do toho ještě trochu Smrtonosné zbraně a navíc to postrádalo jakékoliv herecké výkony. Takže dívat se na to dalo, ale to je asi tak všechno 2,5*.(24.8.2006)

 • mysicka
  ***

  mezi bradem a angelinou to jiskrilo a to tak, ze velmi:) prijemnym osvezenim byla i rolicka vince vauhgna (mimochodem pro milovniky bulvaru soucasneho pritele jennifer aniston:)) jedenkrat ovsem bohate staci..(2.3.2006)

 • Fr
  ****

  měli se milovat v dobrém i ve zlém, dokuď je smrt nerozdělí. jane je chytrá, je sexy, nemá zábrany, je spontální, komplikovaná, prostě rozkošná. john je ten nejmilejší, jakého kdy potkala. přichází ovšem manželská krize a sezení u psychologa, které je prokládáno ústřižky jejich společného života a plněním úkolů. jednoho dne dostávájí úkol ,,Ú" a pak mají každý 48 hodin, aby zlikvidovali toho druhého. komu držet palce? já B.P! jak všechno dopadne je asi každému jasné, protože tak to má v pohodové komedii protkané akčními scénami být. z obou představitelů hlavních rolí vyzařuje ,,TO" co vás vtáhne do děje a akce je zde také dost. tenhle film má především úkol pobavit a to u mě fungovalo.(8.2.2006)

 • Flipper
  **

  Naštvatý Brad Pitt vchádza do miestnosti. "Angelina, čo si to zase adoptovala? Nestačia nám už tie deti?" Angelina: "Ako môžeš byť taký krutý, ty si chodíš po filmovačkách a na všetko kašleš" povie Angelina a hodí po Bradovi vázu. Brad: "Takže ty takto!" povie a vyťahuje remeň. Angelina: "Počkaj zlato, veď to je celkom dobrý námet na film..." Brad: Hmm vieš, že aj hej, ale niečo tomu ešte chýba... UŽ VIEM, budeme akože tajný agenti, ktorý sa budú vydávať za niečo iné." Angelina: "Fajn, idem volať dákemu režisérovi."...(29.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace