Mistr ve střelbě seržant Thomas Beckett je nejlepším americkým sniperem. Dokáže odstranit zkušené válečné veterány, drogové překupníky a mezinárodní nájemné vrahy. Teď se ale musí postavit daleko prohnanějšímu protivníkovi a zároveň svému nejlepšímu příteli Paulu Finneganovi, o kterém si myslel, že zemřel při akci a nyní se stal nebezpečným pro Ameriku a celý svět. Zločinec Finnegan pracuje jako tajný agent ve Vietnamu. Existuje jediná šance, jak ho dostat a Beckett bude mít poslední slovo. (oficiální text distributora)

O´Neill

První i druhý díl ode mě získaly 4 hvězdičky, leč to nebyly 4 plnohodnotné hvězdičky ale spíše takové nostalgické...To se ovšem o třetím díle říct nedá, protože předchozí díly měly něco do sebe, a pár flashbacků ve třetím díle to bohužel nezachrání. ()

Rodriguez

Do třetice všeho......a tak seržant Beckett vyráží znovu do akce. A tak nikoho nepřekvapí, že jeho vedení ho nečekaně zradí... 40% ()

sir-dave

Zkusil jsem to přelouskat v mute režimu jak doporučuje TeeAge. Dokonce jsem si mezitím odskočil vykonat i velkou potřebu, ale vše bylo spíše k neprospěchu.. Momenty, když jsem měl zapnutej zvuk byly lepší, ale dát tomuhle lepší hodnocení, ukřivdil bych spoustě jiným filmům. Levné céčko. Berenger už příliš vyčpělý na tuhle roli. Aha, on si troufl ještě na další tři Snipery. ()

lennyd

Zrovna když je syn nejlepšího Thomasova (Tom Berenger) přítele (padlého ve válce ve Vietnamu) pasován na senátora (či co), se Thomas dozvídá, že jeho přítel nejenže není mrtvý, ale vede ve Vietnamu pašeráckou grupu, z části placenou americkou vládou. Ta se ho chce (už) zbavit, proto posílá Thomase, aby svého dávného přítele oddělal (a vytrhl tím trn z paty několika senátorům). Thomas se do Vietnamu sice vydá, ale (jak už to bývá) vše se pokazí, tak je nucen s místním (dost aktivním) poldou nejdříve vypátrat, a pak i zneškodnit celou pašeráckou bandu... Autoři se asi nějak nemohli shodnout, jaký typ filmu to má být, takže střídají žánry od sniperského po velmi akční (ten aktivní polda se asi 20 minut řeže s nepřátelským soldátem) až po normální detektivku. Tím se celý film rozpadá na hromádku dílů, které pospolu moc nedrží a závěr je už totálně uhozenej. Tome Tome, už opravdu jdi do důchodu - a žádné střílení v domově důchodců... ()

sellsakul

Tak toto nie!!! Dosť!!! Tento film nemal uzrieť svetlo tohto sveta, totálna hovadina!!! 1* dávam za tradične dobrého BERENGERA, ale inak tu niet na čo pozerať. Dúfam, že nebude SNIPER 4, bo ma jebne :-) ()

mala_kea

pokus o napodobení 2, ovšem špatná volba a scénář s režie opět zaspala tak jako u prvního dílu, 2* za skvělého Toma Berengera ()

hlína

Kopie okopírovaná z kopie duplikátu kopírovaného formátu jak přes kopírák vyráběných amerických béčkových akčních filmů.... a ještě k tomu je to vlastně pokračování kopie už tak zkopírovaného druhého dílu této série... naštěstí jsem se u toho nepozvracel... ()

Banehallow

Tohle bylo bohužel velice slabé, chtělo by se říct až nudné. Plytký scénář a absenci jakékoli akce tentokrát nezachrání ani Tom Berenger. Škoda. ()

Acrobat

Pokračovanie dobrodružstiev Huckleberryho Finna a Thomasa Becketta. Už značne obstarožný Berenger s opuchnutou tvárou vo vietnamsky výpravnom dobrodružstve má čas. Sleduje, vníma, má jednu strelu, tak príprava musí byť fajn. Pomocníka tvorí stály pomocník Stevena Seagala v jeho ázijských odpadových fimoch. Poradí, ukáže a Tom ako vždy zasa nejako tou strelou vyprofiluje ďalší priebeh útekov, únikov, streľby a akcie. Je vietnamsky preemočná a hlučná, krikľavá. Predchádzajúce maďarské dobrodružstvo malo na mňa o chlp väčší vplyv. Strela bola výborná a na opasok si môže vyraziť „Len raz trafil a dvoch zranil“. Filmu vždy chýba záver, ktorý sa odohrá len ako reportážna správa zo sveta. Casting zlý ako vždy, no film ubehne. Nemá však nič, čím by vsadil do vás klin. A to je chyba nezáživného filmového štábu, ktorá túto sériu sprevádza. (videné 18.04.2021, AXN archív) ()

Shanen29

Hm,dalo se čekat, že kvalita půjde dolů,myslím že tento díl už je celkem zbytečný,nemá co nabídnout a to plácání se dokola bez dobrého scénáře nikam nevede. ()

Dinsberg

Plítký talíř není tak plítký, aby dostihnul tohle. Jedna hvězda za úvodní herně-tréninkovou scénu. Zbytek? NUDA. ()

TonyStark

Snažím se tyhle levný béčka zbytečně nehanit, poněvadž to v dnešním přežraným světě nemají lehký,ale tenhle třetí díl už je fakt slabej. Nejde o Berengera - ten to se svým ocelovým výrazem nějak ustojí, ale všechno ostatní kolem něj prostě nefunguje anebo to tam vůbec není. Oproti předchozímu dílu je to slabota. ()