Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

PavelVanekArt

Je to bizár a to já rád. Pravděpodobně největší koncentrace cameo rolí v 90 minutové stopáži, Vaughn co má na háku, narcistický Stiller a Chuck Norris. Taková tuctová bizarní komedie, kde chápu, když to někdo považuje za hovno. Má pravdu, ale některý hovna nesmrdí tolik a tohle je jedním z nich. 4* a.k.a 75% ()

emo

Stiller ma už fakt nudí. Vkuse hrá rovnakých magorov a a ľudia mu to žerú. Nebyť Hasselhoffa, tak sa asi poriadne nezasmejem... Stiller si zopakoval trénera v odtučňovacom tábore. ()

dr.fish

Přiznám se, že jsem se zasmál asi třikrát. Oba herce mám celkem rád. Miluju parodie, ale tohle parodie není. Opravdu mám smysl pro humor. Ale tohle jsem opravdu nepochopil. Co tím jako chtěl básník říct? ()

Googlak

Vynikajúca komédia,...Ben Stller to zahral skvele, ... tato rola mu brutálne sadla, ... Houlihan bol "skvely" tréner, ... Hlavne vtedy keď po nich hádzal to náradie :-), ... Vaughn v úlohe záchrancu svojich kamarátov + kočka lesba (teda bisexuálka +pirát Steve :-)(Šek postačí? Možná si budete muset počkat do konce měsíce. Budu to muset převést z jiných fondů. Tu charitu to zabolí.:-) ()

Icefist

Tohle je pro mě srdcová záležitost. Vince Vaughn má malou tělocvičnu, jejíž pravidelnými návštěvníky jsou jeden exot vedle druhého. Konkurentem je mu extra zákeřný majitel obrovského fitness centra Ben Stiller. První jmenovaný má však finanční potíže a jako poslední možnost záchrany, jak vydělat dost peněz, se zdá výhra v turnaji ve vybíjené. Děj už nebudu dále rozebírat, ale připravte se na neskutečné množství vtipných situací a geniálních hlášek. Alespoň já se řezal od začátku až do konce. Update: viděno nespočetněkrát, zvednuto na absolutorium. 100 % Oblíbená část- postřehy spolukomentátora a specielně jeho výstup po oznámení potenciální kontumace ve finále ()

c.tucker

Tohle je komedie jak má být, plná neskutečných hlášek a výborných a dobře zpracovaných vtipů. Camea Lance Armstronga, Chucka Norrise a Davida Hasselhoffa jsou brilantní a k popukání. Ale hlavně jsem se dokonale bavil u hlášek komentátorů: - "Normální chlapi nemají dostatek hráčů, a proto kontumačně prohráli." - "To je odvážná strategie, uvidíme jestli se jim vyplatí." ()

campix

Naprosto dokonalá oddychová a velmi zábavná komedie. Sice podle klasického tématu - několik looserů, které co nevidět zhltne zlo a oni mají jednu jedinou šanci jak to zvrátit a samozřejmě uspějí. Sice klišé na klišé, ale je to neskutečná zábava s dokonalými vtípky, které si pamatuji ještě několik let po shlédnutí. Stiller je super a celkově jsem se královsky bavil. Víc takovýchto komedií bez fekálního humoru typu Sandler nebo Cohen . ()

Iwus.ka

Chystá se souboj století a ne ledajaký. Tohle je vybíjená, velice tvrdá míčová hra určená jen pro odvážlivce. Čistě testosteronová záležitost. Nezbývá tedy, než představit soutěžní týmy. Ten první zastupuje sympatický majitel upadající posilovny s pár pravidelně ji navštěvujícíma retardama. Ani oni neoddálí její krach. Zato druhý tým je téměř hvězdný. V jeho čele velice ambiciózní majitel mediálně známé posilovny, který velice rád upozorňuje na své přirození. Je obklopen samými svalnatci a jednou, za ně snadno zaměnitelnou buchtou. Aspoň doufám, že je to ONA. Takže vzhůru do boje a je jen na vás, komu budete více fandit. Každopádně zábavné je to velmi. ()

otík

První dvě třetiny této povedené komedie jsou až neuvěřitelně vtipné, což je sice velká zásluha netradičně komicky záporného Bena Stillera, ale také skvělého scénáře, výběru herců i režie. Taky jsou zde vysvětlena pravidla americké vybíjené, což není vůbec špatná hra. Takže jednak poučný, jednak sportovní, ale hlavně perfektně zábavný film. A co potěší jsou cameo role velkých es (obzvlášť hitlerovský David Hassellhoff je famózní). ()

Slavníkovec

Vince Vaughn, v hlavní roli nevýrazný, Ben Stiller ho absolutně herecky zastínil. A teď naše hymna: Eins, zwei, drei Hasselhoff!!! ()

tomeek

Toto byl opravdový průměr. (edit:12.2.2013): obzvláště scéna s Lensem Armstrongem o dřině a dosažených úspěších je dnes po jeho přiznání k dopingu velice úsměvná :) ()

zeldinho

Pecka. Smál jsem se od začátku do konce. Obyčejnej chlap Vince Vaughn funguje a Ben Stiller jako namyšlenej frajer a liliput White Goodman jakbysmet. Vybíjenou žeru, vtipy jsou jednoduché, ale úderné. Film jsem viděl jak v originále, tak ve 2 verzích českého dabingu, a musím říct, že první český dabing snad originál ještě překonal. Aktualizace: V nedávné době jsem zhlédnul Millerovi na tripu (We're the Millers) a říkal jsem si, že je to snad ještě lepší komedie než Vybíjená (Dodgeball). A ejhle, kouknu na režiséry a co nevidím. Opravdu děkuju, Mr. Thurbere, protože jestli smích opravdu léčí, prodloužil jste mi život o pěkných pár minut....90% ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)