Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

O´Neill

Docela průměrná záležitost. Digitály nebyly zrovna nejlepší, takový ten průměr, možna lehce podprůměr, herci naopak nebyli totálně out, a trošku překvapili. Nebylo to moc dlouhé, takže to i vcelku utíkalo. Ale z námětu se dalo vytěžit víc. ()

bourec

Tenhle film mě zaujal hlavně kvůli jménu režiséra.Dwight Little byl ve svý době komerčně úspěšnej,natočil dost filmů který se i mě líbili.Ale doba podobnejch snímků je pryč,a podobný režiséři už nemůžou do svejch filmů obsadit tak charismatický typy,jako byl Brandon Lee a nebo S.Seagal.Proto ty filmy už nemaj šanci zaujmout.Tekken je na tom stejně.Blbej příběh,blbý herci,trapný souboje,jednim slovem slabota.Dokoukal sem to s velkym sebezapřením.20%. ()

cariada

Tohle je spíš než o nákém příběhu bojový film. Podobných filmů je několik, ale tenhle určitě nijak nevynikne. Přesto jako odpolední zábava slušné. ()

Wladi.mir

Nenadchne fanoušky této bojovky a ani nenadchne nezaujaté diváky. Ba naopak spíš to vypnout dřív než to začne nahlodávat mozkové buňky. Velice slabý děj a herci neodpovídají herní předloze, není tu nic k vychválení. Slabá * za moje známé z PS2. ()

TomikZlesa

Hrou sem prakticky netknutej, tudíž je mi uplne jedno kdo koho mlátil, proč ho mlátil, kdo koho nemlátil a kdo s kým chrápal a kdo je čí fotr. Tenhle typ filmů je mi příběhem ukradenej, sleduju jen kvůli akci, jenže...ne že by se to tu slušně nerubalo, ale kolik sem viděl fajtů ? 4 ? nevim všechny byli stejný, i když choreograficky zajímavý..........OMG ale co mi sralo nejvíc, sem si myslel že sebepovzbuzující fajty sou pryč už od dob Van Dammova Lvího srdce (mimochodem mnohem lepší film) ale srát tohle do každýho fajtu ? ..............Po bojový stránce uspokojivý, po filmový na přesdržku.......Ještě že je mezi námi Wilson Yip a Isaac Florentine..líbat jim ruce. ()

Adush93

Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. A to v tom špatném slova smyslu. Kdyby to nebylo podložené tématikou hry Tekken, možná by to tak špatné nebylo. Takový oddechový bojový film. Avšak pokud si film dovoluje nějakým způsobem souviset se sérií bojových her, není možné, aby to dopadlo takhle. Abych nezapomněla.. Vrcholem všeho byla absence mé milované Xiaoyu. ()

Zbyisek

Na hře Tekken (konkrétně na 3. dílu) jsem dá se říct vyrůstal. Takže filmové zpracování pro mě bylo zajímavým nostalgickým zážitkem s řadou známých postav. Dokonce jsem ve filmu docela poznával původní hru, narozdíl třeba od Lary Croft, jejíž film mě hru příliš nepřipomínal. A film mi vlastně konečně po těch letech osvětlil, oč tu tak jako přibližně běží. Takže jako nenáročná zábava, určená především pro fanoušky série Tekken, to je fajn. Slabší 3 hvězdičky. ()

C0r0ner

Co asi tak mohlo vzniknout za film, když je předloha tvořena hrou, kde se charaktery mezi sebou řežou na smrt? Nicméně ten, kdo k tomu přistoupil bez jakýchkoli nároků a očekávání, se musel zákonitě (v určitých mezích) bavit a díky skromné stopáži si celý masakr užít. Byla to strašná sračka, ale měla spád a originalitu. 55% ()

Pajky3

Slušnej akční rozjezd, kterej nemá nic společného s herním Tekkenem. Zajímavej soundtrack. Už před filmem jsem si řikal, že hlavní průšvih bude napálit ten film napříč několika dílnou herní serií. To nešlo ustát. Postavy: Jin - jeho příběh (jedna z mých oblíbených postav i ve hře), Jun - aspoň, že ji potkal osud podobný tomu hernímu, Kazuya a Heihachi - stvárněný tak jak jsem si představoval, Marshall Law dostal pěkně naloženo, osobně jsem čekal spíš Forresta, ale co se dá dělat. Nina a Anna v jednej posteli? Leda že by tam někdo pohodil jejich mrtvoly. Tady navíc přibrali ještě Kazuyu. Bože to snad ne. Raven byl možná nejvěrněji okopírovaná postava. Eddie Gordo byl okraden o svůj příběh, no ale aspoň, že mu nechali Capoeiru. Sergei Dragunov - nedostal moc prostoru. Christie Montiero - tak trošku tady bylo vynecháno to, že ji vlastně všechno naučil Eddie. Miguel Rojo - nebyl uplně bavič publika, Yoshimitsu taky nebyl uplně samuraj a navíc bez vazby na dalšího bojovníka. Bryan Fury - nejlepší bojovník Heihachiho? Já myslel, že se moc neměli v lásce. Steve Fox - myslel jsem, že je to Niny syn, tady věkem, tak milenec. A co takhle postavy na které se nedostalo. Nepochopitelné vynechání Lei Wulonga, Paula Phoenixa, Hwoaranga, Kinga nebo Ling Xiayou. Pochopil jsem vypuštěni třeba Julie, ale těhle 5 jsem oželel nedokázal. Boje jsou docela zajimavý, jen je tam moc střihu. Otravovalo mě to jak Jina vzpomínal na matku při každém souboji. Nakonec dostane zlo na prdel, stejně jako herní předloha. 3 za úctu k Tekkenu, Otázkou je, zajímalo by mě to kdyby to nemělo název Tekken? ()

campix

Čekal jsem, že jestli se tvůrci stoprocentně neinspirují herní podobou Tekkena, tak nebudu spokojen a ani většina nebude. Objevilo se tu zoufale málo postav a to ještě například Yoshimitsu byl žalostný ve filmovém podání a Christie jsem čekal daleko krásnější. Obrovské mínus je tedy u mě za herní postavy a dále za systém turnaje, když vám zbývá několik hráčů, tak uděláte rovnou semifinále jenom ve 4,když jich máte 7 to je logické že. Další mínus je střih, ten chlap se asi zaučoval. Takhle to dopadnou nemělo, ale dalo se to čekat. ()

Maty85

Tendle film v sobě skrývá určitý potenciál, který je ovšem zcela nevyužit a i proto to nakonec dopadlo více méně podprůměrně. ()

c.tucker

I přes to, že ze hry nemám moc nahráno, tak tu hru trochu znám a vím, že rozhodně za prvé vybrali málo zajímavých bojovníků a někteří ani nebojovali (proč?!). Za druhé proč z arénové hry udělali tohle, do píči. V podstatě tam je soubojů minimum a tak špatně natočeny a sestříhány, že ať jdou do... Ale rozhodně mě nejvíc dostal souboj Lateefa s Hensonem, který byl tak zesraný, že to asi ani nejde víc. Za další proč byli Heihachi Mishima a Kazuya ze začátku vedle sebe jako spořádaná rodina, když se chtějí už Kazuyova narození pozabíjet. Za další proč tam nebyl King, a proč tam pro zábavu nebyla třeba Panda. V podstatě je ten film samé proč, tak proč nedat jednu hvězdu (i když jsem původně uvažoval o dvou)? Nevidím důvod proč ne. P.S. Co to kurva mělo znamenat s tou Christie, jeden pohled a už ho chtěla chránit?! ()

okkac

Nic moc, ale to se dalo čekat. Tekken jako hru znám, jednou jsem ji i u známého hrál, ale to je vše. Ani nevím, že by měla mít nějaký příběh. Každopádně nic složitého to nebude, stejně jako tady se to veze na vlně klišé s neustále obtěžujícími flashbacky na matku. Soubojů mohlo být víc a i lépe sestříhané, což je největší chyba u bojových filmů. A ten useknutý konec s nadějí na přímé pokračování je trochu troufalost. Alespoň Kelly Overton a Candicé Hillebrand jsou v těch svých oblečcích überhot. ()

Sabrewulf odpad!

Nebudu nic nalhávat..... Herní (přeceněnou) sérii Tekken totálně nesnáším, ale na film jsem se podíval ze zvědavosti - jak dopadne předělávka bojovky oproti např. Mortal kombatu či Street fighterovi. No je to opravdu hrozné. Od děje nečekám, aby byl něco extra, ale aby byl aspoň trochu zábavný, což nebyl ani trochu. Měly by to napravit tedy souboje, ale ty byly tak žalostně nenápadité a špatně natočené, že si možná ani nedokážu vzpomenout na film, kde jsem viděl horší. O vynechávání důležitých postav a překroucení charakterů tu toho bylo napsáno už dost. Ale to neustálé: buch buch prohrávám - flashback - vyhrávám - to byla opravdu síla. Proč je Street fighter v černé barvě? Proboha za co? Jak už jsem psal i u sračky DOA, SF je alespoň hravý, plný hlášek - prostě se nebere vůbec vážně, ale tohle? Strašně zbytečný film, ve kterém není ani záblesk něčeho zajímavého. ///// P.S. čekal jsem, že Tagawa něco z boje předvede, když umí..... ale i tohle mě naštvalo. ()

bartias

Adaptace další slavné hry ve stylu Street Fightera nebo Mortal Combat je samozřejmě podprůměrná a béčková. Je ale slušně natočená, má určitý spád a akční scény vypadají dobře, i když toho jejich aktéři zas tak mnoho neukazují. ()

tom88

Takto sprzniť, zostudiť a posrať takúto tému ako je Tekken ? Tak to bolo moc aj na mňa. Film Tekken je hrozné béčko od začiatku až do konca. Hra je skvelá vec, skvelá téma hodná poriadnejšieho spracovania, ale čo z toho nakoniec vzniklo nestojí snáď ani za zmienku. Postavy sa moc nepodobali a boli nevyužité jednak v boji, ale aj celkovo. Scenár je veľmi podpriemerný. Film v tak krátkej dobe chvíľami nudí. Miestami bolo vidieť 35 miliónový rozpočet, ale to iba v kulisách a štúdiach. Kamera bola zlá počas celého filmu aj počas bojov. Súboje boli veľmi slabé a bolo ich málo. Iba prvý súboj stál za zmienku. Režisér to ničím neoživil, ale tak zlý scenár asi ani nešlo zlepšiť réžiou. Všetko je zle, nič čo by stálo za slovo. Najlepšie je zabudnúť na tento film a počkať až niekoho napadne vzkriesiť projekt. Film Tekken je zlý sen ba skôr nočná mora pre všetkých fanúšikov hry. 30% ()

StanislachKo

Ako už býva zvykom pri filmovaní počítačových hier... Bola to sračka. Príšerne lacná! Neskonale tupo napísaná. Ale akciu som očakával o dosť - DOSŤ lacnejšiu. A ako sa im podarilo nájsť a vtesnať do tejto zvrátenosti tak krásne babiská (a kde ich všetky vyhrabali)... To by ma zaujímalo... ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin