poster

Mr. & Mrs. Smith

 • USA

  Mr. & Mrs. Smith

 • Slovensko

  Pán a pani Smithovci

 • Velká Británie

  Mr. & Mrs. Smith

Akční / Dobrodružný / Thriller / Romantický

USA, 2005, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EdaS
  ***

  Bitt i Jolie jsou fajn, ale film je zoufale nevyrovnaný, scény výborné (večeře po vzájemném odhalení, pohovory u psychiatra, honička v autě, závěrečná akce) střídá spousta vaty, dialogy moc často nejiskří a stopáž 2 hodiny je zkrátka moc. Poslední třetina mě naštěstí probudila z otrávené nálady a film by mě bavil víc, kdyby měl takové tempo celý...(17.8.2005)

 • Jossie
  ***

  Nemohla jsem si pomoct, ale pořád jsem viděla Pravdivé lži (a můžu říct, že u těch jsem se bavila mnohem víc) a Válku Roseových a do toho ještě trochu Smrtonosné zbraně a navíc to postrádalo jakékoliv herecké výkony. Takže dívat se na to dalo, ale to je asi tak všechno 2,5*.(24.8.2006)

 • Djkoma
  ****

  Od autora Agenta bez minulosti jsem čekal dost a když k tomu přidám skvělou ústřední dvojici Brada Pitta a Angelinu Jolii očekávání byla veliká, ale obavy z propadáku také. Naštěstí se o propadák vůbec nejedná a naopak jde o příjemnou akční komedii podobnou Válce Rouseových (až na to, že manželé jsou hezčí :-)) a Pravdivým lžím(Angelina je lepší :o)). Komediální složka filmu je skvělá a výborné hlášky manželů skvěle podporuje většinou komediální Vince Vaughn (Vybíjená). Oba manželé střílejí hlášky perfektně a s naprosto bezcitnou tváří což ještě více vyznění(občas i černého) humoru ještě více umocňuje. Např. hlášky v ukradeném autě mimojiné o jedné bývalce a nebo o své svatbě jsou opravdu šílené a nechápu kdo je vymýšlel, ale přesto děkuju. Režie není nijak úchvatná, ale chvílemi pokulhává hlavně v bojových scénách, které jsou občas nepřehldné. Bohužel film trochu kazí hudba, která je dost mimo mísu a ze zajímavých scén se díky tomu nedostane maximum, škoda. Závěrečná hodně dlouhá přestřelka je touto hudbou hodně zkažena, ale přesto sledovat dravou Angelinu a elegána Brada stojí za stokorunový lístek do multikina.(15.7.2005)

 • Fr
  ****

  měli se milovat v dobrém i ve zlém, dokuď je smrt nerozdělí. jane je chytrá, je sexy, nemá zábrany, je spontální, komplikovaná, prostě rozkošná. john je ten nejmilejší, jakého kdy potkala. přichází ovšem manželská krize a sezení u psychologa, které je prokládáno ústřižky jejich společného života a plněním úkolů. jednoho dne dostávájí úkol ,,Ú" a pak mají každý 48 hodin, aby zlikvidovali toho druhého. komu držet palce? já B.P! jak všechno dopadne je asi každému jasné, protože tak to má v pohodové komedii protkané akčními scénami být. z obou představitelů hlavních rolí vyzařuje ,,TO" co vás vtáhne do děje a akce je zde také dost. tenhle film má především úkol pobavit a to u mě fungovalo.(8.2.2006)

 • golfista
  ****

  Když skloubíte "Pravdivé lži" a "Válku Roseových", realizaci svěříte Dougu Limanovi a přesně trefíte "chemii" mezi hlavními představiteli. Tak nějak by se dal charakterizovat tenhle snímek..... Já se příjemně se pobavil a i když to není příběhem tak dobrý jako "Bourne" , tak charisma ústření dvojice všechno dožene. Angelinu moc nemiluju, ale tohle spojení s Bradem Pittem jí moc sekne. Vlastně oběma ....(4.7.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace