poster

Mr. & Mrs. Smith

 • USA

  Mr. & Mrs. Smith

 • Slovensko

  Pán a pani Smithovci

 • Velká Británie

  Mr. & Mrs. Smith

Akční / Dobrodružný / Thriller / Romantický

USA, 2005, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  ***

  Párkrát som sa zasmial a ani akcia nebola taká zlá. Dokonca medzi Angelinou a Bradom to správne iskrí. Film ako celok však veľmi zaujímavý nie je. Milo prekvapilo použitie piesne od skupiny Poison (mám túto skupinu rád). Inak priemer. 50%(20.9.2008)

 • Brouk
  ***

  Angelina je ženská, na kterou se mlsně zadívá drtivá většina mužského pokolení a asi i ženského .-), Brad je taky líbivej týpek, který vrtá pro změnu ženskému pokolení v hlavě, Smithovi jsou oddechová záležitost... žádné drama překvápka,je to prostě jen a jen konzumní záležitost a zábava, což není ani dobře a není to ani špatně, je to prostý fakt. Kdo čeká víc - bude zklamán, kdo čeká konzum bude maximálně spokojen. Já jsem se konzumně a vizuálně uspokojil, ale ve skrytu duše jsem i vzhledem k trailerům a mediální štvanici čekal víc....(7.10.2005)

 • Superpero
  ****

  Zábavné a o zábavu jde přece až v první řadě :-) Brad Pitt a Angelina to zahráli přesně (zvlášť Pitt dělá dobrý ksichty) a u Angeliny by mi klidně stačilo aby jen stála a usmívala se (jakože toho předvede víc). Akce je natočená dobře a ten konec hotový Equilibrium. Vtipné scény se taky podařily, akorát mi tam znatelně chyběl nějakej hlavní hajzl.(2.8.2005)

 • Renton
  *

  Scénář: Simon Kinberg .. Tenhle film je špatný i jako oddechovka. Není totiž vůbec zábavný, tím pádem ještě více vystupují všechny neduhy, klišé a trapnosti. Ústřední dvojíce davy platících diváků přitáhla, ale ve výsledku nijak neoslňuje. Osobně mne tato dvojíce pranic neoslovuje a spíše se stala soustem pro bulvár; vše začalo (jak už Pitt na konci filmu naznačuje ;o) ) nejprve desítkovým sexem a vyústilo zánikem jednoho manželství načež dalo vzniknout jinému.. Brad Pitt je ve filmu celkem sympaťák, sice hraje vlažně, ale role mu sedí. Zato Angelina Jolie je místy hodně mimo a vůbec, jako herečka / žena (zde se budu rozcházet s většinovým názorem) není zdaleka moje gusto na to, abych nad ní slintal a kdoví co ještě, jako davy ostatních.. Žánrově film balancuje mezi komedii a akčním filmem, jenže nefunguje ani v jedné rovině. Na vině je scénář, který je špatný jak po příběhové stránce tak v rádoby vtipných dialozích a manželských potyčkách. Celku nepomáhá ani mdlá režie. Doug Liman, podobně jako v Bourne Identity, opět nezvládá hlavně akční scény, které jsou velmi nepřehledné. Chytá se v jediné části filmu a tou je slušná automobilová honička, jinak se drží ve vodách nudného, omšelého průměru, plného extrémní přehnanosti. Nepomáhají tomu ani nejrůznější technologické vychytávky, protože neukazují nic nového. Kdyby film nekončil stejným záběrem z manželské poradny, jak začínal, ani bych si na to nevzpomněl .. tak rychle snímek vyprchá.(10.4.2006)

 • Boss321
  ***

  Slušný akční snímek o na první pohled spořádané dvojici, ze kterých se vyklubou nájemní vrazi. Brad Pitt a Angelina Jolie byla úžasná volba a jiskření mezi nimi nemá chybu. Do toho několik povedených hlášek a vtipných momentů. Tahle kombinace Války Rooseových a Jamese Bonda na pět není, ale bavil jsem se u toho opravdu dobře.......(5.12.2007)

 • Brad Pitt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace