O Rozárce a zakletém králi (TV film)

Pohádka

Zvuk:

Hugo Markes

Scénografie:

Ivo Houf

Něco jako Herzova Panna a Netvor, zasazené ovšem do tradičních pohádkových kulis s moc pěknou hudbou Vadima Petrova a hlavně "přístupné" dětem, což se o skvělé, ovšem strašidelné Herzově verzi nedá říct. Netvorův měkký hlas a příjemně pohádkový vzhled Veroniky Freimanové to vše v kombinaci s pohodovými kulisami přináší poklidnou dobrou pohádku.(29.8.2012)

"Kdybyste věděl, tatínku, jak se mi stýskalo po pořádné práci.." ;)(27.2.2016)

Po trosicku rozpacitem zacatku, jsem to nakonec dokoukal s radosti. Televizne zpracovana pohadka ala "panna a netvor". Veronika F. za andelskou zenu, Svandova za potvoru (klasika). Pekne...(21.12.2013)

Kdyby se ze zvířete vyloupl někdo jiný než Ivan Vyskočil, dala bych čtyři. Protože je ale pro mě tolik důležitá hlavní dvojice v pohádkách, a tady na mě působila jen její polovina, velmi roztomilá Veronika Freimanová, přes tři hvězdičky se chtě nechtě nemůžu dostat.(29.4.2011)

Panna a netvor je sice jen jedna, všechny dosavadní u nás natočené variace tohoto příběhu (vedle zmíněné též Kráska a zvíře se Šulcovou a Klemem) ale dopadly dobře.(16.8.2015)