Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

Motherlovebone

Když se vyhneš klíči, vyhneš se i míči! Dělejte, i v těch mejch trenkách to lítá líp. A mnoho dalších životních pravd a postřehů ()

ardeas

Nie, proste nie, tento typ humoru a príbehov nemusím. A keď k tomu ešte pridáte Vaughna a Stillera, ktorých naozaj nemusím, je to ťažko stráviteľná porcia, chvalabohu že som to videla len raz aj to v tv :) Ale tak určite to má svoj okruh ked sa drží v červených číslach na čsfd. ()

lepinla792

Tak pres vady, ktery maj filmy tohohle typu, a ktery se odehravaj nekde v druhe pulce filmy, a to jsou jasne nalajnovany zvraty od vitezstvi, pres prohry zpatky a pak uz k definitivnimu a velkolepemu vitezstvi, je to dobrej film. Krome popsanyho, ten zbytek je riznej a zabavnej. ()

soukyd33

Bavilo mě to až ke konci. Celý film je o nenávisti a vztazích. Peníze jsou tu také v hlavní roli. Tento druh filmu asi moc nechápu. Poznámka: Dopředu už víte, jak to skončí. Hvězdiček 2 ()

Iroquois

Docela zábavná hovadina ala Kokosy při vybice. Kdo hrál někdy vybiku (skoro každý), tak o "realističnosti" filmem ukázaných vybíjení ví své, ale to hlavní se ve filmu děje mimo hřiště. A to je občas slušná prča. ()

FuLister

Praštěnost, ale dobrým způsobem. Je to vtipný, trochu úchylný a prdlý a navíc je tam Chuck Norris. No to prostě nemůže být špatný. ()

ondra.p

Skvělá komedie o sportu, který nikoho nebaví a přesto je z toho pořádné drama. Super vtipy, vtipné postavy a happyend. To je to, co chci od komedie. Na Vybíjenou se vždycky podívám rád. 100% ()

motyka52

Jinou ambici než pobavit, to nemá, ale za tímhle cílem si to jde na plný koule a daří se to. Někdy se u toho sice možná budete cítit trochu trapně, ale stejně se budete smát. ()

spaiky

Už dlouho jsem se u žádné komedie takhle dobře nepobavil + Ben Stiller je skvělý + David Hasselhof jako německý trenér :) ()

Breaker

Vybíjená? Proč ne:) Nejvýstřednější postavou je rozhodně Stiller a díky němu je to celé pořádně ujeté ... a v momentě, kdy se tam objevil Hasselhoff a Norris, jsem už byl tak ujetej ... že jsem potřeboval Lancovu rozpravu, abych se vrátil zpět na zem (a má pravdu) ... dost ujetá komedie, která mě ale dostala .... ()

BOZDA

Pokud chcete vypnout mozek a nad ničím nepřemýšlet: SQELA volba. Pokud ale budete při smyslech radši počkejte až nebudete. Ben je ale špica! ()

maart

Na základe CSFD som očakaval viac ale nie je to teda bohviečo, je to tak na 50%. Uletená vtákovina ale Ben Stiller má aj lepšie komédie a Vince Vaughn sa mi tam akosi nehodil. Zabavíte sa ale za brucho sa chytať asi nebudete. ()

CrazyWolf

Tak tomu říkám komedie! Při sledování jsem musel několikrát zastavit DVD, abych se trošičku vzpamatoval, protože mě od smíchu chytaly křeče. Kdyby se hodnotilo množství smíchu, dal bych tomu šest hvězdiček. ()

Painer

Běž do toho na plný koule...tak jsem šel...dlouho...a koule mi to vážně urvalo. Do teď nemůžu zapomenout na vyžranýho Stillera...posledních 20 vteřin celého filmu musí uzemnit každého s alespoň špetkou smyslu pro humor. ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)