poster

Mr. & Mrs. Smith

 • USA

  Mr. & Mrs. Smith

 • Slovensko

  Pán a pani Smithovci

Akční / Dobrodružný / Thriller / Romantický

USA, 2005, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  ****

  rozpočet : $110 million tržby celosvetovo : : $478,207,520(9.12.2006)

 • DaViD´82
  ***

  Pitt i Angelina jsou docela dobří. Mají styl, ale navzájem to mezi nimi nefunguje, což u snímku, který na chemii stojí je celkem zásadní problém. Akčnější Válka Roseových se tedy nekoná, byť se to dost snaží. Také je to zbytečně dlouhé, zkrácení by jen pomohlo, obvzláště v rozvláčném úvodu. Akční scény jsou spíše průměrné, celé to tak nějak nezáživně uběhne, nijak extra to nepobaví a ani jako letní oddychový popcorňák to neobstojí. Nebýt Vaugha tak to nestojí tuplem za nic. Potenciál to sice má, ale krom dvou tří scén kde je nějaké pnutí mezi charaktery cítit je to spíše rutinérsky odvedená práce.(24.7.2005)

 • Malarkey
  ****

  Zajímavě pojatá akční komedie, která si nedělá ohledně vztahů v manželství žádné servítky a naopak ukazuje, kam až to může dojít samozřejmě v co nejlepším světle:). Brad Pitt a Angelina Jolie se k sobě náramně hodí a zřejmě to zjistili i oni sami, když se chvíli po uvedení filmu do světa vzali. Řada akčních scén je opravdu pěkně vymyšlena, chvilkama je sice vidět, že dvě titulní role zřejmě nemají šanci umřít a tak nepřátelé do nich perou olova, kterého by se dalo počítat na kila a občas i mezi sebou vystřílejí pár zásobníků, ale co naplat jasné je že láska vždy zvítězí, ať už je na jakýchkoliv frontách. Scéna, kdy Brad Pitt s autem vlítne do křoví a pronese: We have to talk (Musíme si promluvit) je taková zásadní a pro mě nejvtipnější scéna, která se ve filmu objevila.(5.11.2006)

 • Faye
  *****

  Jsem nadšená (možná nejsem zcela objektivní, a je mi to jedno) má to švih, má to šmrnc, má to vtip, trefné dialogy a hlavně sympatickou dvojku Brada Pitta a Angelinu Jolie, které to nejen sluší, ale mezi kterou to jiskří. Mr. & Mrs. Smith jsou „obyčejný“ pár , který se seznámil „před pěti nebo šesti lety“ a na který najednou padla ta „obrovská prázdnota“, které se říká manželství.. naštěstí, se do toho plete ta práce.(8.7.2005)

 • B!shop
  ****

  Tenhle film mel velkej potencial, Liman neni nejakej amater a umi natocit slusnej film a hlavni herci jsou ty nejvetsi hvezdy, navic v trailerech nam predvadel nehoraznou akci a tak je vysledek dost rozporuplnej. V jedny rovine se Liman snazi o neco ve stylu Valky Roseovych, nutno rict, ze s o hodne mene vtipama a mensi lehkosti a v druhe se snazi o akcni film. Problem je, ze na komedii je tu malo vtipu a i kdyz Angelina a Brad nemaj chybu a jejich vzajemne postuchovani je mistama vtipne a chemie mezi nima funguje, presto z toho nic extra vtipnyho neni. A na akcni film tu je desne malo akcnich scen, v podstate jsou tu jen dve poradne - Brad proti Angeline, Brad a Angelina proti spouste nepratel, problem je, ze ackoliv jsou natoceny docela efektivne a zvlast ta druha prestrelka je docela husta, nemaj potrebnej svih. Ne, ze bych se u filmu nudil, ale skouknul jsem ho a za chvily jsem si nemoh poradne vybavit, co se v nem delo.(8.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace