Příběh hazardního hráče (Matt Damon), který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem. Příběh studenta práv, který svou nechuť zařadit se do "normální" společnosti kompenzuje geniálním talentem. Mike má totiž neobyčejné kombinační schopnosti a dovede uhodnout, jaké karty mají v ruce jeho partneři v pokeru. Na rozdíl od většiny profesionálních hráčů se ale Mike snaží nepodvádět a v tom se rozchází se svým komplicem, utápějícím se v dluzích (Edward Norton). (oficiální text distributora)

ladko

"Let's play some fucking cards!" Dve hodiny zbehli až príliš rýchlo... Je síce pravda, že zábavné mi príde sledovať aj niekoľko hodinový prenos World series of poker - je to proste veľmi zaujímavá hra, ale to neznamená, že by si ho nemohol užiť aj pokru neznalý človek. Veľmi pútavý a pôsobivý film. "Few players recall big pots they have won, strange as it seems, but every player can remember with remarkable accuracy the outstanding tough beats of his career."(so true...) ()

Hannibal92

Film o tom, jak je v pokeru důležité umět se ovládat, jinak přijdete o vše. Hlavní záporák, rus který stále rozlepuje a chroustá své sušenky je docela zvláštní, ale film se mi jako hráčí pokeru docela líbil. Nemůžu přeskočit to že bylo zmíněno i několik jmen opravdových pokerových profesionálů což musím ocenit. Pokud hledáte film s pokerovou tématikou tak rozhodně doporučuji ()

Z0oMb3E

Časy, keď v pred zaprdeným salúúnom parkovali tri hnedé mustangy a pobehovala jedna nahá zarastená a zruinovaná socka s deravým sudom na ramienkach, sú už dávno pasé. Doba sa zmenila a socku, ktorá ochcáva rohy busových staníc, pretože nemá na zaplatenie verejného wécka, nerozoznáte od solventného podnikateľa, ktorý si z hecu vydržiava sexualne skúsených juvenilných miništrantov. Nie-nie, dnes sa dá vpohode žiť na dlh. Hlavne, ak máte poruke hejhulu, akou je vypatlaný Dejmon, ktorého jediná obrana spočíva v sklopení uší a vrtení hlavou (bez ohľadu na to, akú postavu vo filmoch hrá). Požičia, podrží a dokonca nechá na sebe odbaviť i pár statných sovietov s veľkými koko...kontami. Avšak film o pokri je pre mňa skrátka na rovnakej úrovni ako film o madagaskarských deťoch, ktoré hádžu šutre na kmene paliem. Takže o erekcii z vybraného prostredia nemožno hovoriť. Skrátka čistý priemer. ()

Asgy

Matt Damon nezklamal a i s kartami v ruce mu to jde víc než dobře. Nějak si nedovedu představit, že by hrál někoho, kdo nepobral moc rozumu, protože všechny ty role inteligentních lidí mu padnou jako ulité. Touha vzít do ruky karty a hrát dokud nedojdou peníze je z tohoto snímku cítit každým okamžikem a možná se ten pokr taky někdy naučím :). ()

zipper111

Naprosto skvělej výkon od Damona s Nortonem, fakt paráda, zahráli to kluci skvěle a film o pokeru to byl víc než slušný. Jako třešnička na dortu pak samozřejmě působí dokonalej John Malkovich, toho chlapa prostě můžu! Dávám dva páry. ()

SarumanKo

Pre fanúšikov pokru povinnosť. Z pohľadu amatérskeho hráča mi herná rovina filmu pripadala zaujímavá. Rovnako tak herecké obsadenie. Norton, Malkovich, Torturro a Landau v jednej hre, to je skutočný pôžitok. Ale napriek správne budovanej atmosfére a napätiu, ma to vôbec nestrhlo. Čím netvrdím, že to je film nemastný-neslaný, ale chýbajú mu silnejšie momenty. (70%) ()

Maq

Pro pokerem nedotčeného diváka je tenhle film hezkou instruktáží o tom, v čem vlastně spočívá kouzlo téhle hry. Z uměleckého hlediska standardní hollywoodské zboží. ()

