Ruiny

Thriller podle knihy amerického autora Scotta Smithe, který sám napsal i scénář.  Parta Američanů tráví dovolenou v mexickém letovisku. Po několika nudných dnech strávených především na pláži popíjením tequily se seznámí s Němcem Mathiasem, jehož bratr se vydal do džungle na archeologickou výpravu a od té doby o sobě nedal vědět. Dostanou nápad a vypraví se do džungle zjistit, co se stalo. Zde se dostanou až k tajemnému pahorku, střeženému obyvateli nedaleké mayské vesnice. Jakmile na pahorek porostlý divnými liánami vstoupí, Mayové je pod hrozbou zabití odmítnou z pahorku pustit. Zdá se, že na pahorku je přítomno cosi starobylého, tajemného, toužícího po krvi... Netrvá to dlouho a první z nich zemře... Zachrání se zbytek ze spárů podivné kletby? (Sofia)

BStone

Výborný, solidně zahraný, působivý horor. Scénář psal autor knižní předlohy a zajímavě jej pozměnil i když celkově to filmu neuškodilo. Škoda jen, že rejža vynechal závěrečnou scénu(DVD), to byla ta pomyslná třešnička na dortu. 70% ()

Beliel

Film mě bavil od první do poslední minuty. A nebylo k tomu zapotřebí zabít stovku lidí a prolít hektolitry krve. Film si od začátku krásně hraje s napětím a je zasazen do pěkného prostředí. Hlavní herci se chovají zcela přirozeně a po většinu času se snaží s chladnou hlavou řešit situace logicky a po zralé úvaze. Lezoucí rostlinka příliš hrůzy nenahání, ale o to se stará atmosféra kolem. Velmi milé překvapení. Mám rád horory, kde se atmosféra buduje od začátku bez zbytečné omáčky okolo a jde se rovnou na věc a toho se mi tady dostalo a proto dávám vysoké hodnocení! ()

Scott67

Pěkná práce ! Příjemné překvapení. Naposled jsem byl takto příjemně překvapen filmem Kosti a skalp. Toto je trochu jiný žánr. Čekal jsem typické béčko. Nekonalo se. Koukatelné. A za Lauru přidávám ještě jednu hvězdu. ()

TylerD.

Další horor typu mladé partičce se zvrtne výlet mě zaujal 60% hodnocením. Ale bohužel, pro mě zapadl do dvou hvězd jako většina jeho brášků. Štvaly mě zbytečné, rádoby dramat(urg)ické diskuze o rozhodování nad věcmi, které měly jen jediné možné, správné řešení. Na druhém místě zbytečné potoky krve. A třetí i když možná nejdůležitější - nevysvětlená záhada kolem... no té věci, abych nespoileroval. Vysvětluju si to klasicky tím, že se to tvůrcům nechtělo vymýšlet. Přikoupit kýbl kečupu je přece snadnější. No jak myslíte, pro mě je to tím totiž o 20 % horší než aktuální hodnocení. ()

Edge_666 odpad!

Předpokládám, že ti, co hodnotí 2+ jsou kategorie 25- a nepoznali, co je dobrý horor nebo thriler.Tento film je kombinací Adéla ještě nevečeřela (rostlina) a ranných dílů Akta X (červ). Postavy se chovají naprosto nesmyslně. S nikým necítíte. Na konci si přejete, aby už, kurva, všichni chcípli. ()

gggggg

Celkom podpriemerný rozbeh na štýl Pach krve, ale potom sa to trošku vylepšilo zaujímavou zápletkou. Bolo to síce na hrane reality, ale postavy dokázali triezvo premýšľať a nakoniec to malo pekný a zaujímavý záver, ku ktorému ešte mohli kľudne natočiť nejakých 10 minút. ()

Antimat

Príjemné prostredie so sympatickým hereckým obsadením na tajomnom miestePostupne gradujúcim napätím a dobrým gorestrašidelné scény tu veľmi nie sú , a ....úprimne povedané pri tak sprostom "vrahovi" to ani nejdeTo mi celkom pokazilo mienku lebo som očakával niečo lepšie ako vyvrcholenie Každopádne ide inak o veľmi sympatický počin ()