Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

Lennyanka

Ben Stiller, Vince Vaughn, William Shatner, Chuck Norris, Lance Armstrong a David Hasselhoff v jednom filmu? Vypadá to sice dost bizarně, ale fungovalo to:) Pár vtipů bylo dost vydařených a scény s Chuckem Norrissem, německy pokřikujícím Hasselhoffem a filozofujícím Armstrongem jsou boží. A Stillerův záporák je tak neskutečně přehrávající, narcistické mega hovado, že jsem se musela smát pokaždé, co byl v záběru. A ta závěrečná scéna po titulcích stojí fakt za to: "Well, that's it. Good guy wins. Bad guy loses. Big freakin' surprise. That's the problem with the American cinema: Can't handle any complexity. "Whoa! Don't make me think!"" ()

venca163

Tvl víc předvídatelnej film už jsem dlouho neviděl. Nepamatuju si, že by mě tam cokoliv překvapilo nebo nějak zvlášť pobavilo. Snad kromě překladu nápisu na ceduli "I suck" na lakonickym hlasem přečtený "Jsem hulibrk." Lame postavy s ještě víc lame hlavnim hrdinou v čele. (50%) ()

Looser

Komedie která se u mně zařadí vedle Zoolandera. Trochu zklamání některé věci nedotažené a některé naopak přetažené. Za zmínku stojí David Hasselhof a Chuck Noris. ()

Smileface

Ben Stiller podle mého názoru předvádí ve Vybíjené svou nejlepší komediální roli, která je o to zábavnější, že hraje uplného pošuka. Jinak má film vše, co by měla mít "neintelektuální" komedie. Vtípků je dostatek, absurdní situace se jen hrnou a uvidíte i mnoho zajímavých miniroliček(jejichž aktéry nebudu prozrazovat, ale potěší). Myslím si, že většina z vás se bude bavit stejně tak jako já, tedy líp než u růzhých "holek co to chěj", "kluků co to chěj(popřípadě na snowboardu)" a "prciček". ()

sedm.1

Je pravda,že jsem dal už hooodně ptákovinám,šaškárnám a jiným slátaninám(tohle všechno Vybíjená je!) mnohem větší počet *,ale dal jsem je proto,že to byly ptákoviny,šaškárny a slátaniny,které mi sice nic nedali,ale já se u nich aspoň bavil.Tady se bavit nebylo u čeho.Prostě když někdo někoho našije něčím do koulí,zasmějuse tomu poprví,po druhý možná zvednu koutky,ale potřetí....a po devatenáctý to už tak nějak nevnímám.A když na trefování do koulí je postavenej celej film...ajajaj.O to víc mě mrzí,že tam hraje Vince Vaughn,a hlavně můj superoblíbenec Ben Stiller.Ono je tedy pravda,že se mi nelíbil ani Zoolander,a tyhle dva filmy maj společných víc věcí,ale tohle je fakt už moc.Navíc zrovna nejsem moc velkej zastánce cameavstupů(ikdyž musim souhlasit,že tady Hasselhoff tedy byla trefa!) ()

NALBERTik

Jeeej tak todle byla asi nej ztřeštěná Comedy co sem videl... Ben Stiller neuveritelny vykon, fakt parada. A taky musim zminit tu krasnou rumunskou modelku...to se jen tak nevidí... :D Celkove hodnoceni 4* + 1* za zasraneho Chucka Norrise :DD ()

vincent

Dost priemerna komedia, drziaca sa vsemoznych klise, ktore ani nijako neinovuje. Herecky to tiez nestalo zavela. Vaughn sa tam len prakticky prechadzal, Stiller sa snazil najviac a aj to na filme vydiet, nakolko jeho vystupy su najlepsie. Scena s Amstrongom bola ndmieru zbytocna a stupidna. Pre mna osobne velke sklamanie. Bez Ferella ten Fratpack za vela nestoji. ()

BMAJTZ

Tak tohle byl opravdu bizardni snimek, pripoustim sice ze zde bylo par vtipnych momentu ale jinak neni o co stat. Jenom diky Christine Taylor na kterou se dobre kouka v kuzi i v cemkoli jinem to ma o hvezdu vic jinak by to bylo za jednu a Ben Stiller me opet nepresvedcil o tom ze je dobrym komikem ba naopak. Osobne si myslim ze jedna trapna scenka strida druhou trapnou scenku a tim to asi tak hasne 25%. ()

LadyVader

A opět situaci zachraňující, Chuck Norris! :-D Možná jěstě přehodnotím svůj názor na vybíjenou, kterou jsem fakt nesnášela :-). ()

The Viper

Ben Stiller má talent na sehrání vtipného záporáka, Vince Vaugn jaho tahoun také dobrý a zbytek party jiskřil vtipem. Jedna z nejlepších komedií 21.století. ()

Circumscriptor

Je tu celkom dosť dobrých vtipných scénok, je tu aj stupidný humor Bena Stillera, Chuck Norris, Lance Armstrong a ja neviem ako už mám ďalej pokračovať. Len bohužiaľ, nestačilo. Popravde, od tohto filmu som očakával menej, ale teraz môžem z čistým srdcom povedať, že to má na viac. ()

JADIM

Spočiatku to vyzeralo tak priemerne, ale čím išiel dej ďalej, tým sa mi to páčilo viac a viac. Vynikajúca komédia s koncom plným napätia a veľa nečakaných záverov :) 10/10  ()

Bobek15

Humoristická skupina okolo Bena Stilera, Vinca Vaughna, Willa Farrela, Owena Willsona a iných opäť raz nesklamala a ponúkla nám ďalšiu super komédiu s množstvom vtipných situácií (4* sú na súčastné pomery pre komédiu veľmi dobré hodnotenie...!!!). Film sa pozeral príjemne, nebolo tam nič nasilu (možno až na pár výnimiek), hrala nám do doho dobrá hudba a spríjemňovala nám to pekná Christine Taylor! Niet čo dodať! (a situácie s Davidom Hasselhoffom, Lancom Armstrongom a Chuckom Norrisom boli fakt SUPER...ako vystrihnuté zo South parku!!!...proste také odveci) ()

BluT

Neskutečnej film. Pár naprosto legendárních scén, který mě rozesmějou po každý. A jelikož byl tohle na starym kompu jeden z mála staženejch filmů, co jsem tam měl, tak ho znám dost nazpamět. ()

Red Meat

Nedovedu si představit, že by se v rámci žánru dal podobný film natočit ještě lépe. Mimochodem, jak už tu zřejmě bylo řečeno několikrát, závěrečné "Fucking Chuck Norris" patří na první příčky hitparády nejlepších hlášek všech dob! ()

Devadesát Dva

(Ne)úmyslně přehrávající Ben Stiller zde předvedl dozajista nejúchvatnější výkon své kariéry a je to právě on, kdo od začátku do konce drží film ve vodách nadprůměru - a to nechci nijak shazovat zbytek ansáblu. I přes svůj klasický, až klišoidně komediální vzhled ala "na jedno podívání" je Vybíjená jedna z mých nejoblíbenějších komedií. Opravdu velmi zajímavá vyjímka mezi těmi desítkami dnešních patlanin, nechápu proč tady ten koncept působil jako nějaká nadsázka, prostě to fungovalo, v tom bodě, kde dnes těch sto komedií stejnýho konceptu, co se ročně natočí, nefungují. V žánru silný nadprůměr. Dnes už zcela kultovní věc. ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)