Příběh hazardního hráče (Matt Damon), který je postaven před osudovou volbu mezi láskou a hazardem. Příběh studenta práv, který svou nechuť zařadit se do "normální" společnosti kompenzuje geniálním talentem. Mike má totiž neobyčejné kombinační schopnosti a dovede uhodnout, jaké karty mají v ruce jeho partneři v pokeru. Na rozdíl od většiny profesionálních hráčů se ale Mike snaží nepodvádět a v tom se rozchází se svým komplicem, utápějícím se v dluzích (Edward Norton). (oficiální text distributora)

andrii

Dáme partičku? Ďáblovy obrázky už už poskakují v paklíčku. Ruce svrbí. Dlužno říci. Šimrající touhu mají karbaníci. Rozdávej, sázej. Rozmnožíš, nebo ztratíš dolarovou ruličku. Záleží na tom, jak máš hru v malíčku. Hosté karetního stolování vsadili na účast pokerových tváří, nastolili pravidla náruživého blafování. ()

Radiq

Pro pokerové hráče je tenhle film asi povinnost, ale na mě je tam moc pokerovýho slangu. Nevím, jestli by mě to bralo, kdybych neznal aspoň trochu pár pravidel. Ale takhle mě to celkem bavilo. Matt Damon i Edward Norton v rolích, které jim sedly, ale nejlíp to zahrál John Malkovich, jehož rusák s přízvukem neměl chybu. Jinak je to ale film, kterej se nemusí vidět dvakrát... PS: kdysi jsem tomu dal 5 hvězd, ale fakt nevím proč... ()

Copacabana

No kto by nechcel hrať svetovú sériu pokru? Čaro blafu, švindlu a poker fejsu ma vždy fascinovalo. Táto "hra" sa naozaj podarila. Ale z iného pohľadu chcem podotknúť, že sa môže stať, keď cielene nevyhľadávate tematiku kasín a pokru, film vás nemusí až tak baviť. Oceňujem bravúrne výkony hlavných hercov, a tiež Malkovicha s tými jeho keksami a ruským prízvukom .) Všimla som si, že Norton vo filmoch často dostáva nakladačky, a musím uznať, že mu to sekne. A tiež chcem takú tattoo! ()

st.jim

Ač nejsem fanda filmů z hráčského poker-prostředí, tak tady musím svůj názor změnit. Pěkný příběh dvou kluků, kteří když nemají v kapse karty a nebo žetony, tak jako kdyby nežili. Celý film má svižný průběh a já jsem se ani minutku u filmu nenudil. Na kvalitní herecké výkony Matt Damona na kterém bylo vidět, že mu role opravdu sedla jako ušitá, a jeho "povedeného" parťáka Edwarda Nortona, který ho vždycky zavede do průseru a Johna Malkoviche jako ruského KGB-pokermana se mužete spolehnout. ()

hallelluja

Silné doporučenie pre stredoškolských pedagógov vyučujúcich tzv. kecavé predmety ako etika či občianska. V tých čiernobielych charakteroch sa nestratia ani tí menej chápaví a po filme sa vám môže rozvinúť pekná debata o priateľstve, zodpovednosti, hazarde a táááák. A ak vediete filmový krúžok, skúste nadhodiť témy ako “predvídateľný dej”, “overená štruktúra”, či “Matt Damon po x-té a stále rovnako” alebo… Alebo sa a to vyserte a rozdajte. ()

Chasm

Hrozně málo pokeru a moc emocí Matta Damona... Je pravda, že jsem od toho čekal něco víc jako milovník té královské hry.... ()

neoBlast

[Třetí úplné zhlédnutí] Já to nechápu, sám vidím, že na tomhle snímku nic zas tak úžasného není. Ale možná to je to kouzlo, na nic si nehraje, je naprosto upřímný a já nemůžu odtrhnout oči z příběhu Damonova "končícího" karbaníka. John Malkovich i v tak malé roli ztvárnil nezapomenutelnou vedlejší postavu 90. let. Ale ve zdejším hodnocení bohužel Hráči trochu trpí ze svojí bezstarostnosti a nevýznamnosti. 85 % ()

elanius

(35/2012, DVDRip) / Mám taký pocit, že film Rounders trošku zapadol. A je to škoda. Film s jednoduchým dejom stojí na výkonoch hercov, a že je z čoho vyberať. Mňa osobne potešil hlavne Turturro a Malkovich, ktorý svojou troškou prispievajú k super atmosfére. (8/10) ()

Pavlínka9

Film jsem viděla poprvé před mnoha lety a měl pro mě úplně jinou atmosféru. Aktuálně jsem snížila svoje hodnocení, protože mě to tolik už neoslovilo a to není nic špatně. Naopak - jen mě to potvrdilo to, že se lidé postupem času vyvíjí a vnímají věci a situace jiným způsobem. Pro mě je poker a nějaká podobná závislost dost neznámá, ale zároveň tomu určitým způsobem rozumím. Damon se mi v dané roli líbí - podobné postavy u něj mám moc ráda. Nicméně znovu ten film nepotřebuji vidět. ()

Narya89

geniální mluva Johna Malkoviche mě teda fakt bavila, celkově to pokerové napětí určitě zaujme hlavně jeho příznivce jako jsem já, takže bezva:) akorát teda Edward Norton mi přišel vysloveně nesympatickej tady a dávno už bych se na něj vykašlala. ()

VanTom

Civilní snímek s výborným obsazením vyobrazuje poker (konkrétně no-limit Texas hold 'em) až jako osud a způsob života; karetní umění, jehož ovládnutím si můžete slušně namastit kapsy obíráním netušících svátečních hejlů, jen při tom musíte odolat hráčské vášni, občas položit, včas vstát, nezaplést se se špatnými lidmi a nefixlovat. Talentovaný student práv Mike tohle všechno ví, přesto se kvůli dluhům svého nepolepšitelného kámoše Červa zaplete do nebezpečné partie s mafiánem Teddym KGB, kterou musí vyhrát stůj co stůj. ()

ganz

Pokud poker hrajete, užijete si zde skvěle vykreslenou atmosféru při hraní texas hold-em. Pokud ne, užijete si příjemné herecké výkony, rychle šlapající drama a podle mého názoru velmi kvalit ní scénář. ()

J-o-k-e-r

M. Damon i E. Norton si prostě umí vybírat role. Stejně tak tomu je i tady, kde nás vtáhnou téměř až k pokerovému stolu. Poker jako hra se mi moc líbí, tady přece jen nejde čistě o něj, ale svou nemalou roli si zde odbyde. ()

Miki8888

Prostředí karet a hazardu. Trocha psychologie. Poukaz na lidská gesta. Něco málo ze vztahu. Vtip. Tohle všechno a ještě více v tomto hezkém dramatu. ()

Autogram

Filmy o kartách mi bývajú proti srsti, ale tu to bolo ináč. Neviem, či za to mohli tie herecké esá, ale Damon a Norton, takej kombinácii sa nedá odolať, nech by bol film o čomkoľvek. Tak som sa nepríčetne pozeral na vykladanie kariet, ktorému som vôbec nerozumel, a dve hodiny uplynuli ako nič. Záverečný duel s ruským mafiánim v teplákovej súprave bol jednoduchý, ale účinný, dosiahol u mňa ako diváka všetko, čo chcel. ()

weselow

Chápu, že když v tom nejste, tak tomu 5* nedáte. Ale tohle je ono. Poker. Ta hra, která bolí a ty šťastnější (to je ironie, chápete snad, ne?) miluje... du si dát jeden "round". ;) ()