• CageDepp
  ****

  Přišlo mi to daleko lepší než Ikarův pád. Hlavně dějově to bylo lepší a Vlastimil Brodský to zahrál dost věrohodně, jako kdyby byl alkoholik se vším všudy. A Zedniček ten tam byl jenom na okrasu, protože od pohledu abstinent. Ve Fendrychovi jsem se trochu viděl taky bych nutil dát si sklenku.(11.11.2011)

 • Kulmon
  ****

  Film Tažní ptáci na mne nezapůsobil tolik jako Ikarův pád. I tak se však jedná o naprostý vrchol naší televizní tvorby. Jak by ne, spojení Filip x Hubač je zárukou kvality. A to nemluvím o hereckém mistrovství Vladimíra Menšíka či Vlastimila Brodského.(27.7.2011)

 • LiVentura
  *****

  Drsné drama o osudu jednoho ztraceného utopeného v alkoholu..Skvělý Menšík a Brodský.(28.7.2008)

 • blackrain
  *****

  Vzhledem k tomu, že panu Menšíkovi diktoval sám osud, tak nemohl zahrát špatně. Tenhle film jenom dokazuje jeho velké mistrovství, i když většina lidí ho bude stále vidět jako skvělého baviče při estrádních vystoupeních a nejrůznějších silvestrovských pořadech, protože tady byl bezkonkurenční.(28.5.2010)

 • stration
  *****

  Opět perfektní pokračování Ikarova pádu. Vynikající i Vlastimil Brodský.(17.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace