Mr. & Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith

Pán a pani Smithovci

Akční / Dobrodružný / Thriller / Romantický

USA, 2005, 120 min

Pitt i Angelina jsou docela dobří. Mají styl, ale navzájem to mezi nimi nefunguje, což u snímku, který na chemii stojí je celkem zásadní problém. Akčnější Válka Roseových se tedy nekoná, byť se to dost snaží. Také je to zbytečně dlouhé, zkrácení by jen pomohlo, obvzláště v rozvláčném úvodu. Akční scény jsou spíše průměrné, celé to tak nějak nezáživně uběhne, nijak extra to nepobaví a ani jako letní oddychový popcorňák to neobstojí. Nebýt Vaugha tak to nestojí tuplem za nic. Potenciál to sice má, ale krom dvou tří scén kde je nějaké pnutí mezi charaktery cítit je to spíše rutinérsky odvedená práce.(24.7.2005)

Rozpočet $110miliónovTržby USA $186,336,279Tržby Celosvetovo $478,207,520║ Trošku sa to utápa v nesúrodom príbehu ale ako akčná neviazaná zábavka sa to dá stráviť. /videl v kine 2x: 65%/(3.9.2005)

:::::::::::::::::::::: Tak tady se mi Brad Pitt přímo hnusil a Angelina Jolie mě naopak nehorázně vzrušovala. Bohužel ale musím hvězdičku ubrat za start rozpadu manželství Jeniffer Aniston s Bradem. Brade, jsi kokot ! ,-D ::::::::::::::::::::::::::::::(9.12.2007)

Zábavná akční komedie s nadupaným rozpočtem plná efektů a navíc s hvězdným manželským párem Brad Pitt & Angelina Jolie. Ve skutečnosti jsou to Takoví normální zabijáci a že si už povídají jen Pravdivé lži, to zjistí po pěti nebo šesti letech na sezení u psychoterapeuta. Při další akci oba zjistí, že nejsou na společné lodi a začíná Vybíjená. Nájemní vrazi je však spojí dohromady a protože jsou Mr. & Mrs. Smith nejen ve střelbě opravdu dokonalí, hvězdný pár Poslední zůstává. K naleštěné podívané hned tři trailery: http://www.csfd.cz/film/116726-mr-and-mrs-smith/videa/(31.10.2009)

„Zlato, predsa nepôjdeme spať pohádaní...“ Pekné (ale nezaujímavé) telá a vybrúsené akčné scény – čakať od tohto hitu niečo viac, je blbosť. Jolieová & Pitt si užili, Vince Vaughn tiež - a ja? Občas som sa zasmial (večera, počas ktorej hrdinovia aj diváci "niečo tušia"), inokedy uznal, že preceňovaný Doug Liman (AGENT BEZ MINULOSTI) má akciu v krvi (autá, golfové palice, granáty, strelné zbrane, porcelán, päste). Nič viac tam ale príliš nemá. Komerčný úspech tohto akčného sitkomu si vysvetľujem popularitou hereckého obsadenia. Určite nie kvalitou (ktorú nemá, je to nudnejšia jednohubka).(16.5.2006)