Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

terezkys

Vyrostla jsem na hrách na playstation 1, ještě dneska si je ráda zahraju. Ze série Tekken jsem se dostala pouze ke třetímu dílu, tudíž mi některé postavy nic neříkají, ale vcelku jsem si ten film užila. Není to sice nic, co by mě posadilo na zadek ( a můj oblíbenec Eddy se moc nevyznamenal :-D ), ale ,,děj" utíká svižně a nic mě tam vyloženě neštvalo. ()

Kaspja

Pamatuji si ty probdělé noci u PS s kamarádama a paření této hry. Postavy i pohyby se dost podobaly, jen je únavný motiv, jak neznámý kluk s minimem zkušeností porazí i "fyzicky" modifikované jedince. Musím ovšem uznat, že na ženy se koukalo opravdu hezky. Celý film se jen mlátí nebo olízují, takže velmi jednoduchý odpočinkový film a takový flashback do dětských let. ()

AKGStrike odpad!

Bohužel absolutní zklamání. Nevím, pro koho byl tento film určen, ale fanoušci této videoherní série to nebudou. S původním příběhem to nemá, až na jména jednotlivých postav, nic společného. Tak za prvé, Jin Kazama (snad nejsuverénější postava) je zde malej, ufňukanej spratek, kterého ve finálním souboji málem zabije řadový fighter Bryan Fury (ve filmu největší boss co to má sakra znamenat???). Nebýt matky, která by správně podle předlohy měla být dávno mrtvá, a jeho reminiscence by si neškrtl. Ani by mi klišé typu „vzpomínka na důležitou radu a následné „zmrtvívstání“ nevadilo (s tím jsem se již ve filmech tohoto typu smířil), kdyby to nebylo tak neuvěřitelně mimo herní realitu. Za druhé, Heihachi Mishima, největší padouch v tekkenu, který nemá snad ani špetku jakéhokoliv charakteru, se projeví jako osobnost, která to nakonec „od začátku myslí dobře“. HNUS. Za třetí, co tam dělal Miguel, nováček v šestém díle této hry v kontrastu s absencí takových stálic, jako je Hwoarang, Paul Phoenix, King, Lei Wulong, Ling Xiaoyu adt. To vážně nepochopím. A kde je sakra ve hře jediná zmínka o tom, že je nedostatek pomerančů??? Takto bych mohl pokračovat hodiny. Co se kvality natáčení a herců týče, nečekal jsem žádné zázraky (které se samozřejmě nekonali), souboje by nemuseli být tak dementně prostříhány, ale i to bych byl schopen překousnout. Jon Foo je podle mě fighter, který je hodný své postavy, kdyby ten scénář nebyl tak dementně napsaný. Tento film je prostě hnus všech hnusů skoro deset let jsem se na něj těšil (již od prvních zmínek o zfilmování této hry) a stoprocentní zklamání. Nevím, jak se na to budou dívat lidé, kteří tuto videoherní sérii neznají, ale předpokládám, že film tohoto typu by se měl natáčet pro fanoušky inspirujícího zdroje a já jsem jeden z nich. JE TO HNŮJ. Samotné Namco (tvůrci hry) se od tohoto filmu distancovali, což je samo o sobě memento pro všechny, kteří stále uvažují ztratit nad touto slátaninou večer. P.S. Heihachi Mishima vypadá jak vypelichanej beran to se tvůrcům vážně povedlo… ()

mpet

Na Tekken jsem se těšil jak malej kluk. Bohužel jsem se ale také těšil, až už konečně skončí. Nechápu jak je možný udělat bojové a akční scény na tak dobré úrovni a ten zbytek tak krásně p--rat. Jak mohlo něco s tak velkým potenciálem a s tak dlouhou dobou natáčení dopadnout takhle??? Fakt nechápu. Z 87 minut, který ten "film" má je koukatelných tak 7. Zbytek je jen fůra blbostí okolo, které vlastně ani nedávají smysl. Kdyby nebylo těch pár pěkných bojových scén tak by to byl jasný odpad, ale takhle jsem docela na vážkách jestli aspoň tu jednu hvězdu dát. No vlastně jsem zapomněl na soundtrack, který jediný byl absolutně v pořádku, takže ta jedna hvězda. ()

junior97

87 minút života je v .... Príšerné efekty, kamera, herecké výstupy, slabý nudný a ľahko predvídatelný dej. Jednu hviezdičku dávam iba kôli hernej predlohe a druhú úprimne iba za kozaté herečky. ()

mad.dog

Jediná hvězda je za zadek Overtonový, ten je fakt libovej :3 ale jinak je to tupá, nudná a stereotypní blbost. Koho baví, že pokaždý dostane hlavní klaďas na prdel a vítězství mu zajistí jen rádoby dojemný vzpomínky na mamču, která z něho jen tak bokem udělala druhým Karate Kidem a on to za ty roky úspěšně zapomněl?? Mě tedy ne. A o boji proti systému se radši nevyjadřuju. ()

sara93

viděla jsem to asi před 4 rokmi a film je oproti hře velký sklamaní :( čekala jsem víc ...... jinak Tekken je nejlepší hra na Playstation co kdy byla vymyšlená :) ()

