• CageDepp
  ****

  Přišlo mi to daleko lepší než Ikarův pád. Hlavně dějově to bylo lepší a Vlastimil Brodský to zahrál dost věrohodně, jako kdyby byl alkoholik se vším všudy. A Zedniček ten tam byl jenom na okrasu, protože od pohledu abstinent. Ve Fendrychovi jsem se trochu viděl taky bych nutil dát si sklenku.(11.11.2011)

 • LiVentura
  *****

  Drsné drama o osudu jednoho ztraceného utopeného v alkoholu..Skvělý Menšík a Brodský.(28.7.2008)

 • NinonL
  *****

  Nevím, kdo zde byl lepší, jestli Vladimír Menšík nebo Vlastimil Brodský. Role věčného našeptávače a svůdce mu sedla dokonale a při jeho větách běhá po zádech mráz.(20.8.2012)

 • nascendi
  ****

  Tažní ptáci ma oslovili výraznejšie, ako Ikarův pád. Zmizli postavy (Rázlová a spol.), ktoré dej neposúvali a namiesto nich pribudol Brodský, ako dôstojný protihráč Menšíka a Radovan Lukavský, aby aspoň niekto bol kladnou postavou. Řanda rozvinul svojho záporáka a Somr si strihol predobraz Hujera. Pribudlo dramatickosti a konfliktov, ktoré z tejto druhej časti vytvorili veľmi dobre sledovateľný a zaujímavý televízny počin, ktorý sa k predtým zmieňovanému Stratenému víkendu priblížil na dohmat.(20.12.2015)

 • dobytek
  ****

  Tak tohle pokračování se mi líbilo teda víc než Ikarův pád. Aspoň jsem se podíval, kde jednoho dne skončim. Na takovym pokoji s Menšíkem, Brodskym, Somrem, Cupákem a Zedníčkem bych to docela bral :-)(11.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace