Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

DJ Kritik

Myslel som si, že to bude aspoň nejak oddychové, akčné a pod. Hru som videl len zbežne a film už by som opäť nepozrel. Nemá to patričnú atmosféru. ()

Ocelotr

Totálně vyj*baná story, ucházející/neohromující animace, málo postav z TEKKENa a blbě zvolená hlavní hrdinka. Ani jako fanda nemůžu jít nad dvě. Pokud můžu doporučit, pusťte si film v japonštině bez titulků, vaše představivost vám dokáže vytvořit lepší příběh. P.S. Pořád je ale asi tak o 600 hvězd nad TEKKENem filmovým. ()

Vykuk odpad!

Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mých nejoblíbenějších her (hrál jsem všechny díly a vlastně hraju pořád:), uráželo mě se na to vůbec dívat. Tisíckrát lepší byl film s Van Dammem: Souboj cti. Vždyť stačilo jen předvést skvělé souboje s povedenou choreografií (což je tu strašné) a jednoduchý příběh, spíš seznámení s charakterý bojovníků, kteří tady jsou všichni naprosto dementní. Hrůza. ()

otilrak

Film plný akce od začátku do konce. Po zajímavé první polovině přijde sice trochu dějový zvrat, ve kterém se objeví otec, až jsem si říkal, co to tam pletou za blbosti, ale nakonec se příběh tak nějak uklidnil a celkem normálně pokračoval dál. Ovšem tato vedlejší linie je nepovedená a film trochu kazí. Kdyby se filmaři zaměřili na souboje a děj mezi nimi, udělali by s takovou klasikou lépe. V hlavních rolích sice neznámí herci, ale ti podle mě filmu jen prospěli. Scény v ringu skvěle udělané, příběh také dobrý... vlastně nic co bych filmu vytkl jsem nenašel. Za mě 85% pro skvělý akční film, který člověka upoutá k obrazovce. Škoda jen té dějové odbočky. ()

fordhont

Nečekal bych lepší scénář, pokud se jedná o film podle hry, ale mohlo to být o dost lepší. Zvlášť když byl už příběh ke hře dávno vymyšlen. Jin Kazama vypadá ve hře jako úplně jiná vazba, než chudáček Jon Foo ve filmu. Na druhou stranu velký plus za střih zadní strany kalhot Kelly Overton:-) ()

Guran

Přišlo mi, jakoby filmaři spěchali, protože děj rychle utíká a obzvlášť u těch soubojů těch bojovníků. Čekal jsem, že i postavička ze hry Steve Fox půjde bojovat, ale nestalo se. I Heihachi Mishima nehrál moc velkou roli a zrychlený děj filmu hodně škodí, obzvlášť na konci. Jinak film je trikově celkem na dobré úrovni, nejlíp jsem se bavil při souboji Raven vs Eddy. ()

instageek_cz

Tekken je frančíza se spoustou všeobecně známých, oblíbených postav. Sama o sobě má také neuvěřitelně spletitý příběh táhnoucí se přes několik generací těchto hrdinů. Stačí si zkrátka jen náhodně zvolit jednoho z nich a můžete kolem něj vystavět celý akční i dramatický biják. Bohužel tvůrci filmové adaptace nějakým způsobem dokázali neodvyprávět vůbec nic. A to navzdory tomu, že si za hlavního protagonistu vybrali Jina Kazamu, asi nejikoničtějšího borce z celé soupisky. Skvělý první krok, ale zbytek je povětšinou mizérie. Režijní styl ze všeho nejvíc připomíná éru z přelomu milénia, zběsilé prostřihy se střídají se zpomalovačkami a pak zase zrychlovačkami, i když postavy zrovna jen jdou po ulici:)) Celý svět Tekkenu je načrtnut spíš z povinnosti, občas jsou nám ukázané střípky dystopie, v níž všichni žijí, ale nic moc si z toho nevezmete. Jon Foo se v roli Jina snaží a vede si OK. Dostává strašlivý nakládačky, klouby má rozmlácený div ne na padrť a jo, je to hrdina, kolem kterého by se v lepším filmu s lepším režisérem dala vystavět větší sága. Záporácká legenda Cary-Hiroyuki Tagawa si po Shang Tsungovi v Mortal Kombatu zahrál hlavního „bosse“ i tady a jako Heihachi Mishima by byl perfektní... nebýt té poněkud směšné, nepříliš povedené pleše a účesu:/ Celkově se neobjeví moc známých postav, a když, tak jsou většinou úplně jiné než ve hře. To je častý hřích videoherních adaptací, že prostě tvůrci nejspíš ani nikdy nepařili předlohu! Jediný Eddy Gordo je jasně rozpoznatelný, ale bohužel se moc dlouho nezdrží:/ A ještě Bryan mě bavil, zahraný Garym Danielsem, céčkovou akční hvězdou, kterou v prvních Expendables tak pěkně rozkopali Statham a Jet Li!:)) Jinak akce je solidní, někteří herci sympatičtí, jiní však mega prkenní, a ti pak moc neumí prodat ty narychlo upečené vztahy mezi jednotlivými charaktery. Místy se mi dost líbila hudba a potěšila mě Tamlyn Tomita alias Kumiko z Karate Kida, zde jako Jinova máma Jun!:) Hodnocení: 4/10.      ///      Více nejen filmových recenzí čtěte na Instagramu, profil instageek_cz , díky!:) ()

Filmaris

Nie je to dokonalé a nie je to ani zázrak. Tekken ale krásne ukazuje aké jednoduché je keď dáte fanúšikom to čo očakávajú. Film podľa známej hernej sérii dopadol za mňa veľmi dobre. Nie sú tu síce žiadne prvotriedne herecké výkony a príbeh tiež ničím extra nevyniká. Čo ale dopadlo na jednotku sú veľmi dobré akčné scény, bojové choreografie a s výberom hercov sa tvorcovia trafili do čierneho. Každý z nich je výbornou replikou postavy ktorú hrá. (až na Steve Foxa) Či už ide o obleky, bojové štýly alebo samotný vzhľad hercov. Prostredie a arény tiež krásne doplňajú atmosféru Tekkena a pri niektorých si človek naozaj spomenie na hry. Soundtrack tiež krásne doplňuje bojové choreografie, akčné scény a potešil aj samotný edit scén (strih). Strih pri choreografiách nie je chaotický, kamera je správne umiestnená a aj keď v niektorých momentoch by ten strih potreboval doladiť, divák sa pri týchto scénach nestratí. Film teda hodnotím veľmi pozitívne. Je to presne typ filmu, ktorý som očakával. Jednoduchý ale pochopiteľný príbeh, veľmi dobre spracované bojové choreografie, výborný soundtrack a sympatické herecké obsadenie vďaka čomu tento film patrí medzi tie lepšie videoherné adaptácie. ()

Matthew00

To bol hrozná prerabávka hry Tekken amatérske súboje bojovnici z Iron Fist Tournament niesú vobec podobný tým z hry asi jedniný čo sa podobá je Heihachi okrem neho už asi nikto dosť slabý film nedal by som tomu viac jak 2 až 3* trapas film na Dwighta. ()

OGJon

Další hra, která padla do rukou filmovému průmyslu... dokážu si představit, jak pracovali na scénáři, asi tímto způsobem: "Jo Tekken, to je prý úspěšná hra, uděláme film. Vezmeme toho, toho a toho, stane se tohle a tamto." Příště by si měli scénaristi universum Tekkena líp prostudovat, jinak si nedokážu vysvětlit, jak mohli sestry Williamsovy vydržet v jedné cele pospolu celý jeden záběr a dokonce spolu spolupracovat??:-O Steve Fox se setkal s Jun Kazama...dyť musel být malé škrvně, když Jun zmizela. Dospělí Kazuya a Heihashi pospolu? Já sem si dycky myslel, že Kazuya byl Heihashim odhozen jako malý z útesu. Kazuya znásilnil Jun... ano původně svoji nejlepší kamarádku... a když jsme u těch příbuzenských vztahů, proč nebylo aspoň zmíněno, že Steve Fox je synem Niny Williams? Christina randí s Jinem a úplně ignoruje Eddyho? A nakonec, proč zařadili někoho tak bezvýznamného jako Miguel Rojo, když mají dalších pět dílů Tekkena s přímo klasickými postavami? Spousta otázek vyvstala po shlédnutí tohoto filmu. Na druhou stranu se na ten film dívat dá, i když pro mě jako fanouška Tekkena je to zklamání. Film má grády a akce je dostatek. ()

jjimmy

asi najväčšie tohtoročné sklamanie... ako neočakával som od toho veľa, už trailer vyzeral dosť na prd, ale film je kvalitne na hovno, pre tých čo hrali hry sa to pozerať neoplatí, lebo to s hrou má spoločné len mená postáv... ako vravím... strašné sklamanie... ()

