Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

Durdas

Velmi dobrá a svižná komedie se sportovními momenty, které zaujmou a mají říz a šťávu díky samotné vybíjené. Film opravdu srší vtipem a v nečekaný moment se vytasí s hvězdou největšího kalibru (např. Chuck Norris). Byl jsem opravdu velmi mile překvapen. :-) ()

Kokutek odpad!

Buzerantská komedie pro buzeranty a o buzerantským sportu. A není to tím, že bych někdy dostal míčem do ksichtu. ()

klarajaja

Zábavná komedie s hláškami, které se staly legendárními ("Díky, Chucku Norrisi" .. "Asi jsem si ublinkla" atd..) . Herecké obsazení se opravdu povedlo, ale co si budeme povídat.. Ben Stiller jako odpudivý slizoun tomu dává grády.:) 80% :) ()

Drozdo57

Vinceho Vaughna ako komedianta nemám skoro tak rád ako Bena Stillera. Bena Stillera nemám rád skoro rovnako ako Adama Sandlera. A Adama Sandlera NAOZAJ nemám rád. ()

TonyHawk94

Za 3*. Komédia to pohodová s hviezdnym obsadením a vynikajúcimi cameo-postavami (potešil Chuck Norris a David Hasselhoff s nemeckým tímom :D). Príbeh taký tuctový a v pohode, ale ničím neohúril. Vince Vaughn mal už o dosť lepšie roly (Nesvatbovi, Stážisti), Ben Stiller zase hral neuveriteľného vola, ktorý mi liezol na nervy (potitulková scéna mi vtipná neprišla, skôr mi pripadala dosť smutná, ale možno som nebol v správnom psychickom rozpoložení), na druhej strane ale, jeho úloha záporáka stála za to :). Suma summarum - naozaj pohodová komédia na nedeľné poobedné popoludnie, pri ktorom nepotrebujete rozmýšľať a dobre si oddýchnete. ()

AVP

Zoolanderovi na chuť jsem přišel až po třetím shlednutí. Tohle mě ovšem maximálně dostalo díky skvělému humoru bez fekálií, skvělým narážkám a hlavně Stillerovi. Prostě to funguje, člověk se směje a vůbec mu nevadí že filmu o vybíjené :) Jděte do toho... ()

Piškot

Vcelku nenáročná, ale velice příjemná komedie. Kdyby vám vadil jednodušší příběh, tak ho naprosto převálcuje excelentní výkon Bena Stillera. Koukněte se na to už kvůli němu. ()

Gormie

Dobrý nápd, špatný scénář. Stiller hraje výbornou postavu, napodobení profesionálního sportu je super (znělky, dresy, hřiště, ...), dvě cameo role mě fakt pobavily (Chuck & David). Ale celkově jsem se moc nezasmál. Proč musí být v každé komedii vtipy typu "piju vlastní moč, protože je sterilní a chutná mi"? Proboha proč?! ()

Amenity_K

Opravdová ptákovina, u které jsem se ale zasmála mnohem více než u nějakých rádoby zabavných a inteligentích komedií. THANK YOU CHUCK NORRIS! ()

Muso

Zručne natočená svižná komédia ktorej kraľuje postava vyšinutého náckovského trénera Goodmana (Ben Stiller) a poteší aj cameo D.Hasselhoffa, Lance Armstronga a Ch.Norrisa. Pokiaľ máte záuem o kvalitnú komédiu běžte do tohto na plný koule! Na záver len: I won that tournament! Fucking Chuck Norris :-) ()

Jamall

Velmi kvalitní a stylová Stillerovka.Skvělí Stiller a Vaughn + výborná camea + hláškující trenér.Ideální recept na jednu z mých nejoblíbenějších komedií.Palec nahoru ;) ( PS: ,,Díky Chucku Norrisi!" ) ()

Sonick

Naprosto absurdně ulítlá a vtipná komedie, která sice zane trochu rozpačitě, ale jak se pomalu rozjíždí, tak ke konci je k nezastavení. Hvězdičky za Bena Stillera, němce, hopery, toho mladýho komentátora a Chucka Norrise, kterej mě rozbrečel. "Fuckin Chuck". ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)