skalicky

řekni sto trapných vtipů a určitě se nějakému zasměji!tak lze hodnotit Troškův přístup k tomuto filmu!!taky sem sem se párkrát pousmál...ale to je asi tak všechno!!!max..18% PS:ty herecké výkony ty výkony.....bože!!! ()

ktzc

Ahá... tak s příběhem na nás Troška vyrukoval tentokrát! Ale nepovedlo se, v porovnání s předchozími díly má Kameňák 3 trošku navrch, ale absence humoru a neuvěřitelně trapná Dolly Buster a Monika Absolonová mi nedávají možnost dát lepší hodnocení. ()

Ivoman

Z mé strany je to stejné hodnocení jako Kameňák 1 a Kameňák 2 akorát s tím rozdílem, že jej nemůžu srovnat s filmem Záhada Blair Witch 3, který nikdo nenatočil a moc a moc a moc doufám, že ani nenatočí. :-D A přeju producentům, aby přemluvili pana režiséra Trošku, aby natočil i Kameňák 4 ! ! ! ()

Tuniak DF odpad!

Zodvihnite prst, ukážte na ľubovolný komentár na ČSFD, a dostanete opis filmu :D a prispejem aj ja: SRAČKA SRAČKA SRAČKA!!! ()

otilrak

U žádného jiného filmu se tak nepobavím. Sice ohrané vtipy, ale stále skvělé. Pět hvězd za skvělou zábavu u filmu. Jde přeci o pocity... ()

Wojda odpad!

Tento film jistě pouští trestancům na Guantánamu, jinak si nedovedu představit, pro koho je tento film určen. Herci hrají opravdu divně, jakoby neměli mozek. Hudba - tak něco tam hraje, ale co to je to nevím. Režisér - Troška - to myslím mluví za sebe. Je to stupidní komedie, ovšem musím upozornit, že jsem se myslím třikrát pousmál. To vše, když zkompletuji, tak to pořád nestačí na jednu hvězdu. Pro mě odpad. ()

Scelleton

Tak toto je výrazně horší než předchozí díly, ale opět odpad nedám, protože jsou momenty, kdy mě to pobavilo. Ale je jich málo. ()

anyonecek

3. díl filmu byl bezesporu nejhorší, protože rejžovi už očividně docházely nějaký vtipy a tak tam plácal hlava nehlava každou kravinu, prostě vše co tam někoho napadlo. Díky bohu, že to už nešlo dál, protože by to bylo ještě horší. ()

helrohir odpad!

Snáď najhoršia česká (možno aj svetová) komédia. Toto je jeden z filmov, pre ktorý by bolo potrebné vytvoriť horšiu kategóriu než "odpad". ()

borohub

Jako nějaká oddechovka docela jo, vážnější film v žádném případě. Vtipy jsou jak totálně stupidní tak i občas dobré. Na Trošku je to docela dobré ()

eFOXsize odpad!

Další trilogie a o poznání horší. Tohle je ostuda české kinematografie, vážení. A ještě dnes stále nerozumím tomu, co Trošku vedlo k tomu, natočit takové shity tři. Copak ten chlap nemá hrdost nebo co? Opakovaý vtip není vtipem. To platí jak pro filmy, tak pro vtipy v nich užité. Jsou většinou tak lidové, že už při prvních slovech víte, jak končí a přitom sledujete minutové scény, který doprovázejí už tak slabé pointy. Herecké výkony na nic, postavy byly tak laciné, že mě nenapadá nikdo, pro koho by byl ten film nějakým způsobem vhodný. Co díl, to to samé, ani vývoj postav zde není. A vlastně, dost věcí mě i na "křupanského čecha" pobuřuje! /// Nejhorší je, že se to stalo takovou legendou, že se některé scény prostě chytli mezi křupany a ti vám to pak, v rádoby stejně "vtipném" rozpoložení, vmetou do tváře při - pro ně zřejmě podobných - situacích. Zrůdnost, celé. ()

Anteia odpad!

Hm, hm, hm. Že by Kameňák 3 mohl konkurovat prvnímu i druhému dílu? Jistěže ano! Další brak přibyl do vrakoviště. Jaképak to překvapení! ()

kubilov

Troška se rozhodl do závěrečného dílu své druhé trilogie nacpat místo modrý vody trochu toho cikánskýho fotbalu a dopadlo to vlastně úplně stejně, krůček od katastrofy. ()