Odstřelovač

Ostreľovač

Akční / Thriller / Krimi / Mysteriózní

USA, 2007, 124 min

• Tosim

"Najeď si na www.strelbazdalky.com." Měl bych psát něco dalšího? ;-)(1.11.2007)

Soundtrack Mark Mancina: 1. Main Titles [2:24] ,2. Swagger Contemplates [1:04] ,3. Swagger Visits Target Sites [2:52] ,4. Swagger Cuts the Power/Memphis in Church [3:02] ,5. River Barge Escape [2:54] ,6. Infiltrating the Cabin [3:25] ,7. Recon Report/Motorcade [3:39] ,8. Swagger Finds Sarah [2:01] ,9. Meeting in the Mountains [8:16] ,10. Assassination [5:55] ,11. Memphis' Theory [1:47] ,12. Brothers in Arms [5:42] ,13. Sarah & Swagger [1:34] ,14. Shootout in Virginia [4:53] ,15. Revenge [4:10] ,16. Nasty Letter - Otis Taylor [5:05],(14.6.2011)

• Shit

No nevim, přišlo mi to dost nudný. Akce pomálu, příběh trapnej a Mark Wahlberg přehnaně drsnej, při těch jeho „profesionálních“ kecech sem uchcával smíchy, ostatně celej příběh je jedna velká stupidita, kterýmu se dá akorát tak smát. Taky by mě zajímalo kde vyhrabali toho arabáka jako agenta, nekoho tak neschopnýho sem snad ještě neviděl a krom toho, celej ten charakter ve filmu je pěkně trpanej, až skoro ubohej. jediný co trošku potěší je tu a tam slušná akce, i když opět v čele s přemachrovaným Wahlbergem a taky Danny Glover, sice nevim, kdy začal tak děsně šišlat, ale záporák mu kupodivu celkem sed(10.7.2007)

• - Davové scény s prezidentom a arcibiskupom boli natočené v Národnom historickom parku pred Liberty Hall. (Greenpeacak)

• - Spoiler: Scéna, kdy je Nick Memphis (Michael Peña) unesen a je mu poté pod násilím nalévána voda do úst, je poněkud klamná. V prvním záběru můžeme vidět, že láhev je poloprázdná, v druhém též, avšak při třetím záběru je láhev plná téměř po hrdlo. (Rocky62)

• - V USA film vyvolal menší vlnu kontroverze, protože zobrazuje republikány jako šílené vrahy, zatímco demokraté vyznávají mír. Celkově jsou však politici vykreslení jako zkorumpovaní lidé. (imro)