Stejně skvělý scénář jako v případě Ikarova pádu. Vladimíru Menšíkovi přibyl další herecký partner v podobě Vlastimila Brodského. Další herecký koncert.(21.7.2003)

Stejně dobrý a kvalitní jako ,,Tažní ptáci",(21.5.2014)

Přišlo mi to daleko lepší než Ikarův pád. Hlavně dějově to bylo lepší a Vlastimil Brodský to zahrál dost věrohodně, jako kdyby byl alkoholik se vším všudy. A Zedniček ten tam byl jenom na okrasu, protože od pohledu abstinent. Ve Fendrychovi jsem se trochu viděl taky bych nutil dát si sklenku.(11.11.2011)

To není film, to je lahůdka ! Díky, pane Františku FILIPE. Je to problém i neštěstí mnoha rodin.(19.12.2007)

Menšík potvrdil, že dokáže nejen pobavit, ale zvládnout dost náročnou roli. Silný příběh, výborní herci.(16.12.2008)

• - Pri natáčaní sa herec Vladimír Menšík (pianista Kára) zavrel na toalete a odmietal sa ďalej na filme podieľať. Urobilo sa mu zle a kolaboval. (Raccoon.city)

• - Za roli alkoholika Fendrycha získal Vlastimil Brodský v roce 1984 na mezinárodním festivalu televizní tvorby v Monte Carlu Zlatou nymfu v kategorii nejlepší mužský herecký výkon. (contrastic)