sirrgulo

Ještě dnes si vzpomínám jak jsme s kamarády mlátili do kolečka, křížku, trojúhelníku a čtveručku až z toho zrudly bříška našich palců, klouby bolely a křupaly při prvním ohnutí po odložení ovládače s ošoupanými obrázky geometrických tvarů. Jojo Tekkena jsme se kdysi hodně nahráli. Zamrzí pak když nevidíte své nejoblíbenější postavy a nedočkáte se žádného známého pohybu. Největší pobavení pak přijde ve chvíli, kdy nám jsou představeny jednotlivé bojové styly a při tom všichni bojují stejně. Je pravda, že jsem se sice docela slušně bavil, fandil hlavnímu hrdinovi, ale na boxerské vystoupení Foxe jsem prostě čekal zbytečně. Ono akce není sice málo. Problém je, že lidem kteří nepoznali onen pocit otlačených prstů a bolavých očí a vítězství a otevírání nových postav. Prostě ti kdo nikdy Tekkena nehráli nemají důvod na snímek koukat (co se rvaček týče je letos lepší Undisputed III a to o hodně) a ti ostatní kdo si třeba už jen matně vzpomínají na postavy (už si nepamatuji všechny ale Xiayou mi prostě chyběla) budou spíš než nadšení opravdu hodně, ale hodně naštvaní a zklamaní, můžeme být ale rádi, že to nedopadlo jako DOA. ()

p.i.t.b.u.l

Naprostá katastrofa filmové adaptace známé videohry. Jednu hvězdu dávám za pokus. Jinak je to odpad jak vyšitý. Tato hra je jednou z nejznámějších bojových her vůbec, nevím co tímto snímkem chtěli tvůrci naznačit, ale to co vytvořili, nemůžou myslet vážně. Děj filmu je snad nejhorší co jsem za poslední dobu viděl, bojové scény nejsou úplně špatné, nicméně mnohokrát lepší můžete vidět v jiných podobně ztvárněných filmech a nezachrání to ani finální skok z výšky. Na rok 2010 jsem čekal podstatně více. Postavy jsou nedodělané a místo toho aby Vám je řádně představily, aby jste si je mohli detailně prohlédnout, porovnat s hrou a seznámit se s jejich stylem boje, nebo případně k někomu naklonit sympatie, uběhne to vše tak rychle, že si za chvíli ani nevzpomenete, kdo tam vlastně byl. Vše je zaměřeno jen na hlavního hrdinu. To je dle mého názoru velká chyba. Taky je zde zbytečně kladen důraz už tak na nesmyslný scénář se zápletkou hrozného otce a syna, že souboje jsou až na druhém místě. Zklamání a film nedoporučuji. ()

White-Man

Do první poloviny jsem se bavil dobře. Scény logocky navazovaly na sebe a první souboje byly vcelu věrně zpracovány. Pak se ale lávka přehoupla a vše začalo směřovat k šípkům. Obrat o 360° jsem opravdu nečekal. Souboje začaly být trapné a celý příběh rovněž tak. Těch pár zápasů turnaj rozhodně nepřipomínalo. Rovněž jsem postrádal souboje muž vs. žena (což bych o takového turnaje očekával). Vrchol špatnosti byl konec, který snad už ani nemohl být horší. ()

jack_scott

Kontroverzní konverze... Film je to koukatelný, i když celkově nudný. Příběh je sice debilní, ale člověk by si měl uvědomovat, že jak sakra spojit Tekken -hry a film? To není prdel, a Little se s tim porval v rámci možností dobře. To podstatné je ve filmu taknějak představeno, i když většinou jinak než by člověk čekal.... Škoda jen menšího počtu soubojů, které mi navíc připadají že se zhoršují spolu se stopáží.... Ale alespoň jsou si postavy fakt podobné - to je super. Ono kdyby měl film alespoň část z herního soundtracku, bylo by to snad až na čtyři hvězdičky. Teď dávám teda ** + * za to, že to je Tekken a že Heihachi Mishima is not dead! :-) *** a 60%. ()

Blazis34

Když jsem viděl, že vyšla adaptace hry, která je nejvíce rozšířena na konzolích, měl jsem docela radost. Tekken byla moje oblíbená hra a postavu jako Eddy Gordo jsem miloval. Film ale zůstal za mým očekáváním. Předvídatelné bitvy i děj a pár trapných efektů bylo prostě málo. Dávám 40% - tři hvězdičky. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin