poster

Mr. & Mrs. Smith

 • USA

  Mr. & Mrs. Smith

 • Slovensko

  Pán a pani Smithovci

Akční / Dobrodružný / Thriller / Romantický

USA, 2005, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Faye
  *****

  Jsem nadšená (možná nejsem zcela objektivní, a je mi to jedno) má to švih, má to šmrnc, má to vtip, trefné dialogy a hlavně sympatickou dvojku Brada Pitta a Angelinu Jolie, které to nejen sluší, ale mezi kterou to jiskří. Mr. & Mrs. Smith jsou „obyčejný“ pár , který se seznámil „před pěti nebo šesti lety“ a na který najednou padla ta „obrovská prázdnota“, které se říká manželství.. naštěstí, se do toho plete ta práce.(8.7.2005)

 • mysicka
  ***

  mezi bradem a angelinou to jiskrilo a to tak, ze velmi:) prijemnym osvezenim byla i rolicka vince vauhgna (mimochodem pro milovniky bulvaru soucasneho pritele jennifer aniston:)) jedenkrat ovsem bohate staci..(2.3.2006)

 • choze
  **

  Akční scény jsou skvělý (potěšil zejména závěrečný wooovský přestřelkový taneček), zbytek mě ale nudil.(10.2.2006)

 • Tom Hardy
  ***

  Dravá Limanova režie a řada výborných nápadů, ale to vše svázáno v okovech nevyvážených dialogů, jejichž kvalita udává tempo celému filmu. Excelentní momenty střídají unylé pasáže, které se zdají mnohem delší, než jak dlouhé ve skutečnosti jsou. Výborné obsazení, sem tam památná situace a správně říznutá akce, ale chybí větší švih. Nápadů tu byla řada, jejich využití je tak poloviční...(30.8.2006)

 • Flipper
  **

  Naštvatý Brad Pitt vchádza do miestnosti. "Angelina, čo si to zase adoptovala? Nestačia nám už tie deti?" Angelina: "Ako môžeš byť taký krutý, ty si chodíš po filmovačkách a na všetko kašleš" povie Angelina a hodí po Bradovi vázu. Brad: "Takže ty takto!" povie a vyťahuje remeň. Angelina: "Počkaj zlato, veď to je celkom dobrý námet na film..." Brad: Hmm vieš, že aj hej, ale niečo tomu ešte chýba... UŽ VIEM, budeme akože tajný agenti, ktorý sa budú vydávať za niečo iné." Angelina: "Fajn, idem volať dákemu režisérovi."...(29.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace