Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

Tygrys

Téhle komedii nechybí fakt nic, je to ještě o chloupek lepší než Zoolander, skvělé cameo si tady střihnul Lance Armstrong, potěšil taky David Hasselhoff a samozřejmě Chuck Norris. V Dodgeballu je ten nejvtipnější instruktážní filmek kde vysvětlují pravidla vybíjené. (dáč, dak, dip, div end... dáč). A taky už vím že přeběhnout dálnici v dopravní špičce je z 90% o psychice. Paráda :D ()

Chrysopras

Při prvnim hodnocení jsem se hodně utnul (**), jelikož jsem to viděl někde od půlky a vůbec se nechytil. Tentokrát jsem se prakticky nechtěně dostal ke sledování od začátku a byl jsem velmi příjemně překvapen. Ben si střihl neskutečnou figuru :-) Chuck Norris RULLEEEZZZ ()

Vessper

Je to strašný, ale ne zas tolik a má to pár světlých momentů, díky kterým si dvě hvězdy s odřenýma ušima zaslouží. ()

Kosmik

Po pomalejším a při druhém zhlédnutí trochu nudnějším rozjezdu přichází velkolepý nářez i s lehce parodickými prvky na jiné filmy, třeba Star Wars, při kterém má divák občas problém s dýcháním. ()

SonG

Výborně ztřeštěně výborná komedie, která má sice své slabé chviličky, ale hlášky a scény daného sportu jsou opravdu skvělé. ()

maverick10

Samoucelna, jednoducha primitivni podivana, naservirovana na ucebnici klise. Čitelnost a primitivni linie pribehu je k uzoufani nudna. Veskera zabava spocivala ve schytavani ran micem do citlivych mist a obliceje a ve schopnosti Bena Stillera udelat ze sebe trotla. Lacina vonavka s hezkym obalem, ale obsahem kuního potu. Vim ze timto hodnocenim zklamu ocekavani jednoho cloveka a rad bych, aby se mi to libilo, (predem se Ti za to omlouvam) ovsem radeji bych strcil hlavu do pytle cementu, nez civet znovu na tuhle bezduchou patlaninu. Ovsem jednu vec vypichnout musim: Bozsky Chuck "me nezabijes" Norris, nesmrtelny David "mam tesny cerveny plavky" Hasselhoff a kapitan William "kde je Spok" Shatner . Skoda, mohlo jich tam byt i vic . . . ()

Lord.Jim

Bože, to teda byla vynikající ptákovina. Ben jako totální kreten byl naprosto k sežrání, celý to bylo tak bezvadně nablblý. Jen ta vybíjená měla nějaký divný pravidla :-) ()

Fíla

Šílená a dost ulítlá komedie se strašným Stillerem. Myslím tím, ve strašné roli buzíka. Je to tak šílené, že to není ani perfektní, ale ani hrozné. Myslím, že jsem zvolil zlatou střední cestu. ()

lekr

Neuvěřitelně zábavná blbina u které se pokaždé spolehlivě odreaguju!! Námět v podstatě přináší jen novou variaci na staré téma, co se stane, když banda nováčků začně z finančních důvodů hrát sport, kterému ani za mák nerozumí, ale díky skvělému scénáři a výborným hereckým výkonům Vince Vaughna a Benna Stillera je to vskutku nářez, na který se můžu dívat pořád dokola!! ()

SallyZen

Ano! tento film je originální a to se mi líbí. Díky Thurbere, díky Chucku Norrisi, díky Mr.Chelsea. Tento film vnesl do sportovních filmů nového ducha. Vidím tu především, že film se dá natočit i o sportu, který není tak rozšířený. Zaujalo mě, že si Vaughn ze Stillerem vyměnili role klaďase a záporáka z filmu Starsky a Hutch. a musím říct, že Stiller se mi zamlouvá spíše jako záporák než klaďás a naopak i u Vaughna. Ve vedlejších rolích skvělý Justin Long. a nakonec --> nejlepší tým byl stejně Blitzkrieg s Haselhoffem..:D ()

Jonash87

Vděčná komedie, která sice není na čistý čtyři hvězdy, ale přesto zaručeně pobaví. Ben Stiller standardně dobrý a Vince Vaughn, kterého zrovna dvakrát nemusím, neboť mi přijde, že má jen jeden výraz, je zde v pohodě. Zápletka a rozuzlení sice není zrovna originální, ale tohle je jeden z mála případů, u něhož to nevadí. A mini-role Chucka Norrise, Davida Hasselhoffa a Lenca Armstronga potěšily. ()

Martin741

Moj prvy film od rezisera Rawson Marshall Thurbera a hned sympaticka komedia. Komedia, v ktorej sa vynimocne US styl humoru konecne priblizil tomu europskemu ponatiu, takze sa da vo velkom smiat. Plus herci ako Vince Vaughn /Psycho 1998/, Christine Krajcirka, Ben Styller a Justin Long /Jeepers Creepers 1/. Male rolicky Chucka Norrisa /Braddock/ a Hasselhoffa su vhodnym osviezenim filmu. 76 % ()

rakovnik

Ulítlá bláznivá komedie, na klasickém pohádkovém schématu - když splníš úkol, dostaneš princeznu a půl království. Prim hrají údery míče do různých částí těla. Dobře jsem se pobavil, mnohokrát se smál, míra nevkusu byla přijatelná a roličky Hasselhofa a Norrise potěšily. ()

xjane

Párkrát jsem se zasmála, ale většina filmu je nudná a chvílemi až trapná:( Benna Stillera prostě nemusim, zvlášť v tak otravné roli... 40% ()

Petoss1

Dobrá, dobrá komédia aj keď ma to už ku koncu nudilo ale keď som to videl prvýkrať fakt som bol milo prekvapený. No reprízy už nechcem vidieť 70% ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)