Kami

Tak jsem byl zvědav, jak asi dopadne zfilmování mé nejoblíbenější bojové hry na Playstation. Výsledek je, že to dopadlo, tak nějak všelijak, jen ne tak, aby mě to dokázalo zaujmout. Bojové pohyby postav jsou sice udělány suprově a celkem vystihují pohyby svých klonů ve hře, příběh je ovšem velice těžkopádný a prakticky mi nezajímalo, jak to s Jinem dopadne. Čili jednoduše, kdyby ve filmu nebyla Christie, asi bych to hodil do odpadu rovnou. Takhle si to vysloužilo alespoň nějaké kladné body. ()

Evelyn91

Pro mě, takový ten zlatý střed, koukat se na něj dalo, některé postavy vypadají jako by vyskočily přímo ze hry.....jen....kdyby se i další postavy dočkaly comebacku a kdyby i ten příběh byl rozsáhlejší.... ()

Jinpachi odpad!

Tak tohle je vážení milí pařani, diváci, honiči, zkrátka Vy všichni, kdož jste na tom alespoň z půlky, jako já, průser. Čili myslím Vás, nesmírně oddané hráče skvělého života pochmurného, ubrečeného skoro recidivisty, který společně s ostatními lidmi, kteří mají stejně zářivou budoucnost jako lampy v ghettu, hráli hru Tekken po sklepích na televizorech, které vypadaly, jako by se na ně vysrala stará gorila. Tohle je něco, co nikdy, ano nikdy, nemělo spatřit světlo světa. Je to něco, co mělo zůstat zahrabáno v mozku, pokud nějaký má, scénáristy, který měl zase zůstat v teple domova mezi ostatními sourozenci, v otcových varlatech. Jak tohle někdo mohl udělat, že něco, nad čím jsme pokaždé s něčím, co vypadlo jako moji přátelé, mohli slintat jako nekrofil nad nehodou autobusu, mohl během jedné jediné bezesné a vlhké noci, takto rozmáznout? Příšerné herecké výkony, nenamáhejte se, opravdu jsou příšerné, hudba, děj, masky, výběr herců do rolí postav, výprava, to všechno je stejně absurdní jako návštěva pozemku Michaela Jacksona. Ze všech, které jsem si ve hře oblíbil, mi udělali buzny v trikotu, aby to tak pravděpodobně více přiblížili komunitě, o jejíž aktivitu se výhradně zajímám jen tehdy, když se dozvím, že nějaký z nich kandiduje na místo do poslanecké sněmovny. Stydím se za tento film, co dokázal zprznit něco tak dobrého s ohromným potenciálem a stydím se za sebe, jakožto za oběť humanismu, kdy jsem byl přiškrcen páskem ke klice s tělesem, mě naprosto cizím, ve své dlani. ()

misikskorp

Příběh trošku bez života, ale bojový scény byly úžasný. A o tom to je. Tento film má být hlavně o boji, proto se mi líbí. Je to sice s nadsázkou, ale kterej novodobej film není. Rozhodně je lepší, než nějaká jiná čínská kravina. ()

cartyci

Akčne filmy s bojovými scénami ale v tomto filme ma to vôbec nebavilo.Nuž a posledný súboj ma najviac sklamal. ()

Venum

To ze film nebude perfektni se snad cekalo, vetsinou se to da ocekavat podle obsazeni rezie atp, ja hral vsechny tekkeny takze jsem mel nostalgii a zhlednul jsem tenhle film, a musim uznat ze me to bavilo, vic k tomu nemam , myslim ze tohle je podle chuti, za me je to 70-75% ()

Vassa91

No na to, jak těžké byl film na zpracování, smekám. Jako pařmen Tekkena od třetího dílu, u kterého jsem strávil stovky hodin jsem se bál, co s tím tvůrci provedou. Vzhledem k obřímu množství postav, které hra obsahovala musím říct, že relativně vybrali ty správné, ikdyž nepatřily k mým oblíbeným. Zjednodušeně řečeno, slušná zábava. Myslím si, že nejen pro hráče, ale pro všechny. ()

Welington odpad!

Tohle dělám nerad, ale přesto mám neutuchající touhu a zvrácené chutě, tudíž se to dobré přesune stranou, aby udělalo prostor pro horší, což už ovšem dělám rád. A co k tomu dodat? Nic. Snad ani nic nelze. Je to špatné. Hodně špatné. Nevím, co komu hráblo, že si s tím vůbec zkusil dát práci, ale byla to marná snaha. Ba co více, byla to potupa. V životě jsem si snad při sledování tak nenamakal krční tepnu. Pokud vezmu herní sérii, přiložím ji, přimhouřím obě oči, pootočím o pár stupňů a začnu porovnávat, tak se nic nestane. Nic dobrého. Tenhle film zkrátka smrdí víc, než kanály před deštěm a dokázal by vytočit i buddhistického mnicha v penzi. Je to příšerně napsané, zahrané a směšné. Co by se mělo vyzdvihnout, se zadupává a nedává to žádný smysl, ani to není zábavné. Bylo mi zle a trapně už jen z těch soubojů, špatné hudby a z čeho jsem myslel, že budu muset odbíhat, byly ty kostýmy. Potupné a nezáživné. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin