Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

walkingdead

Je to trochu (chci říct hodně) dovedené do absurdna, ale v podstatě tenhle film ukazuje, jak jsou v USA brány všechny kolektivní sporty - v první řadě jako show. Zajímavé cameo Davida Hasselhoffa nebo Lance Armstronga (divím se, že toho později nevystřihli - nebo jsem viděl nějakou zastaralou verzi?:)) Každopádně by se mělo i pozdějším generacím navždy připomínat, že nebýt Chucka Norrise, nikdy by ten pohár nevyhráli:-) ()

Metalicum

Co dodat? Hlášky skvělé, zábava jednoduchá a vstřícná. Oproti jiným americkým komediím je Dodgeball až nebývale vkusný film (!! V rámci porovnání!!). Fóry nepobuřují a zároveň nemáte nutkání se každých 5 minut chytat za hlavu a proklínat scénáristy. Dal bych 70% ale hláška Armstronga : „Na co umíráte že nemůžete do finále?“ dává filmu jěště 10% navíc .. 80% ... ----> Po několikátém dalším zhlédnutí musím přidat pátou *. Nic lepšího v žánru "přiblblých komedii" prostě není ()

habertek

Taková průměrná/ nadprůměrná/ podprůměrná komedie:D Ani nevím co z toho vybrat, ale bavil jsem se a to je hlavní ne? Stiller si neustále drží tempo a ten jeho image v tomhle filmu...už ten samotný je fakt směšný...65% ()

kubilov

Neuvěřitelná ptákovina, která je ale nehorázně vtipná! Chuck Norris, David Hasselhoff a Lance Armstrong mají perfektní camea, ale celému filmu kraluje neskutečně se pitvořící a ztrapňující se Ben Stiller. ()

pekas

Po shlédnutí tohohle filmu mám chuť si tenhle druh sportu hned zkusit. Jenže u nás se hraje trochu jinak a v dospělém věku by se zřejmě dost těžko sháněli parťáci. Jinak je to takový laskavý film, co pohladí na duši a namlouvá nám, že i Ti hodní můžou vítězit. Tak tomu budeme věřit u užijem si to. 78% ()

Blenny

Slabší tři. Nevím jestli je to nejlepší vizitka tohohle filmu, ale narozdíl od Fotr je lotr nebo Zoolander jsem se asi třikrát zasmál a ani jednou jsem se u toho nestyděl. Stiller si pro mne vybral nejsilnější chvilku v nepřekonatelné Tropické bouři, kterou mám mimořádně rád. V ostatních filmech se už jenom více nebo méně snesitelně pitvoří. Tohle patřilo k těm snesitelnějším kouskům. Jednou stačilo. ()

knihovna

Nádherně praštěnej film. Spousta gagů, parodie na každý film, kde parta lůzrů dosáhne vrcholu. Scéna s klíčema skvělá, David H. nádherně seřve německý mužstvo, Ben Stiller a jeho Cobry na zabití a samozřejmě Chuck Norris. Jen mi tam trochu štval ten poučnej komentář Lence Amstronga, do takovéto uchylárny se to nějak nehodilo. Přesto za pět. ()

Renie42

Nemělo to chybu, bylo to hustý :-D. A ta kobliha a bradavky. "Já věděl, že je lesba." "Ne, bisexuálka." A zprvu jsem nepochopila tu vybíjenou, já jsem to hrála trochu jinak, ale je asi několik způsobů. ()

PAVLIS

V televizi lepší než v kině, párkrát jsem se zasmál, párkrát kroutil hlavou a samotný nápad s vybíjenou dává filmu lehký punc výjimečnosti a vzpomenul jsem si na základku, jinak jde ale o celkem standartní oddychovku. ()

ostravak30

Další z výjimečných případů, kdy se s většinou neshodnu. Film Vybíjená balancuje na velmi tenké hranici naprosté podprůměrnosti a nezábavnosti. Vůbec mě nepřesvědčil scénář, který je silně podprůměrný. Navíc Vince Vaughna nepovažuji za nějakého kvalitního herce a upřímně se mi líbil snad jen v Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny. Neexceluje ani Ben Stiller, ale protože vím, že je to skvělý herec, tak si myslím, že to je právě nepovedeným scénářem. Zaangažování Davida Hasselhoffa či Chucka Norrise je sice věc zajímavá nicméně pouze propagační. Nepovedla se hudba, příběh je strašně chabý a upřímně jsem našel pouze několik věcí, kterým bylo možno se zasmát. Ostatní spíše působilo jako poněkud trapný pokus o humor. Pár věcí jsem tam ale k zasmání našel, k tomu krásná a sympatická Christine Taylor a jsou z toho tři hvězdy. Ale že se jedná o komedii balancující na hraně podpůrměrnosti...na tom trvám! ()

Gamekeeper77

Ve vybice jsem coby školák dost vynikal, ale většinou jsme hráli "divokou", což byl mnohem větší masakr a nás, těch pár "alfavybíječů "i podstatně víc bavila ;-). Celkem slušná ujetina s nespoutaným Stillerem a velkou spoustou hodně vtipných momentů Vás taky určitě nudit nebude. Tedy pokud máte alespoň průměrně vyvinutý smysl pro tenhle lehce vyšinutý humor. 80%. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,7/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 70%, Audience Score - 76% | FDb.cz - 70.5% | Přihlouplá americká ptákovina, ALE tak neuvěřitelně zábavná a vtipná, že prostě nemůžeme jinak...... U spousty scén jsme chytali záchvaty smíchu (nejvíce se líbil nástup trenéra vybíjené, či černobílá nahrávka s Hankem Azariou) + zábavný a napínavý turnaj. Ani několik trapných scén a příšerný Ben Stiller tu zábavnost nevykompenzují, ať už se snaží, jak chtějí. A Chuck Norris ("Posranej Chuck Norris" - White Goodman) jako třešnička na tomto nezdravém, ale neskutečně dobrém dortu ;-) 75% ()

cinema_cz

Všechen ten absurdní pubertální humor je nám předkládán s maximálním hereckým nasazením a bez jediného odlehčujícího mrknutí "my víme, že je to všechno blbost". 80 % (František Fuka, Ci 10/2004, str. 79) ()

marek29

Vtipná komedie.. To se málokdy dá říct. Za mě palec hore a to i za příjemný poměr prsa/min i počet kultovních hvězd v hlavních rolích. ()

PlysovyMacko

Stiller si robi srandu z fitnessu.  Celý film som sa smiala nahlas, fantastické fory. Nevedela som, že v Amerike hrajú vybijanu, ja som to hrala na zakladke. Stiller hra totálneho magora, čo masturbuje s pizzou a Vince je pohodak a flegmatik. Vydarená sibnuta komedia. ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)