Thomassi

Když jsem chodil ještě na základku, z kámošama jsme strašně rádi hráli poker. A najednou se objevil tento film. Všichni jsme si řekli, že se na to podíváme a podívali. A další den jsme si ve škole povídali o filmu a hráli přesně tak, jak v tomto filmu. Pro nás byli Hráči kultovní pokerovský film. A mě se nehorázně líbil a to jsem ještě o kvalitách filmových zážitků neměl ani ponětí. No a teď, když jsem to viděl po několika letech, musím jen souhlasit s mými pocity tenkrát. Ten film je opravdu skvělý. Nejen pro děj, který je vcelku klasika, ale to vyjádření jednotlivých postav. Matt Damon zahrál dobře a jeho postavu jsem mu věřil každou minutu. No a Edward Norton, ten se role zhostil velkolepě. Hlavně to, jak dokázal být povahově tak akorát na ranu. Prostě kámoš, kterej zvoře, co se dá. K tomuto snímku se budu velice rád vracet, jednak proto, abych zavzpomínal na svoje mládí, a taky protože je to vyloženě kvalitní film. ()

Herr_Flick

♠ ♥ ♦ ♣ Je to poznat, když to dělá někdo, kdo tomu rozumí. Poctu jménům jako Amarillo Slim, Doyle Brunson, Johnny Chan kazí jen ten nešikovný konec s hrozným ruským Malkovichem. Ve srovnání se Stallonem ale stejně vede na celé čáře. Jen víc takových… 70% ♠ ♥ ♦ ♣ ()

Toshiro

Na film jsem koukal jen proto, že ho zmiňuje spousta dnešních top poker hráčů jako jejich impulz začít s pokerem. Poker je ve filmu naneštěstí jen jemně naznačen a přehnaně mýtyzován. Zbytek filmů plní hloupé a otravné charaktery. Celkově vzato to není až tak špatný film, ale pro mě dost zklamání. ()

higuain

Místy to sice vypadá jako nábor nových hráčů objednaný přímo z Vegas, ale jinak dobrý. Tento film ocení především lidé, jenž s hlavní postavou sdílí tu vášeň pro hru jako takovou. Pro mě je poker španělská vesnice, nicméně nedá se říct, že bych se nudil, což je v tomto kontextu samo o sobě úspěch. ()

fallangell

Cekal bych nejaky megalomanstejsi turnaj na zaver, ale i bez nej se necitim ochuzen. Norton si zahral nadhernyho debila, takoveho kamarada bych vazne nesnesl. ()

Gereth

Karty, procenta, výpočty, to vše váš mozek počítá automaticky, už si na to navykl. Na vás už pak je jen srovnat to s tvářemi a reakcemi vašich protivníků. A to vám přeci taky vždycky šlo. S takovými schopnostmi se to pak hezky hraje a tak není divu, že vaše sebevědomí stoupá. Stoupá tak dlouho, dokud vás zcela nezaslepí a nakonec v jedné partičce s mafiánským Rusem nepřivede na mizinu. Jó, po takové sprše si jeden rozmyslí, jestli v kartách pokračovat. A tak by místo pokeru Mike mohl do konce života jezdit s náklaďákem. Jenže Worm je venku z kriminálu a že bychom si s ním nedali ani jednu partičku? To bychom starému parťákovi ze školy neudělali. Worm ty karty zase tolik neumí, zato ale má rychlé ruce a zná spoustu triků. Jo a abychom nezapomněli, dluží deset táců našemu starému kamarádovi Rusovi. Takže co Miku uděláš? Právničina a láska nebo starej kámoš a karty? // Výborné duo Norton&Damon 75% ()

Martin741

Samotny Matt Damon to mal v roku 1998 este stale tazke. Vysiny Good Will Hunting-a mu zaistili na nejaky ten rok kvalitne meno, a tak prijal ponuku zahrat si vo filme Rounders. Stale vsak ostaval hercom druhej ci tretej kategorie, ktory mohol len snivat o vysinach povedzme takeho George Clooney-ho. Preto Matt zobral tiez napriklad rolu v Spielbergovom filme Zachrante Vojina Ryana, ale taktiez tam popri Hanksovi hral druhe husle. Tuto sa predstavil v roli hazardneho hraca pokru s genialnym talentom /takze nieco z Good Will Huntinga predsa len ostalo?...../. Bohuzial, za talentami ako Edward Norton alebo John Malkovich samotny Matt nikdy nestihal, a herecky na nich ani nikdy nemal. To sa na filme plne podpisuje. Reziser John Dahl je len rutiner, ktory taktiez vela reziserskeho talentu nepobral. A tak aspon tej psychologie a nejake tie moralne dilemy sa riesia. Ale ani tie samy osebe nestacia. 70 % ledva ()

kaposlav

Film o tom ako vás môže kamarát priviesť do poriadnych problémov. V hlavnej roli Matt Damond a jeho problémovyrábajúci kamarát Edward Norton. ()